SEOPress - SEOPress Pro - en to nl translation catalogue (1953 entries)

en: General
nl: Algemeen

en: Please upload a valid .json file
nl: Upload een geldig .json-bestand

en: Post URL
nl: Bericht-URL

en: No alternative text found for these images. Alt tags are important for both SEO and accessibility. Edit your images using the media library or your favorite page builder and fill in alternative text fields.
nl: Er is geen alternatieve tekst gevonden voor deze afbeeldingen. Alt-tags zijn belangrijk voor zowel SEO als toegankelijkheid. Bewerk je afbeeldingen met behulp van de mediabibliotheek of je favoriete page builder en vul alternatieve tekstvelden in.

note: translators: %1$s XML sitemap URL, %2$s XML sitemap URL
en: ⚠️ Your <strong>XML sitemap</strong> returns an error. Please check your index sitemap at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>
nl: ⚠️ Je <strong>XML sitemap</strong> retourneert een fout. Controleer je index sitemap op <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>

note: translators: %1$s robots.txt URL, %2$s robots.txt URL
en: ⚠️ Your <code>robots.txt</code> file returns an error. Please check it at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>
nl: ⚠️ Je <code>robots.txt</code> bestand geeft een foutmelding. Controleer het op <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>

note: translators: %1$s homepage URL, %2$s homepage URL
en: ⚠️ Your <strong>homepage</strong> has a <code>noindex</code> meta robots. Please check it at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>
nl: ⚠️ Je <strong>homepage</strong> heeft een <code>noindex</code> meta robots. Controleer het op <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>

en: A <strong>robots.txt</strong> file already exists at the root of your site. We invite you to remove it so we can handle it virtually.
nl: Er bestaat al een <strong>robots.txt</strong> bestand in de root van je site. We nodigen je uit om het te verwijderen zodat we het virtueel kunnen afhandelen.

en: Edit this content in a new window
nl: Bewerk deze inhoud in een nieuw venster

en: View this content in a new window
nl: Bekijk deze inhoud in een nieuw venster

en: Issue description
nl: Probleembeschrijving

en: Issue name
nl: Probleem naam

en: issues
nl: problemen

en: Loading
nl: Laden

en: Internal Links
nl: Interne links

en: Outbound Links
nl: Uitgaande links

en: NoFollow Links
nl: NoFollow links

en: Alternative texts of images
nl: Alternatieve teksten van afbeeldingen

en: Social meta tags
nl: Sociale metatags

en: Keywords in permalink
nl: Sleutelwoorden in permalink

en: Last modified date
nl: Datum laatst gewijzigd

en: Structured data types
nl: Gestructureerde gegevenstypen

en: Canonical tag missing
nl: Canonical tag ontbreekt

en: Duplicated canonical tag
nl: Gedupliceerde canonieke tag

en: Internal links missing
nl: Interne links ontbreken

en: Outbound links missing
nl: Uitgaande links ontbreken

en: Too many nofollow links
nl: Te veel nofollow links

en: No media found
nl: Geen media gevonden

en: Alt text missing
nl: Alt-tekst ontbreekt

en: nosnippet is ON
nl: nosnippet is AAN

en: noimageindex is ON
nl: noimageindex is AAN

en: nofollow is ON
nl: nofollow is AAN

en: noindex is ON
nl: noindex is AAN

en: Meta robots duplicated
nl: Meta robots gedupliceerd

en: X image missing
nl: X afbeelding ontbreekt

en: X image empty
nl: X afbeelding leeg

en: X description missing
nl: X beschrijving ontbreekt

en: X description empty
nl: X beschrijving leeg

en: X description duplicated
nl: X beschrijving gedupliceerd

en: X title missing
nl: X titel ontbreekt

en: X title empty
nl: X titel leeg

en: X title duplicated
nl: X titel gedupliceerd

en: OG sitename missing
nl: OG sitenaam ontbreekt

en: OG sitename empty
nl: OG sitenaam leeg

en: OG sitename duplicated
nl: OG sitenaam gedupliceerd

en: OG URL missing
nl: OG URL ontbreekt

en: OG URL empty
nl: OG URL leeg

en: OG URL duplicated
nl: OG URL gedupliceerd

en: OG image missing
nl: OG afbeelding ontbreekt

en: OG image empty
nl: OG afbeelding leeg

en: OG description missing
nl: OG beschrijving ontbreekt

en: OG description empty
nl: OG beschrijving leeg

en: OG description duplicated
nl: OG beschrijving gedupliceerd

en: OG title missing
nl: OG titel ontbreekt

en: OG title empty
nl: OG titel leeg

en: OG title duplicated
nl: OG titel gedupliceerd

en: Meta desc not customized
nl: Meta beschrijving niet aangepast

en: Meta desc too long
nl: Meta description te lang

en: Meta desc without target keyword
nl: Meta beschrijving zonder doel keyword

en: Meta title not customized
nl: Meta titel niet aangepast

en: Meta title too long
nl: Meta titel te lang

en: Meta title without target keyword
nl: Meta titel zonder doel keyword

en: H3 without target keyword
nl: H3 zonder doel keyword

en: H2 without target keyword
nl: H2 zonder doel keyword

en: H1 without target keyword
nl: H1 zonder doel keyword

en: H1 not found
nl: H1 niet gevonden

en: Duplicated H1
nl: Gedupliceerde H1

en: No headings found
nl: Geen kopteksten gevonden

en: Target keyword not found in permalink
nl: Doel keyword niet gevonden in permalink

en: Post too old
nl: Bericht te oud

en: No JSON schemas found
nl: Geen JSON schema's gevonden

en: Duplicated JSON schemas
nl: Gedupliceerde JSON schema's

en: This page doesn't have any canonical URL.
nl: Deze pagina heeft geen canonieke URL.

en: You must fix this. Canonical URL duplication is bad for SEO.
nl: Je moet dit oplossen. Dubbele canonieke URLs is slecht voor SEO.

en: This page doesn't have any internal links from other content. Links from archive pages are not considered internal links due to lack of context.
nl: Deze pagina bevat geen inkomende links van andere inhoud. Links van archiefpagina's worden niet beschouwd als inkomende links vanwege een gebrek aan context.

en: This page doesn't have any outbound links.
nl: Deze pagina heeft geen uitgaande links.

en: We could not find any image in your content. Content with media is a plus for your SEO.
nl: We konden geen afbeelding vinden in je content. Content met media is een pluspunt voor je SEO.

en: <strong>nosnippet</strong> is on! Search engines will not display a snippet of this page in search results.
nl: <strong>nosnippet</strong> is ingeschakeld! Zoekmachines gaan geen snippet tonen van deze pagina in de zoekresultaten.

en: <strong>noimageindex</strong> is on! Google will not index your images on this page (but if someone makes a direct link to one of your image in this page, it will be indexed).
nl: <strong>noimageindex</strong> is ingeschakeld! Google zal de afbeeldingen op deze pagina niet indexeren (maar als iemand een directe link maakt naar één van de afbeeldingen op deze pagina, dan kan het geïndexeerd worden).

en: <strong>nofollow</strong> is on! Search engines can't follow your links on this page.
nl: <strong>nofollow</strong> is ingeschakeld! Zoekmachines kunnen je links op deze pagina niet volgen.

en: <strong>noindex</strong> is on! Search engines can't index this page.
nl: <strong>noindex</strong> is ingeschakeld! Zoekmachines kunnen deze pagina niet indexeren.

en: We found <strong>%d</strong> meta robots in your page. There is probably something wrong with your theme!
nl: We hebben <strong>%d</strong> meta robots op je pagina gevonden. Er is waarschijnlijk iets mis met je thema!

en: Your X Image is missing!
nl: Je X afbeelding ontbreekt!

en: Your X Image tag is empty!
nl: Je X Image tag is leeg!

en: Your X Description is missing!
nl: Je X beschrijving ontbreekt!

en: Your X Description tag is empty!
nl: Je X Description tag is leeg!

en: Your X Title is missing!
nl: Je X Title ontbreekt!

en: Your X Title tag is empty!
nl: Je X Title tag is leeg!

en: Your Open Graph Site Name is missing!
nl: Je Open Graph sitenaam ontbreekt!

en: Your Open Graph Site Name tag is empty!
nl: Je Open Graph sitenaam-tag is leeg!

en: Your Open Graph URL is missing!
nl: Je Open Graph URL ontbreekt!

en: Your Open Graph URL tag is empty!
nl: Je Open Graph URL-tag is leeg!

en: Your Open Graph Image is missing!
nl: Je Open Graph afbeelding ontbreekt!

en: Your Open Graph Image tag is empty!
nl: Je Open Graph afbeelding-tag is leeg!

en: Your Open Graph Description is missing!
nl: Je Open Graph beschrijving ontbreekt!

en: Your Open Graph Description tag is empty!
nl: Je Open Graph beschrijving-tag is leeg!

en: Your Open Graph Title is missing!
nl: Je Open Graph titel ontbreekt!

en: Your Open Graph Title tag is empty!
nl: Je Open Graph titel-tag is leeg!

en: No custom meta description is set for this post. If the global meta description suits you, you can ignore this recommendation.
nl: Er is geen aangepaste meta description ingesteld voor dit bericht. Als de globale meta description past, kun je deze aanbeveling negeren.

en: Your meta description is <strong>%d</strong> characters too long.
nl: Je meta description is <strong>%d</strong> tekens te lang.

en: None of your target keywords were found in the Meta description.
nl: Geen enkel van je target keywords zijn gevonden in de meta description.

en: No custom title is set for this post. If the global meta title suits you, you can ignore this recommendation.
nl: Er is geen aangepaste titel voor deze post ingesteld. Als de globale metatitel past, kan je deze aanbeveling negeren.

en: Your title tag is <strong>%d</strong> characters too long.
nl: Je title tag is <strong>%d</strong> tekens te lang.

en: None of your target keywords were found in the Meta Title.
nl: Er werd geen enkel target keyword gevonden in de meta titel.

en: None of your target keywords were found in Heading 3 (H3).
nl: Er werd geen enkel target keyword gevonden in een Koptekst 3 (H3).

en: None of your target keywords were found in Heading 2 (H2).
nl: Er werd geen enkel target keyword gevonden in een Koptekst 2 (H2).

en: None of your target keywords were found in Heading 1 (H1).
nl: Geen van je keywords werden gevonden in de kop 1 (H1).

en: No Heading 1 (H1) found in your content. This is required for both SEO and Accessibility!
nl: Geen kop 1 (H1) gevonden in je inhoud. Dit is vereist voor zowel SEO als toegankelijkheid!

en: Headings are great way to structure your content to make it easily understandable for both humans and crawlers.
nl: Kopteksten zijn een geweldige manier om je inhoud te structureren, zodat het gemakkelijk te begrijpen is voor zowel mensen als crawlers.

en: You should add one of your target keyword in your permalink.
nl: Je zou een van je keywords in je permalink moeten toevoegen.

en: No schemas found in the source code of this page. Get rich snippets in Google Search results and improve your visibility by adding structured data types (schemas) to your page.
nl: Geen schema's gevonden in de broncode van deze pagina. Krijg rich snippets in de zoekresultaten van Google en verbeter je zichtbaarheid door gestructureerde gegevenstypen (schema's) aan je pagina toe te voegen.

en: <strong>%1$s</strong> is duplicated <strong>%2$d</strong> times
nl: <strong>%1$s</strong> is gedupliceerd <strong>%2$d</strong> keer

en: Currently no content analysis found. Go back later!
nl: Momenteel geen inhoudsanalyse gevonden. Kom later terug!

en: Issues
nl: Problemen

en: We have detected that you have changed the slug of this post. We suggest you to redirect this URL.
nl: We hebben gedetecteerd dat je de slug van dit bericht hebt gewijzigd. We raden je aan om deze URL om te leiden.

en: Create a redirection (new window)
nl: Maak een omleiding (nieuw venster)

en: Run a scan to find issues.
nl: Voer een scan uit om problemen te vinden.

en: Crawled URL
nl: Gecrawlde URL

en: Medium impact issues
nl: Gemiddelde impact problemen

en: High impact issues
nl: Hoog impact kwesties

en: Issues detected
nl: Problemen gedetecteerd

en: You can close this tab, the site audit will continue to run in background.
nl: Je kunt deze tab sluiten, de site audit blijft op de achtergrond draaien.

note: translators: %1$d current posts analyzed, %2$d total posts
en: <span id="seopress-site-audit-offset">%1$d</span> posts analyzed out of <strong>%2$d</strong>.
nl: <span id="seopress-site-audit-offset">%1$d</span> berichten geanalyseerd van <strong>%2$d</strong>.

note: translators: %s Last scan date
en: <strong>Last scan:</strong> %s
nl: <strong>Laatste scan:</strong> %s

en: Run audit
nl: Voer audit uit

en: Cancel current audit
nl: Annuleer huidige audit

en: All redirects
nl: Alle omleidingen

en: You need to login to Google Search Console to get your data.
nl: Je moet login bij Google Search Console om je gegevens te krijgen.

en: Delete SEO audit scans
nl: Verwijder SEO audit scans

en: By clicking Delete SEO audit scans, all SEO issues will be deleted from your database.
nl: Door op Verwijder SEO audit scans te klikken, worden alle SEO problemen uit je database verwijderd.

en: Clean Site Audit
nl: Site audit opschonen

en: No nonce provided!
nl: Geen nonce verstrekt!

en: Nope! Security check failed!
nl: Nope! Beveiligingscontrole mislukt!

en: <strong>Need to add multiple locations?</strong> Create a manual Local Business schema from the schema metabox when you edit a post, page or post type, or an <a href="%s">automatic Local Business schema</a>.
nl: <strong>Meerdere locaties toevoegen?</strong> Maak een handmatig lokaal bedrijf schema vanuit de schema metabox wanneer je een bericht, pagina of berichttype bewerkt, of een <a href="%s">automatisch lokaal bedrijf schema</a>.

en: Your GA4 property ID is incorrectly set!
nl: Je GA4 property ID is onjuist ingesteld!

en: Please choose a separator
nl: Kies een scheidingsteken

en: Please upload a file to import
nl: Upload een bestand om te importeren

en: Please upload a valid .csv file
nl: Upload een geldig .csv bestand

en: All good!
nl: Alles goed!

en: Missing!
nl: Ontbrekend!

en: Customize
nl: Aanpassen

note: translators: %s SEO, PRO, Google Search Console settings tab
en: If you have linked your <a href="%s"><strong>Google Search Console account</strong></a>, we also display <strong>clicks and positions</strong> data associated with each URL to help you prioritize your optimizations.
nl: Als je je <a href="%s"><strong>Google Search Console account</strong></a> hebt gekoppeld, tonen we ook <strong>klikken en posities</strong> gegevens die aan elke URL zijn gekoppeld om je te helpen je optimalisaties te prioriteren.

en: Site Audit
nl: Site audit

note: translators: %s manage notifications URL
en: You are receiving this email because SEO alerts are enabled on your WordPress site. <a href="%s">Manage notifications</a>
nl: Je ontvangt deze e-mail omdat SEO-meldingen zijn ingeschakeld op je WordPress site. <a href="%s">Beheer meldingen</a>

en: Remove all blocks except SEO management from the SEO dashboard
nl: Verwijder alle blokken behalve SEO beheer van het SEO dashboard

en: To avoid duplicated schemas, we automatically remove the microdata on the HTML breadcrumbs.
nl: Om dubbele schema's te vermijden, verwijderen we automatisch de microgegevens op de HTML kruimelpaden.

en: You have to flush your permalinks each time you change this setting.
nl: Elke keer dat je deze instellingen wijzigt, moet je de permalinks herstellen.

en: Scan your site to find SEO problems and broken links.
nl: Scan je site om SEO problemen en gebroken links te vinden.

en: Return the answer in JSON. The key containing the alternative text must be called alt_text.
nl: Geef het antwoord in JSON. De sleutel die de alternatieve tekst bevat, moet alt_text worden genoemd.

en: To get your Google Analytics stats in dashboard, your GA4 property ID must NOT be equals to your GA4 measurement ID.
nl: Om je Google Analytics statistieken in dashboard te krijgen, moet je GA4 property ID NIET gelijk zijn aan je GA4 meet ID.

note: translators: %s URL of the Google Publisher Center
en: The Google News XML sitemap must be sent to the <a href="%s" target="_blank">Google Publication Center</a>.
nl: De Google News XML sitemap moet worden verzonden naar het <a href="%s" target="_blank">Google Publication Center</a>.

en: Click to watch the video tutorial
nl: Klik om de video tutorial te bekijken

en: Watch this video guide to easily integrate your breadcrumbs with your WordPress theme
nl: Bekijk deze video gids om eenvoudig je kruimelpaden te integreren met je WordPress thema

en: Works best with WooCommerce: we automatically add aggregateRating properties from user reviews (you have to enable this option from WooCommerce settings).
nl: Werkt het beste met WooCommerce: we voegen automatisch aggregateRating eigenschappen toe van gebruikersbeoordelingen (je moet deze optie inschakelen vanuit WooCommerce instellingen).

en: Adult-related products are not supported.
nl: Producten voor volwassenen worden niet ondersteund.

en: Use markup for a specific product, not a category or list of products. For example, "shoes in our shop" is not a specific product.
nl: Gebruik mark-up voor een specifiek product, niet voor een categorie of lijst van producten. Bijvoorbeeld, "schoenen in onze winkel" is geen specifiek product.

en: Multi-day events. If your event/ticket info is for the festival itself, specify both the start and end date of the festival. If your event/ticket info is for a specific performance that is part of the festival, specify the specific date of the performance. If the specific date is unavailable, specify both the start and end date of the festival.
nl: Meerdaagse evenementen. Als je evenement/kaartje info voor het festival zelf is, specificeer zowel de start- als einddatum van het festival. Als je evenement/kaartje info voor een specifieke voorstelling is die deel uitmaakt van het festival, specificeer de specifieke datum van de voorstelling. Als de specifieke datum niet beschikbaar is, specificeer zowel de start- als einddatum van het festival.

en: Do not include promotional elements in the name.
nl: Neem geen promotieele elementen op in de naam.

en: Indicate the performer. Each event item must specify a performer property corresponding to the event's performer; that is, a musician, musical group, presenter, actor, and so on.
nl: Geef de artiest aan. Elk evenement item moet een artiest eigenschap specificeren die overeenkomt met de artiest van het evenement; dat wil zeggen, een muzikant, muziekgroep, presentator, acteur, enzovoort.

en: Expired events. Events data for any feature will never be shown for expired events. However, you do not have to remove markup for expired events.
nl: Verlopen evenementen. Gegevens van evenementen voor een functie worden nooit getoond voor verlopen evenementen. Echter, je hoeft de mark-up voor verlopen evenementen niet te verwijderen.

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>Video schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over het <strong>Video schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>Software App schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over het <strong>Software app schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>Review schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over het <strong>Beoordeling schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>Recipe schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over het <strong>Recepten schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>Product schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over het <strong>Product schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>Local Business schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over het <strong>Lokaal bedrijf schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>Job Posting schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over de <strong>Vacature plaatsing schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Using <strong>Advanced Custom Fields</strong> plugin? Learn <a href="%s" target="_blank">how to use repeater fields to build an automatic FAQ schema</a>
nl: Gebruik je de <strong>Advanced Custom Fields</strong> plugin? Leer <a href="%s" target="_blank">hoe je herhaler velden gebruikt om een automatisch FAQ schema te bouwen</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>FAQ schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over het <strong>FAQ schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>Events schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over het <strong>Evenementen schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>Course schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over het <strong>Cursus schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

note: translators: %s: link documentation
en: Learn more about the <strong>Article schema</strong> from the <a href="%s" target="_blank">Google official documentation website</a>
nl: Leer meer over het <strong>Artikel schema</strong> van de <a href="%s" target="_blank">Google officiële documentatie site</a>

en: Import your own redirections from a .json file generated by SmartCrawl.
nl: Importeer je eigen omleidingen van een .json bestand gegenereerd door SmartCrawl.

en: Import Redirections from SmartCrawl
nl: Importeer omleidingen van SmartCrawl

en: A Page Speed Insights key
nl: Een Page Speed Insights sleutel

note: translators: %s documentation URL
en: To get your Google Analytics stats in dashboard, your <strong>GA4 property ID must NOT be equals to your GA4 measurement ID</strong>. <span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span><a class="seopress-help" href="%s" target="_blank">Find my property ID</a>
nl: Om je Google Analytics statistieken in dashboard te krijgen, moet je <strong>GA4 property ID NIET gelijk zijn aan je GA4 meet ID</strong>. <span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span><a class="seopress-help" href="%s" target="_blank">Vind mijn property ID</a>

en: How to find my Slack Webhook URL?
nl: Hoe vind ik mijn Slack webhook URL?

en: AI settings or check logs.
nl: AI instellingen of controleer logs.

en: Export all slug changes
nl: Exporteer alle slug wijzigingen

en: Export all slug changes for this site as a .csv file.
nl: Exporteer alle slug wijzigingen voor deze site als een .csv bestand.

en: Export slug changes
nl: Exporteer slug wijzigingen

en: Slack Webhook URL
nl: Slack webhook URL

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Alert if XML sitemaps failed to load
nl: Melding als XML sitemaps niet geladen konden worden

en: Alert if robots.txt failed to load
nl: Melding als robots.txt niet geladen kon worden

en: Alert if noindex on homepage
nl: Melding indien geen noindex op homepage

en: Receive alerts by email/Slack about important SEO issues before it‘s too late. We check major problem twice a day.
nl: Ontvang meldingen via e-mail/Slack over belangrijke SEO-problemen voordat het te laat is. We controleren grote problemen twee keer per dag.

en: Select taxonomies to export:
nl: Selecteer taxonomieën om te exporteren:

en: Select post types to export:
nl: Selecteer berichttypen om te exporteren:

note: translators: %s name of the site from General settings
en: SEO Alerts - %s
nl: SEO meldingen - %s

en: Receive notifications, twice a day, to Slack.
nl: Ontvang meldingen, twee keer per dag, naar Slack.

en: Your Slack webhook URL
nl: Je Slack webhook URL

en: Receive SEO alerts by mail. Separate emails by commas.
nl: Ontvang SEO meldingen per mail. Scheid e-mails door komma's.

en: e.g. admin@example.com
nl: bijv. beheer@example.com

en: Your email address
nl: Je e-mailadres

en: Receive an alert if your XML sitemap index return an error code
nl: Ontvang een melding als je XML sitemap index een foutcode retourneert

en: Receive an alert if your robots.txt returns an error code
nl: Ontvang een melding als je robots.txt een foutcode retourneert

en: Receive an alert if your homepage is set to noindex
nl: Ontvang een melding als je homepage is ingesteld op noindex

en: Receive alerts by email/Slack about your SEO before it‘s too late.
nl: Ontvang meldingen via e-mail/Slack over je SEO voordat het te laat is.

en: SEO Alerts
nl: SEO waarschuwingen

en: X Cards tags (title, description, image)
nl: X Kaart tags (titel, beschrijving, afbeelding)

en: Check out logs
nl: Logs bekijken

en: Post title / term title
nl: Bericht titel / term titel

en: Post / term title
nl: Bericht/term titel

en: Currently no errors logged.
nl: Momenteel worden er geen fouten gelogd.

en: Import your own redirections from a .json file generated by AIOSEO.
nl: Importeer je eigen omleidingen uit een .json bestand dat is gegenereerd door AIOSEO.

en: Import Redirections from AIOSEO
nl: Omleidingen importeren uit AIOSEO

en: List of CourseInstances
nl: Lijst van cursusinstanties

en: Add course instance
nl: Cursusinstantie toevoegen

en: Remove instance
nl: Instantie verwijderen

en: Repeat frequency
nl: Herhaal frequentie

en: Repeat count
nl: Aantal herhalingen

en: Duration (hours)
nl: Duur (uren)

en: 123 Fake street, Fakecity
nl: 123 Nepstraat, Nepstad

en: Location
nl: Locatie

en: Course Mode
nl: Cursus modus

note: translators: %d course instance number
en: Course Instance %d
nl: Cursus instantie %d

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Onsite
nl: Ter plaatse

en: List of course instances
nl: Lijst met cursusinstanties

en: Add offer
nl: Aanbieding toevoegen

en: Remove offer
nl: Verwijder aanbieding

en: Enter your price
nl: Voer je prijs in

en: Price currency
nl: Prijs valuta

en: Category (required)
nl: Categorie (vereist)

note: translators: %d offer number
en: Offer %d
nl: Aanbieding %d

en: Paid
nl: Betaald

en: Subscription
nl: Abonnement

en: Partially free
nl: Gedeeltelijk gratis

en: Free
nl: Gratis

en: List of offers
nl: Lijst met aanbiedingen

en: List of CourseInstance
nl: Lijst van cursusinstanties

en: List of Offers
nl: Lijst met aanbiedingen

en: Offers
nl: Aanbiedingen

en: Course instances
nl: Cursusinstellingen

en: Course offers
nl: Cursusaanbiedingen

en: X description
nl: X beschrijving

en: X title
nl: X titel

en: Block Search Results
nl: Blok zoeken resultaten

en: The country of your service (ISO format)
nl: Het land van je dienst (ISO format)

en: e.g. FR for France
nl: bijv. FR voor Frankrijk

en: Export all 404 errors for this site as a .csv file.
nl: Exporteer alle 404 fouten voor deze site als een .csv bestand.

en: Export 404 errors
nl: Exporteer 404 fouten

en: And There you go! Start <strong>generating titles, meta desc and alt texts using AI</strong>.
nl: En daar ga je! Begin <strong>met het genereren van titels, meta desc en alt-teksten met behulp van AI</strong>.

en: Make a <strong>payment of at least $5</strong> on the OpenAI platform.
nl: Doe een <strong>betaling van minstens $5</strong> op het OpenAI platform.

en: <strong>Paste it</strong> below and <strong>Save changes</strong>.
nl: <strong>Plak het</strong> hieronder en <strong>Sla wijzigingen op</strong>.

en: Generate an <strong>OpenAI API key</strong>.
nl: Genereer een <strong>OpenAI API-sleutel</strong>.

note: translators: %s documentation URL
en: Create an account on <a href="%s" target="_blank">OpenAI</a><span class="dashicons dashicons-external"></span> website.
nl: Maak een account aan op <a href="%s" target="_blank">OpenAI</a><span class="dashicons dashicons-external"></span> site.

en: How to connect your site with OpenAI?
nl: Hoe verbind je je site met OpenAI?

en: Write in less than 10 words an alternative text to improve accessibility and SEO, in this language %s.
nl: Schrijf in minder dan 10 woorden een alternatieve tekst om de toegankelijkheid en SEO te verbeteren, in deze taal %s.

en: Regeneration completed!
nl: Regeneratie afgerond!

note: translators: %s number of posts
en: %s generation by AI. | %s generations by AI.
nl[0]: %s generatie door AI.
nl[1]: %s generaties door AI.

en: Click to select an image
nl: Klik om een afbeelding te selecteren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Generate, in this language %1$s, an engaging SEO title metadata in one sentence of sixty characters maximum, with at least one of these keywords in the prompt response: "%2$s", based on this content: %3$s.
nl: Genereer, in deze taal %1$s, een aantrekkelijke SEO titel metagegevens in één zin van maximaal zestig tekens, met ten minste een van deze keywords in het prompt antwoord: "%2$s", gebaseerd op deze inhoud: %3$s.

note: translators: %s number of media
en: %s alternative text generated with AI. | %s alternative texts generated with AI.
nl[0]: %s alternatieve tekst gegenereerd met AI.
nl[1]: %s alternatieve teksten gegenereerd met AI.

en: Generate alt text with AI
nl: Alt-tekst genereren met AI

en: Use AI to set the image Alt text
nl: Gebruik AI om de Alt-tekst van de afbeelding in te stellen

en: This may slow down the image upload.
nl: Dit kan het uploaden van afbeeldingen vertragen.

en: When uploading an image file, automatically set the alternative text using AI
nl: Stel bij het uploaden van een afbeeldingsbestand automatisch de alternatieve tekst in met AI

en: Matching word:
nl: Bijpassend woord:

note: translators: %s: get_edit_post_link() %s: post name (slug)
en: <p>This URL is already listed as a redirection or a 404 error. Click this link to edit it: <a href="%s">%s</a> </p>
nl: <p>Deze URL staat al vermeld als een omleiding of een 404 fout. Klik op deze link om hem te bewerken: <a href="%s">%s</a> </p>

en: ---Click Launch the bot! button to run the scan (don't close this window)---
nl: ---Klik op de knop Lanceer de bot! om de scan uit te voeren (dit venster niet sluiten)---

en: View item details
nl: Item details bekijken

en: Semicolon separator: <code>;</code>
nl: Puntkomma scheidingsteken: <code>;</code>

en: Comma separator: <code>,</code>
nl: Scheidingsteken voor komma's: <code>,</code>

note: translators: %1$s equals is the connection status, eg: <code>only_logged_in</code>
en: and the last parameter, the connection status without the quotes: %1$s, %2$s or %3$s.
nl: en de laatste parameter, de verbindingsstatus zonder aanhalingstekens: %1$s, %2$s of %3$s.

note: translators: %1$s equals to the query parameter, eg: <br><code>exact_match</code>
en: the query parameter: %1$s = Exact match with all parameters, %2$s = Exclude all parameters, %3$s = Exclude all parameters and pass them to the redirection,
nl: de queryparameter: %1$s = Exacte overeenkomst met alle parameters, %2$s = Alle parameters uitsluiten, %3$s = Alle parameters uitsluiten en doorgeven aan de omleiding,

note: translators: %1$s: type of redirection, eg: 301 and so on
en: type of redirection: %1$s, %2$s, %3$s, %4$s or %5$s,
nl: type omleiding: %1$s, %2$s, %3$s, %4$s of %5$s,

en: Measure product views
nl: Meet productweergaven

note: translators: %s documentation URL
en: <span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span><a class="seopress-help" href="%s" target="_blank">Find my property ID</a>
nl: <span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span><a class="seopress-help" href="%s" target="_blank">Vind mijn property ID</a>

en: Generate, in this language
nl: Genereer in deze taal

en: to
nl: tot

en: Remove View details / notification update in plugin list
nl: Verwijder weergave details / update melding in plugin lijst

en: Remove View details modal & update notification links
nl: Verwijder modal details weergeven & updatemelding links

en: Your OpenAI key is defined in wp-config.php.
nl: Je OpenAI sleutel wordt gedefinieerd in wp-config.php.

note: translators: %s: post permalink
en: <p>We have detected that you have deleted a term (<code>%s</code>).</p>
nl: <p>We hebben ontdekt dat je een term hebt verwijderd<code>(%s</code>).</p>

en: Get insights from your post / page / post type list with <strong>clicks, positions, CTR and impressions</strong>. <br>Inspect your URL for details about crawling, indexing, mobile compatibility, schemas and more from the <strong>Content Analysis</strong> metabox / tab. <br>Display the Search Console widget from the SEO dashboard with useful insights.
nl: Krijg inzichten van je bericht/pagina/berichttype lijst met <strong>klikken, posities, CTR en impressies</strong>. <br>Inspecteer je URL voor details over crawling, indexering, mobiele compatibiliteit, schema's en meer van de <strong>Content Analysis</strong> metabox/tab. <br>Toon de Search Console widget van het SEO dashboard met nuttige inzichten.

en: e.g. https://www.example.com
nl: bijvoorbeeld https://www.example.com

en: e.g. My Local Business name
nl: bijv. Mijn lokale bedrijfsnaam

en: e.g. https://www.youtube.com/watch?v=p6v9Jd5lRIU
nl: bijv. https://www.youtube.com/watch?v=p6v9Jd5lRIU

en: e.g. +33501020304
nl: bijv. +33501020304

en: e.g. My Local Business
nl: bijv. Mijn lokale bedrijf

en: A logo that is representative of the organization. Files must be BMP, GIF, JPEG, PNG, WebP or SVG. The image must be 112x112px, at minimum.
nl: Een logo dat representatief is voor de organisatie. Bestanden moeten BMP, GIF, JPEG, PNG, WebP of SVG zijn. De afbeelding moet minimaal 112x112px groot zijn.

en: Open in a new tab
nl: In een nieuwe tab openen

note: translators: %s date range, eg: - 3 months
en: By clicks in the past %s
nl: Door klikken in het verleden %s

en: Your most popular content
nl: Je populairste inhoud

en:  Clicks
nl:  Klikken

en: Top 5 results
nl: Top 5 resultaten

note: translators: %s keyword position, eg: 12
en: Avg. position:  %s
nl: Gem. positie: %s

en: How visitors find your site on Google
nl: Hoe bezoekers je site vinden op Google

en: Most searched queries
nl: Meest gezochte zoekopdrachten

en: Search Console
nl: Zoekconsole

[ctx: block description]
en: Creates a table of contents.
nl: Maakt een inhoudsopgave.

[ctx: block title]
en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Medium impact
nl: Gemiddelde impact

en: Keep only the SEO management block from SEO dashboard
nl: Behoud alleen het SEO beheer blok van het SEO dashboard

note: translators: %s home URL
en: Configure WordPress default feeds. <br><br><a href="%s" class="btn btnTertiary" target="_blank">View my RSS feed</a>
nl: Configureer WordPress standaard feeds. <br><br><a href="%s" class="btn btnTertiary" target="_blank">Bekijk mijn RSS feed</a>

note: translators: %s documentation URL
en: If you encounter any error, please read this <a href="%s" target="_blank">guide</a>.
nl: Als je een foutmelding krijgt, lees dan deze <a href="%s" target="_blank">handleiding</a>.

en: e.g. True
nl: bijv. Waar

note: translators: %s home_url()
en: e.g. %s
nl: bijv. %s

en: e.g. HH:MM:SS
nl: bijv. HH:MM:SS

en: e.g. 45 min
nl: bijv. 45 min

en: e.g. 30 min
nl: bijv. 30 min

en: e.g.
nl: bijv.

en: e.g. USD
nl: bijv. USD

en: e.g. 50.00
nl: bijv. 50,00

en: e.g. USD, EUR
nl: bijv. USD, EUR

en: e.g. 925872
nl: bijv. 925872

en: e.g. gtin8
nl: bijv. gtin8

en: e.g. Apple
nl: bijv. Apple

en: e.g. 10
nl: bijv. 10

en: e.g. -4:00
nl: bijv. -4:00

en: e.g. 45
nl: bijv. 45

en: e.g. 30
nl: bijv. 30

en: e.g. 64200
nl: bijv. 64200

en: e.g. post
nl: bijv. bericht

en: e.g. HH:MM
nl: bijv. HH:MM

en: HTML tags allowed, e.g. <code>span</code>, <code>p</code>...
nl: HTML tags toegestaan, bijv. <code>span</code>, <code>p</code>...

en: e.g. /
nl: bijv. \

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Domain property
nl: Domein eigenschap

en: Be sure to <strong>save changes</strong> before requesting data from Search Console to reflect your new settings.
nl: Zorg ervoor dat je <strong>de wijzigingen opslaat</strong> voordat je gegevens opvraagt bij Search Console om je nieuwe instellingen weer te geven.

en: Note that the metrics obtained may be slightly different due to incomplete date ranges in Search Console.
nl: Merk op dat de verkregen statistieken enigszins kunnen afwijken door onvolledige datumbereiken in Search Console.

en: A schedule task will be executed <strong>daily</strong> to get your data from <strong>Search Console</strong>. Use the button below to manually init the data.
nl: Er wordt <strong>dagelijks</strong> een planningstaak uitgevoerd om je gegevens uit <strong>Search Console</strong> te halen. Gebruik de knop hieronder om de gegevens handmatig te initiëren.

en: Last 16 months
nl: Laatste 16 maanden

en: Last 12 months
nl: Laatste 12 maanden

en: Last 6 months
nl: Laatste 6 maanden

en: Last 3 months (default)
nl: Laatste 3 maanden (standaard)

en: Last 28 days
nl: Laatste 28 dagen

en: Last 7 days
nl: Laatste 7 dagen

en: Yes, I‘m using a domain property to add my site in Google Search Console
nl: Ja, ik gebruik een domeineigenschap om mijn site toe te voegen in Google Search Console

en: You don't have an htaccess file on your server or it‘s not writable.
nl: Je hebt geen htaccess bestand op je server of het is niet beschrijfbaar.

en: Open Video Sitemap
nl: Open video sitemap

en: Edit this link in a new window
nl: Bewerk deze link in een nieuw venster

en: No suggestion of internal links.
nl: Geen suggestie van interne links.

en: Link copied in the clipboard
nl: Link gekopieerd in het klembord

en: Here is a list of articles related to your content, sorted by relevance, that you should link to.
nl: Hier is een lijst van artikelen gerelateerd aan je inhoud, gesorteerd op relevantie, waar je naar zou moeten linken.

en: Internal links are important for SEO and user experience. Always try to link your content together, with quality link anchors.
nl: Interne links zijn belangrijk voor SEO en gebruikerservaring. Probeer steeds je inhoud met elkaar te verbinden, met link ankers van goede kwaliteit.

en: Redirect URL
nl: Doorverwijs-URL

en: Add post thumbnail
nl: Bericht thumbnail toevoegen

en: Display post thumbnail for each post if available
nl: Toon een thumbnail afbeelding van een bericht voor elk bericht, indien beschikbaar

en: You can change this behavior with this hook.
nl: Je kunt dit gedrag veranderen met deze hook.

en: Only orders with <code>completed</code> or <code>processing</code> status will be tracked.
nl: Alleen bestellingen met de status <code>afgerond</code> of <code>in behandeling</code> worden gevolgd.

en: Welcome to SEOPress PRO!
nl: Welkom bij SEOPress PRO!

en: Internal Linking
nl: Intern linken

en: Page Speed
nl: Pagina snelheid

en: Rich Snippets detected
nl: Rich snippets gedetecteerd

en: Mobile Usability
nl: Mobiele bruikbaarheid

en: Enhancements
nl: Verbeteringen

en: Google-selected canonical
nl: Door Google geselecteerde canonieke

en: User-declared canonical
nl: Door de gebruiker gedeclareerd canoniek

en: Indexing
nl: Aan het indexeren

en: Indexing allowed?
nl: Indexeren toegestaan?

en: Page fetch
nl: Pagina ophalen

en: Crawl allowed?
nl: Crawl toegestaan?

en: Crawled as
nl: Crawled als

en: Last crawl
nl: Laatste crawl

en: Referring page
nl: Verwijzende pagina

en: Discovery
nl: Ontdekking

en: Your Rich Snippets are not valid
nl: Je rich snippets zijn niet geldig

en: Your Rich Snippets are valid
nl: Je rich snippets zijn geldig

en: No detected schemas
nl: Geen gedetecteerde schema's

en: The page won‘t work well on a mobile device because of a few issues.
nl: De pagina werkt niet goed op een mobiel apparaat vanwege een paar problemen.

en: Page is not mobile friendly
nl: Pagina is niet mobiel vriendelijk

en: The page should probably work well on a mobile device.
nl: De pagina moet waarschijnlijk goed werken op een mobiel apparaat.

en: Page is mobile friendly
nl: Pagina is mobiel vriendelijk

en: For some reason we couldn‘t retrieve the page or test its mobile-friendliness. Please wait a bit and try again.
nl: Om de een of andere reden konden we de pagina niet ophalen of de mobielvriendelijkheid ervan testen. Wacht even en probeer het opnieuw.

en: No data available
nl: Geen gegevens beschikbaar

en: Crawl blocked by robots.txt.
nl: Crawl geblokkeerd door robots.txt.

en: Unknown robots.txt state, typically because the page wasn‘t fetched or found, or because robots.txt itself couldn‘t be reached.
nl: Onbekende robots.txt status, meestal omdat de pagina niet werd opgehaald of gevonden, of omdat robots.txt zelf niet kon worden bereikt.

en: Unknown user agent.
nl: Onbekende user agent.

en: Invalid URL.
nl: Onjuiste URL.

en: Internal error.
nl: Interne fout.

en: Blocked due to other 4xx issue (not 403, 404).
nl: Geblokkeerd vanwege ander 4xx probleem (niet 403, 404).

en: Blocked due to access forbidden (403).
nl: Geblokkeerd wegens verboden toegang (403).

en: Redirection error.
nl: Omleiding fout.

en: Server error (5xx).
nl: Server fout (5xx).

en: Blocked due to unauthorized request (401).
nl: Geblokkeerd wegens onbevoegde aanvraag (401).

en: Not found (404).
nl: Niet gevonden (404).

en: Blocked by robots.txt.
nl: Geblokkeerd door robots.txt.

en: Successful fetch.
nl: Succesvol ophalen.

en: Unknown fetch state.
nl: Onbekende fetch status.

en: Indexing not allowed, blocked to Googlebot with a robots.txt file.
nl: Indexering niet toegestaan, geblokkeerd voor Googlebot met een robots.txt bestand.

en: Indexing not allowed, 'noindex' detected in 'X-Robots-Tag' http header.
nl: Indexering niet toegestaan, 'noindex' gedetecteerd in 'X-Robots-tag' http header.

en: Indexing not allowed, 'noindex' detected in 'robots' meta tag.
nl: Indexering niet toegestaan, 'noindex' gedetecteerd in 'robots' meta tag.

en: Indexing allowed.
nl: Indexeren toestaan.

en: Unknown indexing status.
nl: Onbekende indexering status.

en: This URL won‘t appear in Google Search results, but we think that was your intention. Common reasons include that the page is password-protected or robots.txt protected, or blocked by a noindex directive.
nl: Deze URL verschijnt niet in de zoek resultaten van Google, maar we denken dat dat je bedoeling was. Veel voorkomende redenen zijn dat de pagina beveiligd is met een wachtwoord of robots.txt, of geblokkeerd wordt door een noindex richtlijn.

en: URL is not on Google
nl: URL staat niet op Google

en: There was at least one critical error that prevented the URL from being indexed, and it cannot appear in Google Search until those issues are fixed.
nl: Er was ten minste één kritieke fout waardoor de URL niet werd geïndexeerd, en hij kan niet in Google zoeken verschijnen totdat deze problemen zijn opgelost.

en: URL is not on Google: Indexing errors
nl: URL staat niet op Google: indexering fouten

en: The URL has been indexed and can appear in Google Search results, but there are some problems that might prevent it from appearing with the enhancements that you applied to the page. This might mean a problem with an associated AMP page, or malformed structured data for a rich result (such as a recipe or job posting) on the page.
nl: De URL is geïndexeerd en kan worden weergegeven in de zoek resultaten van Google, maar er zijn enkele problemen waardoor deze mogelijk niet wordt weergegeven met de verbeteringen die je op de pagina hebt toegepast. Dit kan een probleem zijn met een gekoppelde AMP pagina, of misvormde gestructureerde gegevens voor een rijk resultaat (zoals een recept of een vacature) op de pagina.

en: URL is on Google, but has issues
nl: URL staat op Google, maar heeft problemen

en: URL is on Google
nl: URL is op Google

en: The URL has been indexed, can appear in Google Search results, and no problems were found with any enhancements found in the page (structured data, linked AMP pages, and so on).
nl: De URL is geïndexeerd, kan verschijnen in de zoek resultaten van Google, en er zijn geen problemen gevonden met eventuele verbeteringen in de pagina (gestructureerde gegevens, gekoppelde AMP pagina's, enzovoort).

en: Unknown verdict
nl: Onbekende uitspraak

en: View Full Report
nl: Bekijk het volledige rapport

en: No data found, click Inspect URL button above.
nl: Geen gegevens gevonden, klik op de Inspect URL knop hierboven.

en: No Google API key found.
nl: Geen Google API-sleutel gevonden.

en: Inspect URL with Google
nl: URL inspecteren met Google

en: Inspect the current post URL with Google Search Console and get informations about your indexing, crawling, rich snippets and more.
nl: Inspecteer de huidige bericht URL met Google Search Console en krijg informaties over je indexering, crawling, rich snippets en meer.

en: Analyze this page with Google Page Speed
nl: Analyseer deze pagina met Google Page Speed

en: Position
nl: Positie

en: Impressions
nl: Impressies

en: Clicks
nl: Klikken

en: Please activate your license to receive automatic updates and get premium support.
nl: Activeer je licentie om automatische updates te ontvangen en premium-ondersteuning te krijgen.

note: translators: %s default: SEOPress
en: Welcome to %s!
nl: Welkom bij %s!

en: Enable XML Video Sitemap
nl: XML video sitemap inschakelen

en: Stats in Dashboard
nl: Statistieken in het Dashboard

en: Show search console data
nl: Gegevens van zoekconsole weergeven

en: Show Google Page Speed column in post types
nl: Toon de Google Page Speed kolom in de berichttypes

en: Add your XML sitemaps to Google Search Console (video)
nl: Je XML sitemaps toevoegen aan Google Search Console (video)

en: HTML error? Exclude XML and XSL from caching plugins!
nl: HTML fout? Sluit XML en XSL uit van caching plugins!

en: 404 error?
nl: 404 fout?

en: Blank sitemap?
nl: Lege sitemap?

en: <strong>Noindex content</strong> will not be displayed in Sitemaps. Same for <strong>custom canonical URLs</strong>.
nl: <strong>Noindex inhoud</strong> wordt niet weergegeven in sitemaps. Hetzelfde geldt voor <strong>aangepaste canonieke URL's</strong>.

en: Add video
nl: Video toevoegen

en: Remove video
nl: Video verwijderen

en: The video will be available only to users with SafeSearch turned off.
nl: De video zal enkel beschikbaar zijn voor gebruikers die SafeSearch hebben uitgeschakeld.

en: Enter your video tags
nl: Vul je video tags in

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: Video rating
nl: Video beoordeling

en: Video duration
nl: Lengte van de video

en: Duration in seconds
nl: Duur in seconden

en: Video Thumbnail
nl: Video thumbnail

en: Select your video thumbnail
nl: Selecteer je video thumbnail

en: Enter your video description
nl: Vul je video beschrijving in

en: Video title
nl: Video titel

en: Enter your video title
nl: Vul je video titel in

en: Enter your video URL
nl: Vul je video URL in

en: Exclude this post from Google News Sitemap?
nl: Sluit dit bericht uit van de Google News sitemap?

en: Video Sitemap
nl: Video sitemap

en: Generate meta with AI
nl: Genereer meta met AI

en: Get suggestions!
nl: Krijg suggesties!

en: Click on a suggestion below to add it as a target keyword.
nl: Klik hieronder op een suggestie om deze toe te voegen als een doel keyword.

en: Get suggestions from Google
nl: Suggesties van Google ontvangen

en: Enter a keyword, or a phrase, to find the top 10 Google suggestions instantly. This is useful if you want to work with the long tail technique.
nl: Voer een keyword of een zin in om direct de top 10 van Google suggesties te vinden. Dit is handig als je met de long tail werkwijze wilt werken.

en: Google suggestions
nl: Google suggesties

en: Inspect with Google
nl: Inspecteren met Google

en: Overview
nl: Overzicht

en: Learn how to export SEO metadata to a CSV file
nl: Leer hoe je SEO metagegevens naar een CSV-bestand kunt exporteren

en: Export your post (post, page, single post type) and term metadata for this site as a .csv file.
nl: Exporteer je bericht (bericht, pagina, enkel berichttype) en term metagegevens voor deze site als een .csv bestand.

en: Export metadata to a CSV
nl: Metagegevens exporteren naar een CSV

en: Redirection (enable, login status, type, URL)
nl: Omleiding (inschakelen, aanmeldstatus, type, URL)

en: Facebook Open Graph tags (title, description, image)
nl: Facebook Open Graph tags (titel, beschrijving, afbeelding)

en: Meta robots (noindex, nofollow...)
nl: Metarobots (noindex, nofollow...)

en: Learn how to import SEO metadata from a CSV file
nl: Leer hoe je SEO metagegevens importeert uit een CSV-bestand

en: Upload a CSV file to quickly import post (post, page, single post type) and term metadata.
nl: Upload een CSV-bestand om snel metagegevens over berichten (berichten, pagina's, afzonderlijke berichttypen) en termen te importeren.

en: Import data from a CSV
nl: Gegevens importeren uit een CSV

note: translators: %s: documentation URL
en: <a href="%s">Regenerate automatic XML Video sitemap for YouTube?</a>
nl: <a href="%s">Automatische XML video sitemap opnieuw genereren voor YouTube?</a>

en: YouTube videos are automatically added when you create / save a post, page or post type.
nl: YouTube video's worden automatisch toegevoegd wanneer je een bericht, pagina of berichttype maakt of opslaat.

note: translators: %s: documentation URL
en: Your video sitemap is empty? Read our guide to learn more about <a href="%s" target="_blank">adding videos to your sitemap.</a>
nl: Je video sitemap is leeg? Lees onze gids om meer te leren over <a href="%s" target="_blank">het toevoegen van video's aan je sitemap.</a>

en: Guide to enable XML video sitemap - new window
nl: Handleiding om de XML video sitemap in te schakelen - nieuw venster

en: Enable Video Sitemap
nl: Video sitemap inschakelen

en: Display Search Console Data (clicks, impressions, CTR, positions)
nl: Toon Search Console gegevens (klikken, vertoningen, CTR, posities)

en: Display Page Speed column to check performances
nl: Toon  Page Speed kolom om snelheid te controleren

en: Add Structured Data Types to increase visibility in SERPs
nl: Structured Data Types toevoegen om de zichtbaarheid in SERP's te vergroten

en: Improve Local SEO
nl: Lokale SEO verbeteren

en: Be social
nl: Wees sociaal

en: Generate XML sitemaps
nl: XML sitemaps genereren

en: Activate your license key
nl: Activeer je licentiesleutel

en: A robots.txt file already exists at the root of your site. We invite you to remove it so we can handle it virtually.
nl: Er bestaat al een robots.txt bestand in de root van je site. We nodigen je uit om het te verwijderen zodat SEOPress het virtueel kan verwerken.

en: A physical robots.txt file has been found
nl: Er is een fysiek robots.txt bestand gevonden

en: Please activate the SEOPress PRO license key to automatically receive updates to guarantee you the best user experience possible.
nl: Activeer SEOPress PRO door gebruik te maken van je licentiesleutel om automatisch updates te ontvangen en je de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen.

en: You have to enter your licence key to get updates and support
nl: Je moet een licentiesleutel invoeren om updates en ondersteuning te krijgen

en: High impact
nl: Hoge impact

en: Please enable <strong>Structured Data Types metabox for your posts, pages and custom post types</strong> option in order to use automatic and manual schemas. (SEO > PRO > Structured Data Types (schema.org)
nl: <strong>Structured Data Types metabox voor je berichten, pagina's en aangepaste posttypes</strong> optie inschakelen om automatische en handmatige schema's te gebruiken. (SEO > PRO > Structured Data Types (schema.org)

en: Structured data types is not correctly enabled
nl: Structured data types zijn niet correct ingeschakeld

en: To solve this, please disable and re-enable SEOPress PRO. No data will be lost.
nl: Om dit op te lossen moet je SEOPress PRO tijdelijk deactiveren en opnieuw activeren. Er verliest hierbij geen gegevens.

en: You have enabled 404 cleaning BUT the scheduled task is not running.
nl: Het opschonen van je 404 fouten is ingeschakeld maar de geplande taak wordt niet uitgevoerd.

en: See full report
nl: Bekijk volledig rapport

en: No data available.
nl: Geen gegevens beschikbaar.

en: Site overview
nl: Site overzicht

en: Edit your license key.
nl: Bewerk je licentiesleutel.

en: Configure default WordPress RSS.
nl: Configureer de standaard WordPress RSS.

en: Add Dublin Core meta tags.
nl: Dublin Core meta-tags toevoegen

en: Optimize your site for Google News.
nl: Optimaliseer je site voor Google News

en: Google News Sitemap
nl: Google News sitemap

en: Get clicks, positions, CTR and impressions. Inspect your URL for details about crawling, indexing, mobile compatibility, schemas and more.
nl: Ontvang klikken, posities, CTR en impressies. Inspecteer je URL voor meer informatie over crawling, indexering, mobiele compatibiliteit, schema's en meer.

en: Track your website performance to improve SEO with Google Page Speed.
nl: Volg de prestaties van je site met Google Page Speed om je SEO te verbeteren

en: Enable Breadcrumbs for your theme and improve your SEO in SERPs.
nl: Kruimelpad inschakelen voor je thema en verbeter je SEO in de SERPs

en: Use the power of artificial intelligence to increase your productivity.
nl: Gebruik de kracht van kunstmatige intelligentie om je productiviteit te verhogen.

en: Add Google Local Business data type.
nl: Google Local Business gegevenstype toevoegen

en: Edit your robots.txt file.
nl: Bewerk je robots.txt bestand

en: Add data types to your content: articles, courses, recipes, videos, events, products and more.
nl: Voeg gegevenstypen toe aan je inhoud: artikelen, cursussen, recepten, video's, evenementen, producten en meer.

en: Monitor 404, create 301, 302 and 307 redirections.
nl: Controleer op 404 fouten, maak 301, 302 en 307 omleidingen

en: Activate XML Video sitemap
nl: XML video sitemap activeren

en: XML Video sitemap feature is disabled. Please activate it from the <strong>XML sitemaps settings page</strong>.
nl: De functie XML video sitemap is uitgeschakeld. Activeer deze op de <strong>pagina met instellingen voor XML sitemaps</strong>.

en: Regenerate
nl: Regenereer

en: Click the button below to automatically scan all your content for YouTube URL and add them to the video XML sitemap. We automatically add YouTube videos each time you save a post.
nl: Klik op de knop hieronder om automatisch al je inhoud te scannen op YouTube URL en deze toe te voegen aan de video XML sitemap. Telkens als je een bericht opslaat, voegen we automatisch YouTube-video's toe.

en: Add YouTube videos to the XML Video sitemap
nl: YouTube video's toevoegen aan de XML Video sitemap

en: Activate Redirections
nl: Activeer omleidingen

en: Redirections feature is disabled. Please activate it from the <strong>PRO page</strong>.
nl: De omleidingsfunctie is uitgeschakeld. Activeer deze op de <strong>PRO pagina</strong>.

en: Looking for the CSV import / export tool? Please <strong>update SEOPress PRO</strong> to version 6.1.
nl: Op zoek naar hete CSV import/export gereedschap? <strong>Update SEOPress PRO</strong> naar versie 6.1.

en: Reset
nl: Herstellen

en: Data
nl: Gegevens

en: Broken Links
nl: Kapotte links

note: translators: %s number of posts
en: %s meta description generated with AI. | %s meta descriptions generated with AI.
nl[0]: %s meta beschrijving gegenereerd met AI.
nl[1]: %s meta beschrijvingen gegenereerd met AI.

note: translators: %s number of posts
en: %s meta title generated with AI. | %s meta titles generated with AI.
nl[0]: %s meta titel gegenereerd met AI.
nl[1]: %s meta titels gegenereerd met AI.

en: Generate meta description with AI
nl: Genereer meta beschrijving met AI

en: Generate meta title with AI
nl: Genereer meta titel met AI

en: AI (beta)
nl: AI (bèta)

en: We respect the rules of <strong>Google News</strong>: Only articles published during the <strong>previous two days</strong>, and, to a limit of <strong>1000 articles</strong>, are visible in the sitemap.
nl: We respecteren de regels van <strong>Google News</strong>: Alleen artikelen die de <strong>afgelopen twee dagen</strong> zijn gepubliceerd, met een limiet van <strong>1000 artikelen</strong>, zijn zichtbaar in de sitemap.

en: Enter your <strong>API key</strong>, select an <strong>AI model</strong>, and start automagically <strong> generating your title and description meta tags, as well as alt texts for images</strong> (from the SEO metabox or from your posts‘ list view bulk actions).
nl: Voer je <strong>API-sleutel</strong> in, selecteer een <strong>AI model</strong> en begin automatisch <strong>met het genereren van je titel en beschrijving meta tags</strong> (vanuit de SEO metabox of vanuit de bulkacties in de lijstweergave van je berichten).

en: The uploaded date of your video in ISO 8601 format. For example, "2017-01-24" or "2017-01-24T19:33:17+00:00".
nl: De geüploade datum van je video in ISO 8601 formaat. Bijvoorbeeld "2017-01-24" of "2017-01-24T19:33:17+00:00".

en: Uploaded date
nl: Geüploade datum

en: View all 404 errors
nl: Bekijk alle 404 fouten

en: Top 404 errors
nl: Top 404-fouten

en: Latest 404 errors since 1 week
nl: Nieuwste 404 fouten sinds 1 week

note: translators: %s name of the site from General settings
en: 404 alert - %s
nl: 404 waarschuwing - %s

en: Separate emails by comma
nl: E-mails scheiden door komma

en: 1 email per week with the top 404 errors, and the latest logged (within a limit of 10).
nl: 1 e-mail per week met de top 404 fouten en de laatst gelogde (binnen een limiet van 10).

note: translators: %s documentation URL
en: Sign up to <a href="%s" target="_blank">OpenAI</a> to generate your API key.
nl: Meld je aan bij <a href="%s" target="_blank">OpenAI</a> om je API-sleutel te genereren.

en: OpenAI API key
nl: OpenAI API-sleutel

en: Broken Link
nl: Gebroken link

en: Energy consumption
nl: Energieverbruik

note: translators: %s number of posts URL
en: The analysis is complete. We have matched %s urls. Go to post / page or post types list to see your metrics.
nl: De analyse is afgerond. We hebben %s urls gematched. Ga naar de bericht/pagina of bericht types lijst om je statistieken te zien.

note: translators: %s number of posts
en: %s matches.
nl: %s overeenkomsten.

en: Scan Broken Links
nl: Gebroken koppelingen scannen

en: Disable redirect suggestions
nl: Omleidingssuggesties uitschakelen

en: Select an Energy Consumption
nl: Selecteer een energieverbruik

en: Energy Consumption
nl: Energieverbruik

en: Location requirement for remote job
nl: Vereiste locatie voor functie op afstand

en: e.g. <span class="my-custom-icon-class"></span> SEO
nl: bijv. <span class="my-custom-icon-class"></span> SEO

en: Get Insights from Google Search Console
nl: Inzichten krijgen van Google Search Console

note: translators: %s documentation URL
en: To see Google Search Console data from your post types list, please <a href="%s">enable the GSC columns from <strong>Advanced settings</strong></a>
nl: <a href="%s">Schakel de GSC kolommen in via <strong>de geavanceerde instellingen</strong></a> om de Google Search Console gegevens van je berichttypen lijst te bekijken

en: Google Search Console
nl: Google Zoekresultaten

en: Matomo Analytics widget permission
nl: Matomo Analytics widget toestemming

en: Check a user role below to allow it to view and configure the Matomo widget:
nl: Vink hieronder een gebruikersrol aan om deze toe te staan de Matomo widget te bekijken en te configureren:

en: By default, only users with <code>edit_dashboard</code> capability can view and configure the Matomo Analytics widget.
nl: Standaard kunnen alleen gebruikers met <code>edit_dashboard</code> de Matomo Analytics widget bekijken en configureren.

en: Matomo Analytics Stats in Dashboard widget
nl: Matomo Analytics statistieken in Dashboard widget

en: 404 not found
nl: 404 niet gevonden

en: Moved permanently
nl: Permanent verhuisd

en: Date
nl: Datum

en: Destination URL
nl: Bestemmings URL

en: Origin URL
nl: Oorsprong URL

en: On?
nl: Aan?

en: Hook to filter user capability for Matomo stats in dashboard widget - new window
nl: Hook om gebruikersmogelijkheden te filteren voor Matomo statistieken in dashboard widget - nieuw venster

en: Enter your negative notes
nl: Voer je negatieve opmerkingen in

en: Enter your positive notes
nl: Voer je positieve opmerkingen in

en: 365 days ago
nl: 365 dagen geleden

en: Make sure you have entered an authentication token from Matomo settings page.
nl: Zorg ervoor dat je een authenticatie token hebt ingevoerd op de Matomo instellingen pagina.

en: You need to login to Matomo Analytics.
nl: Je moet inloggen bij Matomo Analytics.

en: No stats found
nl: Geen statistieken gevonden

en: Max actions in one visit
nl: Max. acties in één bezoek

en: Unique Visitors
nl: Unieke bezoekers

en: Disable guess redirect url for 404
nl: Raden omleiding url voor 404 uitschakelen

en: Remove Matomo dashboard widget
nl: Matomo dashboard widget verwijderen

en: Matomo Authentication Token
nl: Matomo authenticatie token

en: Read our guide to connect your WordPress site with Matomo Analytics API
nl: Lees onze gids om je WordPress site te verbinden met Matomo Analytics API

en: This feature is completely independent of user tracking. For example, statistical data will be collected even if you have not entered your API key below.
nl: Deze functie is volledig onafhankelijk van gebruikerstracering. Er worden bijvoorbeeld statistische gegevens verzameld, zelfs als je je API-sleutel hieronder niet hebt ingevoerd.

en: Connect your WordPress site with Matomo Analytics API and get statistics right in your Dashboard.
nl: Verbind je WordPress site met Matomo Analytics API en krijg direct statistieken in je Dashboard.

en: Negative notes
nl: Negatieve opmerkingen

en: Add statement
nl: Verklaring toevoegen

en: Remove statement
nl: Verklaring verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Enter your name
nl: Voer je naam in

en: Name (required)
nl: Naam (vereist)

en: Empty Statement
nl: Lege verklaring

en: Positive notes
nl: Positieve opmerkingen

en: e.g. Too expensive
nl: bijv. Te duur

en: Negative Notes
nl: Negatieve reacties

en: e.g. Great design
nl: bijv. Geweldig ontwerp

en: Positive Notes
nl: Positieve opmerkingen

en: Avg. Visit Duration (in seconds)
nl: Gem. Bezoekduur (in seconden)

en: Average actions per visit
nl: Gemiddelde acties per bezoek

en: Maximum actions in one visit
nl: Maximale acties in één bezoek

en: Visits
nl: Bezoeken

en: Unique visitors
nl: Unieke bezoekers

en: Stop WordPress to attempt to guess a redirect URL for a 404 request
nl: Stop WordPress om te proberen een omleiding URL te raden voor een 404 aanvraag

en: Remove Matomo stats widget from WordPress dashboard
nl: Matomo statistieken widget verwijderen uit WordPress dashboard

en: Matomo authentication token
nl: Matomo authenticatie token

en: Misc
nl: Diversen

en: Translations
nl: Vertalingen

en: PHP template
nl: PHP-template

en: Add the Breadcrumbs block using the <strong>Block Editor</strong> or the <strong>Full Site Editing</strong> feature.
nl: Voeg het blok Kruimelpaden toe met de <strong>Blok-editor</strong> of met de functie <strong>Full site editing</strong>.

en: Block Editor / FSE
nl: Blok-editor/FSE

note: translators: %s documentation URL
en: How to add your own <a href="%s" target="_blank">predefined dynamic variables</a>.
nl: Hoe voeg je je eigen <a href="%s" target="_blank">vooraf gedefinieerde dynamische variabelen</a> toe.

en: Common issues
nl: Veelvoorkomende problemen

en: Session Duration
nl: Duur van de sessie

note: translators: %s: admin URL of schemas post type
en: The default product schema added by WooCommerce generates errors in Google Search Console. Disable it and create your own <a href="%s">automatic product schema</a>.
nl: Het standaard productschema dat wordt toegevoegd door WooCommerce genereert fouten in Google Search Console. Schakel dit uit en maak je eigen <a href="%s">automatische productschema</a>.

en: Find your GA4 property ID - new window
nl: Vind je GA4 eigenschap ID - nieuw venster

en: GA4 property ID
nl: GA4 eigenschap ID

en: Enter your Google Analytics v4 property ID
nl: Voer je Google Analytics v4 eigenschap ID in

en: No API key defined from the settings tab
nl: Geen API sleutel gedefinieerd in de instellingen tab

en: Update now.
nl: Nu updaten.

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
nl: %1$sBekijk versie %2$s details %3$s of %4$snu updaten%5$s.

note: translators: 1. opening anchor tag, do not translate 2. the new plugin version 3. closing anchor tag, do not translate.
en: %1$sView version %2$s details%3$s.
nl: %1$sBekijk versie %2$s details%3$s.

en: Contact your network administrator to install the update.
nl: Neem contact op met een netwerkbeheerder om de update te installeren.

note: translators: the plugin name.
en: There is a new version of %1$s available.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar.

en: Storefront compatibility
nl: Compatibiliteit winkel voorkant

en: It is recommended to enter as many properties as possible to maximize the chances of getting a rich snippet in Google search results.
nl: Het wordt aanbevolen om zoveel mogelijk eigenschappen in te voeren om de kans op een rich snippet in de zoek resultaten van Google te maximaliseren.

en: e.g. Nouvelle Aquitaine
nl: bijv. Nouvelle Aquitaine

en: Paste your Google JSON key file here
nl: Plak hier je Google JSON sleutel bestand

en: Try to automatically override Storefront‘s default breadcrumbs
nl: Probeer de standaard kruimelpaden  van Storefront automatisch te overschrijven

en: .htaccess not updated due to a syntax error!
nl: .htaccess niet geüpdatet vanwege een syntaxisfout!

[ctx: block description]
en: Display a tutorial block
nl: Toon een zelfstudie blok

[ctx: block title]
en: How To
nl: Hoe te

[ctx: block description]
en: Display a tutorial step
nl: Een zelfstudiestap weergeven

[ctx: block title]
en: How To Step
nl: Hoe te stappen

[ctx: block description]
en: Display an HTML breadcrumbs
nl: Toon een HTML kruimelpad

[ctx: block title]
en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: YouTube videos are automatically added when you create / save a post, page or post type. If your post is set to noindex, it will be automatically excluded from the sitemap.
nl: YouTube video's worden automatisch toegevoegd wanneer je een bericht, pagina of berichttype maakt of opslaat. Als je bericht is ingesteld op noindex, wordt het automatisch uitgesloten van de sitemap.

en: Publication Date
nl: Publicatiedatum

en: Duration (sec)
nl: Duur (sec)

note: translators: %s number of videos
en: This XML Sitemap contains %s videos.
nl: Deze XML Sitemap bevat %s video's.

en: XML Sitemaps
nl: XML sitemaps

en: View your 404 errors
nl: Bekijk je 404 fouten

note: translators: %1$s displays the define SEOPRESS_LICENSE_KEY, %2$s documentation URL
en: You can also use the define %1$s to automatically activate your license key. <a href="%2$s" target="_blank" class="seopress-help">Learn more</a>
nl: Je kunt ook de definitie %1$s gebruiken om je licentiesleutel automatisch te activeren. <a href="%2$s" target="_blank" class="seopress-help">Meer informatie</a>

[ctx: block description]
en: Displays Local Business information
nl: Toont informatie over lokaal bedrijf

[ctx: block description]
en: Displays a single Local Business field
nl: Toont een enkel veld voor lokale bedrijven

[ctx: block title]
en: Local Business
nl: Lokaal bedrijf

en: View this local business on Google Maps
nl: Bekijk dit lokale bedrijf op Google Maps

en: This value is missing from your Local Business settings
nl: Deze waarde ontbreekt in je Lokaal bedrijf instellingen

en: Google Analytics widget permission
nl: Google Analytics widget toestemming

note: translators: %1$s widgets admin URL, %2$s documentation URL
en: Local Business data type for Google. This schema will be displayed on the homepage. <br>You can also display these informations using our <a href="%1$s">Local Business widget</a> or Local Business block to optimize your site for <a class="seopress-help" href="%2$s" target="_blank" title="Optimizing WordPress sites for Google EAT (new window)">Google EAT</a><span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span>.
nl: Lokaal bedrijf gegevenstype voor Google. Dit schema wordt weergegeven op de homepage. <br>Je kunt deze informatie ook weergeven met behulp van onze <a href="%1$s">Lokaal bedrijf widget</a> of Lokaal bedrijf blok om je site te optimaliseren voor <a class="seopress-help" href="%2$s" target="_blank" title="Optimaliseren WordPress sites voor Google EAT (nieuw venster)">Google EAT</a><span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span>.

en: Learn how to setup Google Analytics Enhanced Ecommerce
nl: Leer hoe je Google Analytics Enhanced Ecommerce instelt

en: You must save your settings after selecting your GA property.
nl: Je moet je instellingen opslaan nadat je je GA eigenschap hebt geselecteerd.

note: translators: %1$s documentation URL, %2$s documentation URL
en: No stats in the <strong>dashboard widget?</strong> Make sure to have activated these 2 Google APIs from Google Console: <span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span><a href="%1$s" target="_blank"><strong>Google Analytics API</strong></a> and <span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span><a href="%2$s" target="_blank"><strong>Google Analytics Data API</strong></a>.
nl: Geen statistieken in de <strong>dashboard widget?</strong> Zorg ervoor dat je deze 2 Google API's hebt geactiveerd vanuit Google Console: <span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span><a href="%1$s" target="_blank"><strong>Google Analytics API</strong></a> en <span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span><a href="%2$s" target="_blank"> <strong>Google Analytics Data API</strong></a>.

en: Check a user role below to allow it to view and configure the GA widget:
nl: Vink hieronder een gebruikersrol aan om deze toe te staan de GA widget te bekijken en te configureren:

en: By default, only users with <code>edit_dashboard</code> capability can view and configure the Google Analytics widget.
nl: Standaard kunnen alleen gebruikers met <code>edit_dashboard</code> de Google Analytics widget bekijken en configureren.

en: Google Analytics Stats in Dashboard widget
nl: Google Analytics statistieken in Dashboard widget

en: Show this schema if your singular post, page or post type has:
nl: Toon dit schema als je enkelvoudige bericht, pagina of berichttype heeft:

en: Term Taxonomy
nl: Term taxonomie

en: Direct apply
nl: Direct toepassen

note: translators: do not translate expected values, true / false
en: Indicates whether the URL that's associated with this job posting enables direct application for the job. Expected value: "true" or "false".
nl: Geeft aan of de URL die bij deze vacature hoort direct solliciteren naar de vacature mogelijk maakt. Verwachte waarde: "true" of "false".

en: Direct apply?
nl: Direct toepassen?

en: Redirect status
nl: Omleiding status

en: Hook to filter user capability for GA stats in dashboard widget - new window
nl: Hook om gebruikersmogelijkheden te filteren voor GA statistieken in dashboard widget - nieuw venster

en: Your license key is defined in wp-config.php.
nl: Je licentiesleutel wordt gedefinieerd in wp-config.php.

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Enter a URL to check
nl: Voer een URL in om te controleren

en: No data found
nl: Geen gegevens gevonden

en: Analyse with PageSpeed Insights
nl: Analyseren met PageSpeed Insights

note: translators: %s: posts count
en: Failed to import %s post or term. | Failed to import %s posts / terms.
nl[0]: Importeren van %s bericht of term mislukt.
nl[1]: Importeren van %s berichten/termen mislukt.

note: translators: %s: posts count
en: %s post or term was skipped. | %s posts / terms were skipped.
nl[0]: %s bericht of term werd overgeslagen.
nl[1]: %s berichten/termen werden overgeslagen.

note: translators: %s: posts count
en: %s post or term updated. | %s posts / terms updated.
nl[0]: %s bericht of term geüpdatet.
nl[1]: %s berichten/voorwaarden geüpdatet.

note: translators: %s: posts count
en: %s post or term imported. | %s posts / terms imported.
nl[0]: %s bericht of term geïmporteerd.
nl[1]: %s berichten/termen geïmporteerd.

en: Existing post and term metas will not be updated. Only empty values will be filled.
nl: Bestaande meta's voor berichten en termen worden niet geüpdatet. Alleen lege waarden worden gevuld.

en: Ignore existing values?
nl: Bestaande waarden negeren?

en: is required to avoid quota errors.
nl: is vereist om quota fouten te vermijden.

en: Leave this field empty to analyse homepage
nl: Laat dit veld leeg om de homepage te analyseren

en: Enter a URL to analyse with Page Speed Insights
nl: Voer een URL in om te analyseren met Page Speed Insights

en: The representative image of the article. Only a marked-up image that directly belongs to the article should be specified. Default value if empty: Post thumbnail (featured image). Minimum size: 696px wide, JPG, PNG or GIF, crawlable and indexable (default: post thumbnail if available)
nl: De representatieve afbeelding van het artikel. Alleen een gemarkeerde afbeelding die direct bij het artikel hoort, moet worden opgegeven. Standaardwaarde indien leeg: Bericht thumbnail (uitgelichte afbeelding). Minimale grootte: 696px breed, JPG, PNG of GIF, crawlable en indexeerbaar (standaard: bericht thumbnail indien beschikbaar)

en: Headline (max limit: 110)
nl: Kopregel (max. limiet: 110)

en: Accepts Reservations
nl: Accepteert reserveringen

note: translators: %s: default post title
en: Current breadcrumbs: %s
nl: Huidig kruimelpad: %s

en: Enter a custom value, useful if your title is too long
nl: Voer een aangepaste waarde in, handig wanneer je titel te lang is

note: translators: %s: default post title
en: Custom breadcrumbs
nl: Aangepast kruimelpad

en: If your post is set to noindex, it will be automatically excluded from the sitemap.
nl: Als je bericht ingesteld staat op noindex zal het niet in de sitemap staan.

en: Exclude this post from Video Sitemap?
nl: Sluit dit bericht uit van de Video sitemap?

en: Allowed values are float numbers in the range 0.0 to 5.0.
nl: Toegestane waarden zijn float nummers in het bereik van 0,0 tot 5,0.

en: The duration of the video in seconds. Value must be between 0 and 28800 (8 hours).
nl: De lengte van de video in seconden. Waarde moet tussen 0 en 28800 (8 uur) liggen.

en: The video will be available only to users with SafeSearch turned off.?
nl: De video is alleen beschikbaar voor gebruikers waarbij SafeSearch is uitgeschakeld?

en: 32 tags max., separate tags with commas. Default: target keywords + post tags if available.
nl: Maximum 32 tags, gesplitst met komma's. Standaard: target keywords + bericht-tags als die er zijn.

en: Minimum size: 160x90px (1920x1080 max), JPG, PNG or GIF formats. Default: your post featured image.
nl: Minimum grootte: 160x90px (1920x1080 max), JPG, PNG of GIF formaten. Standaard: de uitgelichte afbeelding van je bericht.

en: 2048 characters max.; default: meta description. If not available, use the beginning of the post content.
nl: 2048 karakters maximum. standaard: meta beschrijving. Indien niet beschikbaar, gebruik dan het begin van de content in het bericht.

en: Default: title tag, if not available, post title.
nl: Standaard: titel tag, indien niet beschikbaar de titel van het bericht.

en: View count
nl: Aantal views

en: Video Rating
nl: Video beoordeling

en: Video Duration (recommended)
nl: Video lengte (aanbevolen)

en: NOT an external video (e.g. video hosting on YouTube, Vimeo, Wistia...)? Check this if your video is hosting on this server.
nl: Dit is GEEN externe video (bijv. video hosting op YouTube, Vimeo, Wistia,...)? Controleer dit als je video gehost wordt op deze server.

en: NOT family friendly?
nl: NIET gezinsvriendelijk?

en: Video Thumbnail (required)
nl: Video thumbnail (vereist)

en: Video Description (required)
nl: Video beschrijving (vereist)

en: Video Title (required)
nl: Video titel (vereist)

en: Video URL (required)
nl: Video URL (vereist)

en:  Exclude this post from Google News Sitemap?
nl:  Dit bericht uitsluiten van de Google News Sitemap?

en: A valid product identifier to be used in the product schema (accepted types: gtin8 (ean8) | gtin12 (ean12) | gtin13 (ean13) | gtin14 (ean14) | mpn | isbn)
nl: Een geldige productidentifier voor gebruik in het productschema (geaccepteerde types: gtin8 (ean8) | gtin12 (ean12) | gtin13 (ean13) | gtin14 (ean14) | mpn | isbn)

en: Google Page Speed Score
nl: Google Page Speed score

en: Ecommerce
nl: E-commerce

en: Stats in dashboard
nl: Statistieken in dashboard

en: Empty Answer
nl: Leeg antwoord

en: Empty Question
nl: Lege vraag

en: <strong>Morning and Afternoon are just time slots</strong>. e.g. if you're opened from 10:00 AM to 9:00 PM, check Morning and enter 10:00 / 21:00. If you are open non-stop, check Morning and enter 0:00 / 23:59.
nl: <strong>Ochtend en middag zijn gewoon tijdsloten</strong>. Als je bijvoorbeeld geopend bent van 10:00 uur tot 21:00 uur, vink dan Ochtend aan en vul 10:00/21:00 in. Als je non-stop open bent, vink dan Ochtend aan en vul 0:00/23:59 in.

en: Mark as 451
nl: Markeer als 451

en: Mark as 410
nl: Markeer als 410

en: Mark as 307
nl: Markeren als 307

en: Mark as 302
nl: Markeer als 302

en: Mark as 301
nl: Markeren als 301

note: translators: %s number of redirections with regex disabled
en: %s redirection with regex disabled. | %s redirections with regex disabled.
nl[0]: %s omleiding met regex uitgeschakeld.
nl[1]: %s omleidingen met regex uitgeschakeld.

en: Disable regex
nl: Regex uitschakelen

note: translators: %s number of redirections with regex enabled
en: %s redirection with regex enabled. | %s redirections with regex enabled.
nl[0]: %s omleiding met regex ingeschakeld.
nl[1]: %s omleidingen met regex ingeschakeld.

en: Enable regex
nl: Regex inschakelen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Draft
nl: Concept

en: Pending
nl: Wachtend

en: All
nl: Alles

en: 404 errors
nl: 404 fouten

en: Redirects
nl: Omleidingen

en: Import / Export redirects
nl: Omleidingen importeren/exporteren

en: Redirections and Monitoring 404
nl: Omleidingen en bewaking 404

en: All redirections
nl: Alle omleidingen

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Redirections
nl: Re-directs

[ctx: Post Type General Name]
en: Redirections
nl: Re-directs

en: The description of the article
nl: De beschrijving van het artikel

en: Default value if empty: Post excerpt
nl: Standaardwaarde indien leeg: bericht samenvatting

en: Description
nl: Beschijving

en: Enable FAQ Schema
nl: FAQ schema inschakelen

en: View your redirects
nl: Bekijk je omleidingen

en: Learn how to create a free Google Page Speed API key.
nl: Leer hoe je een gratis Google Page Speed API-sleutel kunt maken.

en: Learn how to translate these options with multilingual plugins
nl: Leer hoe je deze opties kunt vertalen met meertalige plugins

en: Mark up your How-to page with JSON-LD to try to get the position 0 in search results.
nl: Markeer je how-to pagina met JSON-LD om te proberen positie 0 in de zoekresultaten te krijgen.

en: French, Italian, Indian, American
nl: Frans, Italiaans, Indiaas, Amerikaans

en: $$, €€€, or ££££...
nl: $$, €€€, of ££££...

en: Minimum width: 720px - Recommended size: 1920px - .jpg, .png, or. gif format - crawlable and indexable
nl: Minimale breedte: 720px - aanbevolen grootte: 1920px - .jpg, .png of .gif formaat - crawlable en indexeerbaar

en: Enter your own Google Page Speed API key
nl: Voer je eigen Google Page Speed API-sleutel in

en: Translation for "Page "
nl: Vertaling voor "Pagina "

en: Translation for "Attachments"
nl: Vertaling voor "Bijlagen"

en: Captured at
nl: Vastgelegd op

en: Full report on Google Page Speed website
nl: Volledig rapport op Google Page Speed site

en: Learn more about Core Web Vitals
nl: Meer informatie over Core Web Vitals

en: The Core Web Vitals metrics are FID, LCP, and CLS. For aggregations with sufficient data in all three metrics, the aggregation passes the Core Web Vitals assessment if the 75th percentiles of all three metrics are Good. Otherwise, the aggregation does not pass the assessment. If the aggregation has insufficient data for FID, then it will pass the assessment if both the 75th percentiles of LCP and CLS are Good.
nl: De Core Web Vitals waarden zijn FID, LCP en CLS. Voor aggregaties met voldoende gegevens in alle drie de meeteenheden slaagt de aggregatie voor de beoordeling van de core waarden voor web vitaliteit als het 75e percentiel van alle drie de meeteenheden goed is. Anders slaagt de aggregatie niet voor de beoordeling. Als de aggregatie onvoldoende gegevens heeft voor FID, slaagt het voor de beoordeling als zowel het 75e percentiel van LCP als CLS goed zijn.

note: translators: %s outputs an SVG icon translators: %s SVG icon
en: Computed from the %s Core Web Vitals metrics over the latest 28-day collection period.
nl: Berekend op basis van de %s Core Web Vitals statistieken over de laatste verzamelperiode van 28 dagen.

en: Failed
nl: Mislukt

en: Passed
nl: Ok

en: Core Web Vitals Assessment:
nl: Core Web Vitals beoordeling:

en: N/A
nl: N.v.t.

en: Save as PDF
nl: Opslaan als PDF

en: Learn how your site has performed, based on data from your actual users around the world.
nl: Ontdek hoe je site heeft gepresteerd, gebaseerd op gegevens van je daadwerkelijke gebruikers over de hele wereld.

en: You can increase this value in the settings tab.
nl: Je kunt deze waarde verhogen op de tab Instellingen.

en: This tool allows you to import SEO metadata to your site from a CSV file.
nl: Met dit gereedschap kun je SEO metagegevens importeren naar je site vanuit een CSV-bestand.

en: If your theme or plugin displays the cart across your entire WordPress site, don't enable this option.
nl: Als je thema of plugin de winkelwagen op je hele WordPress site weergeeft, schakel deze optie dan niet in.

en: Disable all WordPress RSS feeds (all feeds will no longer be accessible and will be redirected to the homepage)
nl: Schakel alle WordPress RSS feeds uit (alle feeds zullen niet langer toegankelijk zijn en worden omgeleid naar de homepage)

en: Separator:
nl: Scheidingsteken:

note: translators: %s equals to "yes"
en: %s to enable regular expressions (leave it empty to disable this),
nl: %s om reguliere expressies in te schakelen (laat leeg om dit uit te schakelen),

note: translators: %s cat IDs, eg: <code>738,108,134</code>
en: category redirect IDs separated by commas (optional): %s
nl: categorie omleiding ID's gescheiden door komma's (optioneel): %s

en: Enter your Page Speed Insights API key
nl: Voer je Page Speed Insights API-sleutel in

en: Google Page Speed Insights API key
nl: Google Page Speed Insights API-sleutel

en: Default: Page
nl: Standaard: pagina

en: Default: Attachments
nl: Standaard: bijlagen

en: Source code of your page (extremely slow)
nl: Broncode van je pagina (extreem traag)

en: Still can't activate your license? Please contact us, thank you!
nl: Kun je je licentie nog steeds niet activeren? Neem dan contact met ons op, dank je!

en: Click <strong>Reset license</strong> button above, enter your <strong>license key</strong>, <strong>save changes</strong>, and click <strong>Activate</strong>.
nl: Klik op de knop <strong>Licentie resetten</strong> hierboven, voer je <strong>licentiesleutel</strong> in, <strong>sla de wijzigingen op</strong> en klik op <strong>Activeren</strong>.

en: default: %s
nl: standaard: %s

en: If you are open non-stop, check Morning and enter 0:00 / 23:59.
nl: Als je non-stop open bent, vink dan Ochtend aan en voer 0:00/23:59 in.

en: e.g. if you're opened from 10:00 AM to 9:00 PM, check Morning and enter 10:00 / 21:00.
nl: als je bijvoorbeeld geopend bent van 10:00 uur tot 21:00 uur, vink dan Ochtend aan en voer 10:00/21:00 in.

en: <strong>Morning and Afternoon are just time slots</strong>.
nl: <strong>Ochtend en middag zijn gewoon tijdsloten</strong>.

en: <span class="field-recommended">Recommended</span> property by Google.
nl: <span class="field-recommended">Aanbevolen</span> eigendom door Google.

en: <span class="field-required">Required</span> property by Google.
nl: <span class="field-required">Vereiste</span> eigenschap door Google.

en: |-Veterinary Care
nl: |-Veterinaire zorg

en: <strong>Drag and drop fields</strong> to change their order in front-end.
nl: <strong>Velden verslepen</strong> om hun volgorde in front-end te wijzigen.

en: Translation for "Author:"
nl: Vertaling voor "Auteur:"

en: Our robots.txt file is <strong>virtual</strong> (like the default WordPress one). It means it‘s not physically present on your server. It‘s generated via <strong>URL rewriting</strong>.
nl: Ons robots.txt bestand is <strong>virtueel</strong> (net als het standaard WordPress bestand). Dit betekent dat het niet fysiek aanwezig is op je server. Het wordt gegenereerd via <strong>URL herschrijving</strong>.

en: robots.txt is a plain text file that follows the <strong>Robots Exclusion Standard</strong>.
nl: robots.txt is een tekstbestand dat de <strong>Robots Exclusion Standard</strong> volgt.

note: translators: %1$s: get_home_url()
en: A <strong>robots.txt file</strong> lives at the root of your site. So, for site %1$s, the robots.txt file lives at %2$s.
nl: Een <strong>robots.txt-bestand</strong> staat in de root van je site. Dus voor site %1$s staat het robots.txt bestand op %2$s.

en: Configure WordPress default feeds. <br><br><a href="%s" class="btn btnSecondary" target="_blank">View my RSS feed</a>
nl: Configureer WordPress standaard feeds. <br><br>Bekijk<a href="%s" class="btn btnSecondary" target="_blank">mijn RSS-feed</a>

note: translators: %s documentation URL
en: Add Structured Data Types support, mark your content, and get better Google Search Results. <span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span><a class="seopress-help" href="%s" target="_blank">Learn More</a>
nl: Voeg ondersteuning voor Structured Data Types toe, markeer je inhoud en krijg betere Google zoekresultaten. <span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span><a class="seopress-help" href="%s" target="_blank">Meer informatie</a>

en: You need to enable <strong>Easy Digital Downloads</strong> to apply these settings.
nl: Je moet <strong>Easy Digital Downloads</strong> inschakelen om deze instellingen toe te passen.

en: Elementor user?
nl: Gebruiker van Elementor?

en: How to install the Breadcrumbs?
nl: Hoe installeer je de kruimelpaden?

en: You need to enable <strong>WooCommerce</strong> to apply these settings.
nl: Je moet <strong>WooCommerce</strong> inschakelen om deze instellingen toe te passen.

en: Your rating: scale from 1 to 5.
nl: Je waardering: schaal van 1 tot 5.

en: Only required if your scale is different from 1 to 5.
nl: Alleen vereist als je schaal verschilt van 1 tot 5.

note: translators: %s number of redirections marked as 451
en: %s marked as 451 redirect. | %s marked as 451 redirect.
nl[0]: %s gemarkeerd als 451 redirect.
nl[1]: %s gemarkeerd als 451 redirect.

note: translators: %s number of redirections marked as 410
en: %s marked as 410 redirect. | %s marked as 410 redirect.
nl[0]: %s gemarkeerd als 410 redirect.
nl[1]: %s gemarkeerd als 410 redirect.

note: translators: %s number of redirections marked as 307
en: %s marked as 307 redirect. | %s marked as 307 redirect.
nl[0]: %s gemarkeerd als 307 redirect.
nl[1]: %s gemarkeerd als 307 redirect.

note: translators: %s number of redirections marked as 302
en: %s marked as 302 redirect. | %s marked as 302 redirect.
nl[0]: %s gemarkeerd als 302 redirect.
nl[1]: %s gemarkeerd als 302 redirect.

note: translators: %s number of redirections marked as 301
en: %s marked as 301 redirect. | %s marked as 301 redirect.
nl[0]: %s gemarkeerd als 301 redirect.
nl[1]: %s gemarkeerd als 301 redirect.

en: Max best rating
nl: Max beste waardering

en: Delete
nl: Verwijderen

en: <strong>WARNING:</strong> Backup your database before deletion. Safety FIRST!
nl: <strong>WAARSCHUWING:</strong> Maak een back-up van je database voordat je deze verwijdert. veiligheid eerst!

en: Delete all your 301, 302, 307, 404, 410 and 451 entries.
nl: Verwijder al je 301, 302, 307, 404, 410 en 451 vermeldingen.

en: Clean all your redirects and 404 errors
nl: Schoon al je omleidingen en 404 fouten op

en: Reset Count column
nl: Kolom aantal resetten

en: Reset counters for the number of times a redirect has been loaded.
nl: Reset tellers voor het aantal keren dat een omleiding is geladen.

en: Reset the Counters column
nl: De kolom Tellers resetten

en: Delete all 404
nl: Verwijder alle 404's

note: translators: %s: documentation URL
en: You can also use <span class="dashicons dashicons-external"></span><a href="%s" target="_blank">this MySQL query</a> if necessary.
nl: Je kan ook <span class="dashicons dashicons-external"></span><a href="%s" target="_blank">deze MySQL query</a> gebruiken indien nodig.

en: Delete all your 404 errors. We don‘t delete any redirects.
nl: Verwijder al je 404 fouten. We verwijderen geen omleidingen.

en: Do not forget to test every redirects!
nl: Vergeet niet elke omleiding te testen!

en: Save your .htaccess file before editing it. <strong>Safety first!</strong>
nl: Sla je .htaccess-bestand op voordat je het bewerkt. <strong> Veiligheid voorop! </strong>

en: Only active redirections will be exported.
nl: Alleen actieve omleidingen worden geëxporteerd.

en: Export all redirects from this site to a txt file. Then copy and paste the formatted URLs into your .htaccess file.
nl: Exporteer alle omleidingen van deze site naar een txt bestand. Kopieer en plak vervolgens de opgemaakte URL's in je .htaccess bestand.

en: Export Redirections for an .htaccess file
nl: Omleidingen exporteren voor een .htaccess-bestand

en: Export
nl: Exporteren

en: Export all redirections for this site as a .csv file. This allows you to easily import the redirections into another site, to Excel / Google Sheets...
nl: Exporteer alle omleidingen voor deze site als een CSV bestand. Hiermee kun je de omleidingen eenvoudig importeren in een andere site, of naar Excel / Google Sheets...

en: Export Redirections
nl: Exporteer omleidingen

en: Import your own redirections from a .json file generated by Rank Math.
nl: Importeer je eigen omleidingen vanuit een .json bestand dat is gegenereerd door Rank Math.

en: Import Redirections from Rank Math
nl: Importeer omleidingen van Rank Math

en: Import your own redirections from a .csv file generated by Yoast Premium.
nl: Importeer je eigen omleidingen vanuit een .csv bestand dat is gegenereerd door Yoast Premium.

en: Import Redirections from Yoast Premium
nl: Importeer omleidingen van Yoast Premium

en: To avoid conflicts, make sure there are no duplicates between your file and existing redirects.
nl: Om conflicten te voorkomen, moet je ervoor zorgen dat er geen duplicaten zijn tussen je bestand en bestaande omleidingen.

en: Import your own redirections from a .json file generated by the Redirections plugin (make sure to select <strong>"WordPress redirects"</strong> when you export your file).
nl: Importeer je eigen omleidingen vanuit een .json bestand dat is gegenereerd door de omleidingen plugin (zorg ervoor dat je <strong>"WordPress omleidingen"</strong> selecteert wanneer je je bestand exporteert).

en: Import Redirections from the Redirections plugin
nl: Importeer omleidingen van de Redirections plugin

en: Select your separator:
nl: Selecteer je scheidingsteken:

en: Duplicate entries will be automatically removed during import.
nl: Dubbele vermeldingen worden automatisch verwijderd tijdens het importeren.

en: Download a CSV example
nl: Download een CSV voorbeeld

en: the counter (optional),
nl: de teller (optioneel),

note: translators: %s equals to "yes"
en: %s to enable the redirect (leave it empty to disable the redirect)
nl: %s om de omleiding in te schakelen (laat het leeg om de omleiding uit te schakelen)

note: translators: %s: <code>https://www.example.org/my-super-article</code>
en: URL to redirect in absolute: %s
nl: URL om absoluut om te leiden: %s

note: translators: %s: <code>category/my-blog-post-slug</code>
en: URL to match (without your domain name): %s
nl: URL die overeenkomt (zonder je domeinnaam): %s

note: translators: %1$s: CSV separator, comma or semi colon
en: Import your own redirections from a .csv file (separator %1$s or %2$s). <br>You must have these columns in this order:
nl: Importeer je eigen omleidingen vanuit een .csv-bestand (scheidingsteken %1$s of %2$s). <br>Je moet deze kolommen in deze volgorde hebben:

en: Import Redirections
nl: Importeer omleidingen

en: Rank Math plugin (JSON)
nl: Rank Math plugin (TXT)

en: Redirections plugin (JSON - WordPress Redirects)
nl: Redirections plugin (JSON - WordPress omleidingen)

en: CSV file (must match the template)
nl: CSV-bestand (moet overeenkomen met het template)

en: Select an option
nl: Selecteer een optie

en: Import your redirections
nl: Importeer je omleidingen

en: default: Author:
nl: standaard: auteur:

en: Author:
nl: Auteur:

en: You don't need to manually call the breadcrumbs function.
nl: Je hoeft de kruimelpaden functie niet handmatig aan te roepen.

en: We automatically add the JSON-LD to the head of your document using the wp_head hook.
nl: We voegen automatisch de JSON-LD toe aan de head van je document met behulp van de wp_head hook.

en: That's it!
nl: Dat is het!

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Paste your license key
nl: Je licentiesleutel plakken

en: Steps to follow to activate your license:
nl: Te volgen stappen om je licentie te activeren:

en: Enter your review body
nl: Voer je beoordeling body in

en: Accepts reservations
nl: Accepteert reserveringen

note: translators: %s home_url()
en: The URL of the menu.
nl: De URL van het menu.

en: Add step
nl: Stap toevoegen

en: Step
nl: Stap

en: Remove step
nl: Verwijder stap

en: Step text
nl: Stap tekst

en: Enter the text of your step
nl: Voer de tekst van je stap in

en: The text of your step (required)
nl: De tekst van je stap (vereist)

en: Step name
nl: Stap naam

en: Enter a title for this step
nl: Voer een titel in voor deze stap

en: The title of the step (required)
nl: De titel van de stap (vereist)

en: Total time needed
nl: Totale benodigde tijd

en: How-to currency
nl: How-to valuta

en: The currency of the estimated cost
nl: De valuta van de geschatte kosten

en: How-to estimated cost
nl: How-to geschatte kosten

en: The estimated cost
nl: De geschatte kosten

en: Estimated cost
nl: Geschatte kosten

en: How-to description
nl: How-to beschrijving

en: Enter your how-to description
nl: Voer je how-to beschrijving in

en: How-to description (default excerpt, or beginning of the content)
nl: How-to beschrijving (standaard samenvatting, of begin van de inhoud)

en: How-to name
nl: How-to naam

en: The name of your how-to
nl: De naam van je how-to

en: Title of the how-to
nl: Titel van de how-to

en: Mark up your How-to page with JSON-LD to try to get the position 0 in search results.
nl: Markeer je how-to pagina met JSON-LD om te proberen positie 0 in de zoekresultaten te krijgen.

en: A video URL describing the recipe preparation
nl: Een video URL die de bereiding van het recept beschrijft

en: <strong>Morning and Afternoon are just time slots.</strong> e.g. if you're opened from 10:00 AM to 9:00 PM, check Morning and enter 10:00 / 21:00. If you are open non-stop, check Morning and enter 0:00 / 23:59.
nl: <strong>Ochtend en middag zijn gewoon tijdsloten</strong> als je bijvoorbeeld geopend bent van 10:00 uur tot 21:00 uur, vink dan Ochtend aan en vul 10:00/21:00 in. Als je non-stop open bent, vink dan Ochtend aan en vul 0:00/23:59 in.

en: Indicates whether a FoodEstablishment accepts reservations. Values can be Boolean (True or False), an URL at which reservations can be made or (for backwards compatibility) the strings Yes or No.
nl: Geeft aan of een restaurant reserveringen accepteert. Waarden kunnen Booleaans zijn (Waar of Onwaar), een URL waar reserveringen kunnen worden gemaakt of (voor achterwaartse compatibiliteit) de tekenreeksen Ja of Nee.

en: Accepts reservations
nl: Accepteert reserveringen

en: Default value if empty: URL from the Website property
nl: Standaardwaarde indien leeg: URL van de site eigenschap

en: URL of the menu
nl: URL van het menu

en: Addresses content in the annotated pages (such as class attribute)
nl: Richt zich op inhoud in de geannoteerde pagina's (zoals het klasse attribuut)

en: Event currency
nl: Evenement valuta

en: Event cost
nl: Evenement kosten

en: Event website
nl: Evenement site

en: Event location address
nl: Adres evenementlocatie

en: Event location name
nl: Naam evenementlocatie

en: e.g. You are here:
nl: bijv. Je bent hier:

en: Display a text before the breadcrumbs
nl: Toon een tekst voor de kruimelpaden

en: Your review body
nl: Je beoordeling body

en: Review body
nl: Beoordeling body

en: Organizer URL
nl: URL organisator

en: Organizer name
nl: Naam organisator

en: Timezone start date
nl: Begindatum tijdzone

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Video URL of the recipe
nl: Video URL van het recept

en: Speakable CSS Selector
nl: Spreekbare CSS selector

en: The author of the article
nl: De auteur van het artikel

en: Default value if empty: Post author
nl: Standaardwaarde indien leeg: bericht auteur

en: Post author
nl: Bericht auteur

en: Remove Google Analytics stats widget from WordPress dashboard
nl: Verwijder de Google Analytics-statistiekenwidget van het WordPress-dashboard

en: Enter the title for the main menu
nl: Voer een titel voor het hoofdmenu in

en: default value: SEO
nl: standaardwaarde: SEO

en: Disable notifications on slug changes or post / term deletions
nl: Schakel meldingen over slug wijzigingen of bericht verwijderingen uit

en: Edit SEOPress title in main menu
nl: Bewerk SEOPress-titel in het hoofdmenu

en: Remove Analytics dashboard widget
nl: Verwijder de Analytics dashboard widget

en: Redirections / 404
nl: Omleidingen / 404

en: SEO Network settings
nl: SEO netwerkinstellingen

note: translators: %s: post name (slug) %s: url redirect
en: <p>We were unable to create the redirection you requested (<code>%s</code> to <code>%s</code>).</p>
nl: <p>We konden de door jou aangevraade redirect niet aanmaken (<code>%s</code> naar <code>%s</code>).</p>

en: Clean all entries
nl: Verwijder alle inzendingen

en: Name:
nl: Naam:

en: Close
nl: Sluit

en: Expand
nl: Uitbreiden

en: Delete schema
nl: Schema verwijderen

en: Your rating: scale from 1 to 5
nl: Je waardering: schaal van 1 tot 5

en: Review item image URL
nl: Item afbeelding-URL controleren

en: <strong>Authorized values:</strong> "CreativeWorkSeason", "CreativeWorkSeries", "Episode", "Game", "MediaObject", "MusicPlaylist", "MusicRecording", "Organization"
nl: <strong>Toegelaten waarden:</strong> "CreativeWorkSeason", "CreativeWorkSeries", "Episode", "Game", "MediaObject", "MusicPlaylist", "MusicRecording", "Organization"

en: The telephone of your service (international format)
nl: Het telefoonnummer van je dienst (internationaal formaat)

en: <strong>Authorized values:</strong> "GameApplication", "SocialNetworkingApplication", "TravelApplication", "ShoppingApplication", "SportsApplication", "LifestyleApplication", "BusinessApplication", "DesignApplication", "DeveloperApplication", "DriverApplication", "EducationalApplication", "HealthApplication", "FinanceApplication", "SecurityApplication", "BrowserApplication", "CommunicationApplication", "DesktopEnhancementApplication", "EntertainmentApplication", "MultimediaApplication", "HomeApplication", "UtilitiesApplication", "ReferenceApplication"
nl: <strong>Toegelaten waarden:</strong> "GameApplication", "SocialNetworkingApplication", "TravelApplication", "ShoppingApplication", "SportsApplication", "LifestyleApplication", "BusinessApplication", "DesignApplication", "DeveloperApplication", "DriverApplication", "EducationalApplication", "HealthApplication", "FinanceApplication", "SecurityApplication", "BrowserApplication", "CommunicationApplication", "DesktopEnhancementApplication", "EntertainmentApplication", "MultimediaApplication", "HomeApplication", "UtilitiesApplication", "ReferenceApplication"

en: <strong>Authorized values:</strong> "InStock", "InStoreOnly", "OnlineOnly", "LimitedAvailability", "SoldOut", "OutOfStock", "Discontinued", "PreOrder", "PreSale"
nl: <strong>Toegelaten waarden:</strong> "InStock", "InStoreOnly", "OnlineOnly", "LimitedAvailability", "SoldOut", "OutOfStock", "Discontinued", "PreOrder", "PreSale"

en: <strong>Authorized values:</strong> "NewCondition", "UsedCondition", "DamagedCondition", "RefurbishedCondition"
nl: <strong>Toeglaten waarden:</strong> "NewCondition", "UsedCondition", "DamagedCondition", "RefurbishedCondition"

en: <strong>Authorized values:</strong> "OfflineEventAttendanceMode", "OnlineEventAttendanceMode", "MixedEventAttendanceMode"
nl: <strong>Toegelaten waarden:</strong> "OfflineEventAttendanceMode", "OnlineEventAttendanceMode", "MixedEventAttendanceMode"

en: <strong>Authorized values:</strong> "EventCancelled", "EventMovedOnline", "EventPostponed", "EventRescheduled", "EventScheduled"
nl: <strong>Toegelaten waarden:</strong> "EventCancelled", "EventMovedOnline", "EventPostponed", "EventRescheduled", "EventScheduled"

en: <strong>Authorized values: </strong>"Primary", "Secondary", "Presale", "Premium"
nl: <strong>Toegelaten waarden:</strong> "Primary", "Secondary", "Presale", "Premium"

en: <strong>Authorized values:</strong> "BusinessEvent", "ChildrensEvent", "ComedyEvent", "CourseInstance", "DanceEvent", "DeliveryEvent", "EducationEvent", "ExhibitionEvent", "Festival", "FoodEvent", "LiteraryEvent", "MusicEvent", "PublicationEvent", "SaleEvent", "ScreeningEvent", "SocialEvent", "SportsEvent", "TheaterEvent", "VisualArtsEvent"
nl: <strong>Toegelaten waarden:</strong>  "BusinessEvent", "ChildrensEvent", "ComedyEvent", "CourseInstance", "DanceEvent", "DeliveryEvent", "EducationEvent", "ExhibitionEvent", "Festival", "FoodEvent", "LiteraryEvent", "MusicEvent", "PublicationEvent", "SaleEvent", "ScreeningEvent", "SocialEvent", "SportsEvent", "TheaterEvent", "VisualArtsEvent"

en: Authorized values: "HOUR", "DAY", "WEEK", "MONTH", "YEAR"
nl: Toegelaten waarden: "HOUR", "DAY", "WEEK", "MONTH", "YEAR"

en: If a value exists (e.g. "yes"), the job offer will be marked as fully remote. Don't mark up jobs that allow occasional work-from-home, jobs for which remote work is a negotiable benefit, or have other arrangements that are not 100% remote. The "gig economy" nature of a job doesn't imply that it is or is not remote.
nl: Als er een waarde bestaat (bijvoorbeeld: "ja"), wordt de vacature gemarkeerd als volledig remote. Markeer geen vacatures die af en toe thuiswerken mogelijk maken, vacatures waarvoor werken op afstand een onderhandelbaar voordeel is, of andere regelingen hebben die niet 100% remote zijn. De aard van een baan impliceert niet dat het wel of niet remote is.

note: translators: do not translate authorized values, e.g. FULL_TIME
en: Type of employment, You can include more than one employmentType property. Authorized values: "FULL_TIME", "PART_TIME", "CONTRACTOR", "TEMPORARY", "INTERN", "VOLUNTEER", "PER_DIEM", "OTHER"
nl: Type dienstverband, Je kan meer dan één type eigenschap opnemen. Geaccepteerde waarden: "FULL_TIME", "PART_TIME", "CONTRACTOR", "TEMPORARY", "INTERN", "VOLUNTEER", "PER_DIEM", "OTHER"

en: e.g. HH:MM - To use with <strong>Live Blog Posting</strong> article type only
nl: bijv. UU: MM - Alleen te gebruiken met het artikeltype <strong>Live blog plaatsing</strong>

en: e.g. YYYY-MM-DD - To use with <strong>Live Blog Posting</strong> article type only
nl: bijv. DD-MM-YYYY - Alleen te gebruiken met het artikeltype <strong>Live blog plaatsing</strong>

en: Article (WebPage)
nl: Artikel (WebPage)

en: Local Business type
nl: Lokaal bedrijf type

en: Sales price, including tax
nl: Verkoopprijs, inclusief btw

en: Post / Product ID
nl: Bericht / product ID

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Remove all notices
nl: Verwijder alle berichten

note: translators: %s number of notices
en: View all notices (%s)
nl: Bekijk alle berichten (%s)

note: translators: %s number of redirections
en: We have %s redirections that needs your attention
nl: We hebben %s omleidingen die je aandacht vereisen

en: We suggest you to redirect this URL.
nl: We raden je aan om deze URL te redirecten.

note: translators: %s: post name (slug) %s: url redirect
en: <p>We have detected that you have changed a slug (<code>%s</code>) to (<code>%s</code>).</p>
nl: <p>We hebben vastgesteld dat je een slug (<code>%s</code>) hebt gewijzigd in (<code>%s</code>).</p>

en: We suggest you to redirect this URL to avoid any SEO issues, and keep an optimal user experience.
nl: We raden je aan om deze URL te redirecten om SEO-problemen te voorkomen en een optimale gebruikerservaring te behouden.

note: translators: %s URL of the post deleted
en: <p>We have detected that you have deleted a post (<code>%s</code>).</p>
nl: <p>We hebben vastgesteld dat je een bericht hebt verwijderd (<code>%s</code>).</p>

en: To use with <strong>Live Blog Posting</strong> article type
nl: Te gebruiken met het artikeltype <strong>Live blog</strong>

en: e.g. <script type="application/ld+json">{
    				"@context": "https://schema.org/",
    				"@type": "Review",
    				"itemReviewed": {
    				"@type": "Restaurant",
    				"image": "http://www.example.com/seafood-restaurant.jpg",
    				"name": "Legal Seafood",
    				"servesCuisine": "Seafood",
    				"telephone": "1234567",
    				"address" :{
    					"@type": "PostalAddress",
    					"streetAddress": "123 William St",
    					"addressLocality": "New York",
    					"addressRegion": "NY",
    					"postalCode": "10038",
    					"addressCountry": "US"
    				}
    				},
    				"reviewRating": {
    				"@type": "Rating",
    				"ratingValue": "4"
    				},
    				"name": "A good seafood place.",
    				"author": {
    				"@type": "Person",
    				"name": "Bob Smith"
    				},
    				"reviewBody": "The seafood is great.",
    				"publisher": {
    				"@type": "Organization",
    				"name": "Washington Times"
    				}
    			}</script>
nl: bijv.: <script type="application/ld+json">{
    				"@context": "https://schema.org/",
    				"@type": "Review",
    				"itemReviewed": {
    				"@type": "Restaurant",
    				"image": "http://www.example.com/seafood-restaurant.jpg",
    				"name": "Legal Seafood",
    				"servesCuisine": "Seafood",
    				"telephone": "1234567",
    				"address" :{
    					"@type": "PostalAddress",
    					"streetAddress": "123 William St",
    					"addressLocality": "New York",
    					"addressRegion": "NY",
    					"postalCode": "10038",
    					"addressCountry": "US"
    				}
    				},
    				"reviewRating": {
    				"@type": "Rating",
    				"ratingValue": "4"
    				},
    				"name": "A good seafood place.",
    				"author": {
    				"@type": "Person",
    				"name": "Bob Smith"
    				},
    				"reviewBody": "The seafood is great.",
    				"publisher": {
    				"@type": "Organization",
    				"name": "Washington Times"
    				}
    			}</script>

en: Pictures clearly showing the product, e.g. against a white background, are preferred
nl: Afbeeldingen die het product duidelijk laten zien, bijv. tegen een witte achtergrond, hebben de voorkeur

en: The region associated with your recipe. For example, "French", Mediterranean", or "American"
nl: De regio die aan je recept is gekoppeld. Bijvoorbeeld "Frans", "Mediterraan" of "Amerikaans'

en: Every page must contain at least one image (whether or not you include markup). Google will pick the best image to display in Search results based on the aspect ratio and resolution.<br> Image URLs must be crawlable and indexable.<br> Images must represent the marked up content.<br> Images must be in .jpg, .png, or. gif format.<br> For best results, provide multiple high-resolution images (minimum of 50K pixels when multiplying width and height) with the following aspect ratios: 16x9, 4x3, and 1x1.
nl: Elke pagina moet minstens één afbeelding bevatten (ongeacht of je opmaak toevoegt of niet). Google kiest de beste afbeelding om te tonen in de zoekresultaten op basis van de beeldverhouding en resolutie.<br>
    De afbeelding URL's moeten zoekbaar en indexeerbaar zijn.<br>
    Afbeeldingen moeten de opgemaakte inhoud symboliseren.<br>
    Afbeeldingen moeten in .jpg-, .png- of .gif-formaat zijn.<br>
    Voor de beste resultaten moet je meerdere hoge-resolutie afbeeldingen (minimaal 50K pixels bij vermenigvuldiging van breedte en hoogte) met de volgende beeldverhoudingen leveren: 16x9, 4x3 en 1x1.

en: Primary category
nl: Primaire categorie

en: Posts, pages, custom post types or term taxonomies that do not exist will be skipped.
nl: Berichten, pagina's of aangepaste berichttypen die niet bestaan, worden overgeslagen.

en: Your settings have been saved.
nl: Je instellingen zijn opgeslagen.

en: Hide closed days?
nl: Gesloten dagen verbergen?

en: Show opening hours?
nl: Openingstijden tonen?

en: Show phone number?
nl: Telefoonnummer tonen?

en: Show map link (new window)?
nl: Kaartlink tonen (nieuw venster)?

en: Show country?
nl: Land tonen?

en: Show postal code?
nl: Postcode tonen?

en: Show state?
nl: Provincie tonen?

en: Show city?
nl: Plaats tonen?

en: Show street address?
nl: Adres tonen?

en: Add additional information here.
nl: Voeg hier aanvullende informatie toe.

en: Description about your local business
nl: Beschrijving van je lokale bedrijf

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Title:
nl: Titel:

note: translators: %s: link documentation
en: Edit your Local Business information here
nl: Bewerk hier uw lokale bedrijfsinformatie

en: Closed
nl: Gesloten

en: View on Google Maps
nl: Bekijk op Google Maps

en: View this local business on Google Maps (new window)
nl: Bekijk dit lokale bedrijf op Google Maps (nieuw venster)

en: Display local business informations
nl: Toon lokale bedrijfsinformatie

en: <a href="https://developers.google.com/places/web-service/place-id" target="_blank">Click here to find your Google Maps Place ID</a><span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span> for your Local Business. <br>This ID will be used to display the Google Maps link from the LB widget.
nl: <a href="https://developers.google.com/places/web-service/place-id" target="_blank">Klik hier om uw Google Maps Place ID te vinden</a><span class="seopress-help dashicons dashicons-external"></span> voor je lokale bedrijf.<br>Dit ID wordt gebruikt om de Google Maps-link van de LB-widget weer te geven.

en: e.g. ChIJ1zmBfihrUQ0RE02R1pnXoc8
nl: bijv.: ChIJ1zmBfihrUQ0RE02R1pnXoc8

en: Enter a website URL
nl: Voer een website-URL in

en: e.g. https://www.example.com/
nl: bijv. https://www.example.com/

en: This option will apply to both SEOPress and SEOPress PRO.
nl: Deze optie is van toepassing op zowel SEOPress als SEOPress PRO.

en: Enter the author name
nl: Voer de auteurnaam in

en: e.g. John Doe
nl: bijv.: John Doe

en: Enter a description
nl: Voer een beschrijving in

en: e.g. Best SEO WordPress plugin
nl: bijv.: Beste SEO WordPress plugin

en: Enter a plugin title
nl: Voer een plugin titel in

en: e.g. SEO plugin
nl: bijv.: SEO plugin

en: Only to be filled if the business type is: "FoodEstablishment", "Bakery", "BarOrPub", "Brewery", "CafeOrCoffeeShop", "FastFoodRestaurant", "IceCreamShop", "Restaurant" or "Winery".
nl: Alleen in te vullen als het bedrijfstype is: "FoodEstablishment", "Bakery", "BarOrPub", "Brewery", "CafeOrCoffeeShop", "FastFoodRestaurant", "IceCreamShop", "Restaurant" or "Winery".

en: Track your ecommerce metrics with Google Analytics Enhanced Ecommerce.
nl: Houd je e-commerce statistieken bij met Google Enhanced Ecommerce.

en: We recommend to enable this feature after a site migration for example, or after major content changes on your site for <strong>about 1 month max to avoid false positives (robots, SPAMS...)</strong>.
nl: We raden aan om deze functie in te schakelen na bijvoorbeeld een sitemigratie of na grote inhoudsveranderingen op je site gedurende <strong>ongeveer 1 maand maximaal om incorrecte gegevens (robots, SPAMS ...)</strong> te voorkomen.

en: Change plugin website in plugins list
nl: Wijzig de site van de plugin in de plugin lijst

en: Change plugin author in plugins list
nl: Wijzig de auteur van de plugin in de plugin lijst

en: Change plugin description (PRO) in plugins list
nl: Wijzig de beschrijving van de plugin (PRO) in de plugin lijst

en: Change plugin description in plugins list
nl: Wijzig de beschrijving van de plugin in de plugin lijst

en: Change plugin title (PRO) in plugins list
nl: Wijzig de titel van de plugin (PRO) in de plugin lijst

en: Change plugin title in plugins list
nl: Wijzig de titel van de plugin in de plugin lijst

en: Remove SEOPress menu/submenu pages/dashboard items
nl: Verwijder SEOPress menu/submenu pagina's/dashboard items

en: Enable redirection?
nl: Omleiding inschakelen?

en: Redirection settings
nl: Redirect instellingen

en: New URL
nl: Nieuwe URL

en: e.g. <code>my-custom-permalink</code>. If you have a permalink structure like <code>/%category%/%postname%/</code>, make sure to include the categories: <code>category/sub-category/my-custom-permalink</code>.
nl: bijvoorbeeld <code>mijn-aangepaste-permalink</code>. Als je een permalink structuur hebt zoals <code>/%categorie%/%postname%/</code>, zorg er dan voor dat je de categorieën toevoegt: <code>categorie/subcategorie/mijn-aangepaste-permalink</code>.

en: Start Import
nl: Start importeren

en: Create a redirect
nl: Redirect aanmaken

en: Your redirections and 404 errors will appear here.
nl: Je omleidingen en 404 fouten worden hier weergegeven.

en: e.g. 00:12:00 for 12 mins
nl: bijv.: 00:12:00 voor 12 minuten

en: Disable this automatic schema for this post?
nl: Automatische schema uitschakelen voor dit bericht?

en: Disable all automatic schemas for this post?
nl: Alle automatische schema's voor dit bericht uitschakelen?

en: e.g. <script type="application/ld+json">{
    							"@context": "https://schema.org/",
    							"@type": "Review",
    							"itemReviewed": {
    							  "@type": "Restaurant",
    							  "image": "http://www.example.com/seafood-restaurant.jpg",
    							  "name": "Legal Seafood",
    							  "servesCuisine": "Seafood",
    							  "telephone": "1234567",
    							  "address" :{
    								"@type": "PostalAddress",
    								"streetAddress": "123 William St",
    								"addressLocality": "New York",
    								"addressRegion": "NY",
    								"postalCode": "10038",
    								"addressCountry": "US"
    							  }
    							},
    							"reviewRating": {
    							  "@type": "Rating",
    							  "ratingValue": "4"
    							},
    							"name": "A good seafood place.",
    							"author": {
    							  "@type": "Person",
    							  "name": "Bob Smith"
    							},
    							"reviewBody": "The seafood is great.",
    							"publisher": {
    							  "@type": "Organization",
    							  "name": "Washington Times"
    							}
    						  }</script>
nl: bijv.: <script type="application/ld+json">{
    							"@context": "https://schema.org/",
    							"@type": "Review",
    							"itemReviewed": {
    							  "@type": "Restaurant",
    							  "image": "http://www.example.com/seafood-restaurant.jpg",
    							  "name": "Legal Seafood",
    							  "servesCuisine": "Seafood",
    							  "telephone": "1234567",
    							  "address" :{
    								"@type": "PostalAddress",
    								"streetAddress": "123 William St",
    								"addressLocality": "New York",
    								"addressRegion": "NY",
    								"postalCode": "10038",
    								"addressCountry": "US"
    							  }
    							},
    							"reviewRating": {
    							  "@type": "Rating",
    							  "ratingValue": "4"
    							},
    							"name": "A good seafood place.",
    							"author": {
    							  "@type": "Person",
    							  "name": "Bob Smith"
    							},
    							"reviewBody": "The seafood is great.",
    							"publisher": {
    							  "@type": "Organization",
    							  "name": "Washington Times"
    							}
    						  }</script>

en: Travel Agency
nl: Reisbureau

en: Tourist Information Center
nl: Toeristen informatie

en: |-Wholesale Store
nl: |-Groothandel

en: |-Toy Store
nl: |-Speelgoedwinkel

en: |-Tire Shop
nl: |-Bandenwinkel

en: |-Sporting Goods Store
nl: |-Sportwinkel

en: |-Shoe Store
nl: |-Schoenenwinkel

en: |-Pet Store
nl: |-Dierenwinkel

en: |-Pawn Shop
nl: |-Pandjeshuis

en: |-Office Equipment Store
nl: |-Kantoorartikelen winkel

en: |-Music Store
nl: |-Muziekwinkel

en: |-Movie Rental Store
nl: |-Videotheek

en: |-Mobile Phone Store
nl: |-Telefoonwinkel

en: |-Mens Clothing Store
nl: |-Herenkledingwinkel

en: |-Liquor Store
nl: |-Slijterij

en: |-Jewelry Store
nl: |-Juwelier

en: |-Home Goods Store
nl: |-Winkel voor huishoudelijke artikelen

en: |-Hobby Shop
nl: |-Hobbywinkel

en: |-Hardware Store
nl: |-Bouwmarkt

en: |-Grocery Store
nl: |-Supermarkt

en: |-Garden Store
nl: |-Tuincentrum

en: |-Furniture Store
nl: |-Meubelwinkel

en: |-Florist
nl: |-Bloemist

en: |-Electronics Store
nl: |-Electronica-winkel

en: |-Department Store
nl: |-Warenhuis

en: |-Convenience Store
nl: |-Gemakswinkel

en: |-Computer Store
nl: |-Computerwinkel

en: |-Clothing Store
nl: |-Kledingwinkel

en: |-Book Store
nl: |-Boekenwinkel

en: |-Bike Store
nl: |-Fietsenwinkel

en: Store
nl: Winkel

en: |-Tennis Complex
nl: |-Tennis complex

en: |-Stadium Or Arena
nl: |-Stadion of arena

en: |-Sports Club
nl: |-Sportclub

en: |-Ski Resort
nl: |-Skigebied

en: |-Public Swimming Pool
nl: |-Openbaar zwembad

en: |-Golf Course
nl: |-Golfbaan

en: |-Exercise Gym
nl: |-Sportschool

en: |-Bowling Alley
nl: |-Bowlingbaan

en: Sports Activity Location
nl: Sportactiviteiten locatie

en: Shopping Center
nl: Winkelcentrum

en: Real Self Storage
nl: Echte self-storage

en: Recycling Center
nl: Recyclingcentrum

en: Real Estate Agent
nl: Makelaar

en: Radio Station
nl: Radiostation

en: Professional Service
nl: Professionele diensten

en: |-Resort
nl: |-Vakantie resort

en: |-Campground
nl: |-Kampeerplek

en: Lodging Business
nl: Accommodatie bedrijf

en: Library
nl: Bibliotheek

en: |-Notary
nl: |-Notaris

en: |-Attorney
nl: |-Advocaat

en: Legal Service
nl: Juridische dienst

en: |-Public Health
nl: |-Volksgezondheid

en: |-Psychiatric
nl: |-Psychiater

en: |-Primary Care
nl: |-Eerste zorg

en: |-Podiatric
nl: |-Podotherapie

en: |-Plastic Surgery
nl: |-Plastische chirurgie

en: |-Physiotherapy
nl: |-Fysiotherapie

en: |-Physician
nl: |-Arts

en: |-Pharmacy
nl: |-Apotheek

en: |-Pediatric
nl: |-Pediatrie

en: |-Otolaryngologic
nl: |-Keel-, neus- en oorheelkunde

en: |-Optometric
nl: |-Opticien

en: |-Optician
nl: |-Opticien

en: |-Oncologic
nl: |-Oncoloog

en: |-Obstetric
nl: |-Echografie

en: |-Nursing
nl: |-Verpleegkunde

en: |-Midwifery
nl: |-Verloskunde

en: |-Medical Clinic
nl: |-Medische kliniek

en: |-Gynecologic
nl: |-Gynaecologie

en: |-Emergency
nl: |-Spoedeisend

en: |-Diet Nutrition
nl: |-Dietist

en: |-Dermatology
nl: |-Dermatologie

en: |-Dentist
nl: |-Tandarts

en: |-Community Health
nl: |-Ziekenhuis

en: Medical Business
nl: |-Medisch bedrijf

en: Internet Cafe
nl: |-Internet café

en: |-Roofing Contractor
nl: |-Dakdekker

en: |-Plumber
nl: |-Loodgieter

en: |-Moving Company
nl: |-Verhuisbedrijf

en: |-Locksmith
nl: |-Slotenmaker

en: |-House Painter
nl: |-Schilder

en: |-HVAC Business
nl: |-Luchtbehandelingsbedrijf

en: |-Electrician
nl: |-Elektricien

en: Home And Construction Business
nl: Bouw- en aannemersbedrijf

en: |-Tattoo Parlor
nl: |-Tattoo Shop

en: |-Nail Salon
nl: |-Nagelstudio

en: |-Health Club
nl: |-Gezondheids-club

en: |-Hair Salon
nl: |-Kapper

en: |-Beauty Salon
nl: |-Schoonheidssalon

en: Health And Beauty Business
nl: Gezondheids- en schoonheidsbedrijf

en: |-PostOffice
nl: |-Postkantoor

en: Government Office
nl: Overheidskantoor

en: |-Winery
nl: |-Wijnhandel

en: |-Ice Cream Shop
nl: |-IJswinkel

en: |-Fast Food Restaurant
nl: |-Fastfood restaurant

en: |-Cafe Or Coffee Shop
nl: |-Café of koffieshop

en: |-Brewery
nl: |-Brouwerij

en: |-Bar Or Pub
nl: |-Bar of café

en: |-Bakery
nl: |-Bakker

en: Food Establishment
nl: Voedselvoorziening

en: |-Insurance Agency
nl: |-Verzekeringskantoor

en: |-Bank Or Credit Union
nl: |-Bank of kredietvereniging

en: |-Automated Teller
nl: |-Bankautomaat

en: |-Accounting Service
nl: |-Boekhoudservice

en: Financial Service
nl: Financiële dienst

en: |-Night Club
nl: |-Nachtclub

en: |-Movie Theater
nl: |-Bioscoop

en: |-Comedy Club
nl: |-Comedy club

en: |-Art Gallery
nl: |-Kunstgalerij

en: |-Amusement Park
nl: |-Pretpark

en: |-Adult Entertainment
nl: |-Entertainment voor volwassenen

en: Entertainment Business
nl: Entertainment business

en: Employment Agency
nl: Uitzendbureau

en: |-Police Station
nl: |-Politiebureau

en: |-Hospital
nl: |-Ziekenhuis

en: |-Fire Station
nl: |-Brandweer

en: Emergency Service
nl: Hulpdienst

en: Dry Cleaning Or Laundry
nl: Stomerij

en: Child Care
nl: Kinderdagverblijf

en: |-Motorcycle Repair
nl: |-Motor reparatie

en: |-Motorcycle Dealer
nl: |-Motorfietsdealer

en: |-Gas Station
nl: |-Benzinestation

en: |-AutoWash
nl: |-Carwash

en: |-Auto Repair
nl: |-Auto reparatie

en: |-Auto Rental
nl: |-Auto verhuur

en: |-Auto Parts Store
nl: |-Auto-onderdelenwinkel

en: |-Auto Dealer
nl: |-Autodealer

en: |-Auto Body Shop
nl: |-Autocarrosserieën

en: Automotive Business
nl: Automotive bedrijf

en: Animal Shelter
nl: Dierenasiel

en: Local Business (default)
nl: Lokaal bedrijf (standaard)

en: To use with Live Blog Posting article type
nl: Om te gebruiken met Live Blog plaatsing artikeltype

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

note: translators: %s link documentation translators: %s: documentation link
en: <a href="%s" target="_blank">You can use dynamic variables in your schema.</a>
nl: <a href="%s" target="_blank">Je kan dynamische variabelen in je schema gebruiken.</a>

en: Full list of business types available on schema.org
nl: Een volledige lijst met bedrijfstypen die beschikbaar zijn is te vinden op schema.org

en: All business types (new window)
nl: Alle bedrijfstypen (nieuw venster)

en: Map all schema properties to a value:
nl: Koppel alle schema-eigenschappen aan een waarde:

en: Learn more about schemas
nl: Lees meer over schema's

en: Create a schema
nl: Maak een schema

en: Boost your visibility in search results and increase your traffic and conversions.
nl: Vergroot je zichtbaarheid in zoekresultaten en verhoog je verkeer en conversies.

en: Redirection type
nl: Type redirect

en: Active redirect
nl: Actieve redirect

en: Make another import
nl: Doe nog een import

en: Measure removals from shopping carts
nl: Meet verwijderingen uit winkelwagens

en: Measure additions to shopping carts
nl: Meet toevoegingen aan winkelwagens

en: Hide help icons and SEOPress documentation links
nl: Verberg help-pictogrammen en SEOPress-documentatielinks

en: Hide SEOPress links / help icons
nl: Verberg SEOPress links / help pictogrammen

en: Remove from cart event
nl: Verwijderen uit winkelwagen-event

en: Add to cart event
nl: Toevoegen aan winkelwagen-event

en: Measure purchases
nl: Meet aankopen

en: You must respect the format of this field: hh:mm:ss
nl: Je moet het formaat van dit veld respecteren: uu:mm:ss

en: e.g. 00:04:30 for 4 minutes and 30 seconds
nl: bijv.: 00:04:30 voor 4 minuten en 30 seconden

en: Duration of your video (format: hh:mm:ss)
nl: Duur van je video (formaat uu:mm:ss)

en: Target keywords
nl: Doel trefwoorden

en: We also provide a widget for <strong>Elementor users</strong> (Elementor Builder > Elements tab > Site section > Breadcrumbs widget).
nl: We bieden ook een widget voor <strong>Elementor gebruikers</strong> (Elementor Builder > Elementen tab > Site sectie > kruimelpaden widget).

en: Link hover Color
nl: Linkkleur bij hoveren

en: Link Color
nl: Link kleur

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Style
nl: Stijl

en: Right
nl: Rechts

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Left
nl: Links

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Access not allowed by the PHP define.
nl: Toegang niet toegestaan door de PHP-definitie.

en: Default: homepage. Google recommends to include your business details (address, phone, website...) for your visitors too.
nl: Standaard: homepage. Google raadt aan om je bedrijfsgegevens (adres, telefoonnummer, website ...) ook voor je bezoekers op te nemen.

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Enter your post, page or post type ID, e.g. 64
nl: Vul je bericht, pagina of berichttype-ID in, bijvoorbeeld: 64

en: Where to display the schema?
nl: Waar het schema weergeven?

en: The end of live coverage. For example, "2017-01-24T19:33:17+00:00".
nl: Het einde van live verslaggeving. Bijvoorbeeld "2017-01-24T19:33:17+00:00".

en: The beginning of live coverage. For example, "2017-01-24T19:33:17+00:00".
nl: Het begin van live verslaggeving. Bijvoorbeeld "2017-01-24T19:33:17+00:00".

en: Export to CSV
nl: Exporteer als CSV

en: Coverage End Time
nl: Einde verslaggeving

en: Coverage End Date
nl: Einddatum verslaggeving

en: Coverage Start Time
nl: Begintijd verslaggeving

en: Coverage Start Date
nl: Begindatum verslaggeving

en: Live Blog Posting
nl: Live blog

en: Review News Article
nl: Beoordeling nieuwsartikel

en: Reportage News Article
nl: Reportage nieuwsartikel

en: Opinion News Article
nl: Opinie nieuwsartikel

en: Background News Article
nl: Achtergrond nieuwsartikel

en: Ask Public News Article
nl: Publiekelijk nieuwsartikel

en: Analysis News Article
nl: Analyse nieuwsartikel

en: Satirical Article
nl: Satirisch artikel

en: Advertiser Content Article
nl: Inhoudsartikel van adverteerder

en: Article (generic)
nl: Artikel (algemeen)

en: Select your custom taxonomy / product attribute
nl: Selecteer je aangepaste taxonomie / productattribuut

en: Product availability
nl: Product beschikbaarheid

en: domain not found
nl: domein niet gevonden

en: e.g. OfflineEventAttendanceMode
nl: bijv. OfflineEventAttendanceMode

en: e.g. EventCancelled
nl: bijv. EventCancelled

en: Mixed event
nl: Gemengd evenement

en: Online event
nl: Online evenement

en: Offline event
nl: Offline evenement

en: Select your event attendance mode
nl: Selecteer de modus voor het bijwonen van evenementen

en: Event scheduled
nl: Evenement gepland

en: Event rescheduled
nl: Evenement opnieuw gepland

en: Event postponed
nl: Evenement uitgesteld

en: Event moved online
nl: Evenement online verplaatst

en: Event cancelled
nl: Evenement geannuleerd

en: Select a status event
nl: Selecteer de status van het evenement

en: Select your event status
nl: Selecteer je evenement status

en: Previous start time
nl: Vorige starttijd

en: Previous start date
nl: Vorige startdatum

en: Possible values: "OfflineEventAttendanceMode", "OnlineEventAttendanceMode", "MixedEventAttendanceMode"
nl: Mogelijke waarden: "OfflineEventAttendanceMode", "OnlineEventAttendanceMode", "MixedEventAttendanceMode"

en: Event attendance mode
nl: Evenement opkomst modus

en: Possible values: "EventCancelled", "EventMovedOnline", "EventPostponed", "EventRescheduled", "EventScheduled"
nl: Mogelijke waarden: "EventCancelled", "EventMovedOnline", "EventPostponed", "EventRescheduled", "EventScheduled"

en: Event status
nl: Status van het evenement

en: Previous Start time
nl: Vorige starttijd

en: Previous Start date
nl: Vorige startdatum

en: Cuisine served
nl: Gerechten geserveerd

en: This feature is completely independent of user tracking. For example, statistical data will be collected even if you have not entered your API keys below.
nl: Deze functie is volledig onafhankelijk van het volgen van gebruikers. Er worden bijvoorbeeld statistische gegevens verzameld, zelfs als je geen API-sleutels hieronder hebt ingevoerd.

en: Last time loaded
nl: Laatste keer geladen

note: translators: %s number of redirections disabled
en: %s redirection disabled. | %s redirections disabled.
nl[0]: %s omleiding uitgeschakeld.
nl[1]: %s omleidingen uitgeschakeld.

note: translators: %s number of redirections enabled
en: %s redirection enabled. | %s redirections enabled.
nl[0]: %s omleiding ingeschakeld.
nl[1]: %s omleidingen ingeschakeld.

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: Category
nl: Categorie

[ctx: Taxonomy General Name]
en: Categories
nl: Categorieën

en: The type of cuisine the restaurant serves.
nl: Het soort keuken dat het restaurant serveert.

en: e.g. French, Italian, Indian, American
nl: bijvoorbeeld: Frans, Italiaans, Indiaas, Amerikaans

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Broken links
nl: Kapotte links

[ctx: Post Type General Name]
en: Broken links
nl: Kapotte links

en: Add a rule
nl: Voeg een regel toe

en: or
nl: of

en: and
nl: en

[ctx: Post Type General Name]
en: Schemas
nl: Schema's

en: Post Type
nl: Berichttype

en: is NOT equal to
nl: is niet gelijk aan

en: is equal to
nl: is gelijk aan

note: Description of the plugin
en: The PRO version of SEOPress. SEOPress required (free).
nl: De PRO versie van SEOPress. SEOPress vereist (gratis).

en: 404 monitoring / Redirections
nl: 404 monitoring / omleidingen

en: Improve WooCommerce SEO. By enabling this feature, we‘ll automatically add <strong>product identifiers type</strong> and <strong>product identifiers value</strong> fields to the WooCommerce product metabox (barcode) for the Product schema.
nl: Verbeter WooCommerce SEO. Door deze functie in te schakelen, voegen we automatisch velden voor het type <strong>productidentificatie type</strong> en <strong>productidentificatie waarde</strong> toe aan de WooCommerce productmetabox (barcode) voor het productschema.

en: Please enable <strong>Structured Data Types metabox for your posts, pages and custom post types</strong> option in order to use automatic schemas. (SEO > PRO > Structured Data Types (schema.org)
nl: Schakel de metabox <strong>Structured Data Types voor je berichten, pagina's en aangepaste berichttypen</strong> optie in om automatische schema's te gebruiken. (SEO> PRO> Structured Data Types (schema.org)

en: An error occurred, please try again. Response code:
nl: Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw. Reactiecode:

en: WooCommerce is not enabled on your site. Some properties like <strong>aggregateRating</strong> and <strong>Review</strong> will not work out of the box.
nl: WooCommerce is niet ingeschakeld op je site. Sommige eigenschappen zoals <strong>aggregateRating</strong> en <strong>Review</strong> zullen niet werken.

note: translators: %s: link to plugin settings page
en: You have not deactivated the default WooCommerce structured data type from our <a href="%s"><strong>PRO settings > WooCommerce tab</strong></a>. It's recommended to disable it to avoid any conflicts with your product schemas.
nl: Je hebt het standaard WooCommerce structured datatype niet gedeactiveerd vanuit onze <a href="%s"><strong>PRO-instellingen >WooCommerce-tabblad</strong></a>. Het wordt aanbevolen om het uit te schakelen om eventuele conflicten met productschema's te voorkomen.

en: Star ratings should be required, not optional
nl: Sterbeoordelingen moeten verplicht zijn, niet optioneel

en: Enable star rating on reviews
nl: Sterbeoordeling inschakelen voor beoordelingen

en: Enable product reviews
nl: Productbeoordelingen inschakelen

note: translators: %s: link to plugin settings page
en: Please activate these options from <strong>WC settings</strong>, <strong>Products</strong>, <a href="%s"><strong>General tab</strong></a>:
nl: Activeer deze opties vanuit <strong>WC-instellingen</strong>, <strong>Producten</strong>, <a href="%s"><strong>Tabblad Algemeen</strong></a>:

en: To automatically add <strong>aggregateRating</strong> and <strong>Review</strong> properties to your schema, you have to enable <strong>User Reviews</strong> from WooCommerce settings.
nl: Om automatisch <strong>aggregateRating</strong> en <strong>Review</strong> eigenschappen aan je schema toe te voegen, moet je <strong>Gebruiker beoordelingen</strong> inschakelen vanuit de WooCommerce-instellingen.

en: Clean your 404
nl: 404 fouten opschonen

en: Insufficient privileges to import metadata.
nl: Onvoldoende rechten om metagegevens te importeren.

en: Import <strong>metadata</strong> (title, meta description, social metas...) to your site via a csv file.
nl: Importeer <strong>metadata</strong> (titel, metabeschrijving, sociale metas ...) naar je site via een csv-bestand.

en: nosnippet? (yes)
nl: nosnippet? (ja)

en: noimageindex? (yes)
nl: noimageindex? (ja)

en: nofollow? (yes)
nl: nofollow? (ja)

en: noindex? (yes)
nl: noindex? (yesja

en: Target Keyword
nl: Doel trefwoorden

en: Facebook description
nl: Facebook beschrijving

en: Facebook title
nl: Facebook titel

en: Meta Title
nl: Meta titel

en: View posts
nl: Bekijk berichten

en: Reason for failure
nl: Reden voor mislukking

en: Post
nl: Bericht

en: View import log
nl: Bekijk de import log

en: Import complete!
nl: Importeren voltooid!

en: Your metadata are now being imported...
nl: Je metadata wordt nu geïmporteerd...

en: Importing
nl: Importeren

en: The file does not exist, please try again.
nl: Het bestand bestaat niet, probeer opnieuw.

en: Run the importer
nl: Voer de importeerfunctie uit

en: Do not import
nl: Importeer niet

en: Sample:
nl: Voorbeeld:

en: Map to field
nl: Toewijzen aan veld

en: Column name
nl: Kolomnaam

en: Select fields from your CSV file to map against posts / terms fields, or to ignore during import.
nl: Selecteer velden in je CSV-bestand om toe te wijzen aan bericht/term-velden of om te negeren tijdens het importeren.

en: Map CSV fields to post metas
nl: Wijs CSV-velden toe aan berichtmeta's

en: Upload a new file
nl: Upload een nieuw bestand

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
nl: Het bestand is leeg of gebruikt een andere codering dan UTF-8, probeer het opnieuw met een nieuw bestand.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
nl: Upload of geef de link op naar een geldig CSV-bestand.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
nl: Ongeldig bestandstype. De importeerfunctie ondersteunt CSV- en TXT-bestandsindelingen.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
nl: Bestand is leeg. Upload iets met inhoud. Deze fout kan ook worden veroorzaakt doordat uploads zijn uitgeschakeld in je php.ini of doordat post_max_size is gedefinieerd als kleiner dan upload_max_filesize in php.ini.

en: Next step
nl: Volgende stap

note: translators: %s: maximum upload size
en: Maximum size: %s
nl: Maximale grootte: %s

en: Choose a CSV file from your computer:
nl: Kies een CSV-bestand van je computer:

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nl: Voordat je je importbestand kan uploaden, moet je de volgende fout oplossen:

en: Existing posts / terms that match by ID will be updated.
nl: Bestaande berichten / termen waarvan het ID overeenkomt worden bijgewerkt.

en: Import metadata from a CSV file
nl: Importeer metadata uit een CSV-bestand

en: Done!
nl: Klaar!

en: Import
nl: Importeer

en: Column mapping
nl: Kolomtoewijzing

en: Upload CSV file
nl: Upload CSV-bestand

en: Find your Dashicons CSS class name on the official website
nl: Vind de Dashicons CSS-klassenaam op de officiële website

en: Clean manually your 404
nl: Maak zelf je 404 fouten schoon

en: If "Remove default JSON-LD structured data (WooCommerce 3+)" option is already checked, the breadcrumbs schema is already removed from your source code.
nl: Als de optie "Standaard JSON-LD structured data verwijderen (WooCommerce 3+)" al is aangevinkt, is het breadcrumbs-schema al verwijderd uit je broncode.

en: Remove default breadcrumbs JSON-LD structured data (WooCommerce 3+)
nl: Verwijder standaard kruimelpad JSON-LD gestructureerde data (WooCommerce 3+)

en: Add product:price:currency meta for product
nl: Product:price:currency meta toevoegen voor product

en: Add product:price:amount meta for product
nl: Product:price:amount meta toevoegen voor product

en: A robots.txt file consists of one or more rules. <strong>Each rule blocks (disallows or allows) access</strong> for a given crawler to a specified file path in that website.
nl: Een robots.txt bestand bestaat uit een of meer regels. <strong>Elke regel blokkeert (verbiedt of staat toe) de toegang</strong> voor een bepaalde crawler tot een opgegeven bestandspad op die site.

en: Improve WooCommerce SEO.
nl: Verbeter WooCommerce's SEO.

en: Remove WooCommerce breadcrumbs schemas only
nl: Verwijder enkel WooCommerce kruimelpad schema's

en: Currency: USD, EUR...
nl: Valuta: USD, EUR...

en: Mark up software application information so that Google can provide detailed service information in rich Search results.
nl: Markeer software applicatie-informatie, zodat Google gedetailleerde service-informatie kan bieden in rijke zoekresultaten.

en: <strong>Works best with WooCommerce: we automatically add aggregateRating properties from user reviews (you have to enable this option from WooCommerce settings).</strong>
nl: <strong>Werkt het beste met WooCommerce: we voegen automatisch aggregateRating-eigenschappen toe van gebruikersbeoordelingen (je moet deze optie inschakelen in de WooCommerce-instellingen).</strong>

en: Remote job
nl: Job op afstand

en: Default: Logo from your Knowledge Graph (SEO > Social Networks > Knowledge Graph)
nl: Standaard: logo van de Knowledge Graph (SEO > Sociale netwerken > Knowledge Graph)

en: Default: URL of your site
nl: Standaard: URL van je site

en: Organization website
nl: Site van de organisatie

en: Default: Organization name from your Knowledge Graph (SEO > Social Networks > Knowledge Graph)
nl: Standaard: naam van je organisatie in de Knowledge Graph (SEO > Sociale netwerken > Knowledge Graph)

en: The hiring organization's value identifier value for the job
nl: De waarde-identificatiewaarde van het bedrijf van de job

en: Adding structured data makes your job postings eligible to appear in a special user experience in Google Search results.
nl: Door het toevoegen van gestructureerde gegevens komen je vacatures in aanmerking om in een speciale gebruikerservaring in de Google-zoekresultaten te verschijnen.

en: Software Application
nl: Softwaretoepassing

en: Job
nl: Beroep

en: Organization
nl: Organisatie

en: MusicRecording
nl: Muziekopname

en: MusicPlaylist
nl: Muziekafspeellijst

en: Game
nl: Spel

en: Episode
nl: Aflevering

en: Review item type
nl: Beoordeling type item

en: The price of your app (set "0" if the app is free of charge)
nl: De prijs van je app (stel "0" in als de app gratis is)

en: Price of your app
nl: Prijs van je app

en: Application category
nl: Toepassingscategorie

en: The operating system(s) required to use the app
nl: De besturingssystemen die nodig zijn om de app te gebruiken

en: Operating system
nl: Besturingssysteem

en: App name
nl: App naam

en: The name of your app
nl: De naam van je app

en: Software name
nl: Software naam

en: YEAR
nl: JAAR

en: MONTH
nl: MAAND

en: DAY
nl: DAG

en: HOUR
nl: UUR

en: Select your unit text
nl: Selecteer je unit tekst

en: Currency
nl: Valuta

en: Salary
nl: Loon

en: Region
nl: Regio

en: Locality address
nl: Plaats adres

en: Street address
nl: Adres

en: The organization logo offering the job position.
nl: Het logo van de organisatie dat de job aanbiedt.

en: Organization logo
nl: Logo van de organisatie

en: The organization website URL offering the job position.
nl: De URL van de website van de organisatie die de job aanbiedt.

en: Organization URL
nl: Organisatie URL

en: The organization offering the job position. This should be the name of the company.
nl: De organisatie die de job aanbiedt. Dit zou de naam van het bedrijf moeten zijn.

en: Organization that hires
nl: Organisatie op zoek naar werknemers

en: The hiring organization's unique identifier value for the job
nl: De unieke identificatiewaarde van de wervende organisatie voor de baan

en: Identifier value
nl: Identifier waarde

en: The hiring organization's unique identifier name for the job
nl: De unieke identificatienaam van de wervende organisatie voor de baan

en: Identifier name
nl: Identifier naam

en: Type of employment, You can include more than one employmentType property.
nl: Soort dienstverband, je kan meer dan één type opnemen.

en: Type of employment
nl: Soort dienstverband

en: The date when the job posting will expire in ISO 8601 format. For example, "2017-02-24" or "2017-02-24T19:33:17+00:00".
nl: De datum waarop de vacature verstrijkt in ISO 8601-indeling. Bijvoorbeeld '2017-02-24' of '2017-02-24T19:33: 17+00:00'.

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: The original date that employer posted the job in ISO 8601 format. For example, "2017-01-24" or "2017-01-24T19:33:17+00:00".
nl: De oorspronkelijke datum waarop de werkgever de vacature in ISO 8601-indeling heeft geplaatst. Bijvoorbeeld '2017-01-24' of '2017-01-24T19:33:17+00:00'.

en: Published date
nl: Publicatiedatum

en: The full description of the job in HTML format.
nl: De volledige beschrijving van de job in HTML-formaat.

en: Job description
nl: Functieomschrijving

en: The title of the job (not the title of the posting). For example, "Software Engineer" or "Barista".
nl: De titel van de job (niet de titel van de vacature). Bijvoorbeeld "Softwareontwikkelaar" of "Barista".

en: Job title
nl: Functienaam

en: Default value if empty: Post thumbnail (featured image)
nl: Standaardwaarde indien leeg: thumbnail van het bericht (uitgelichte afbeelding)

en: Default value if empty: Post title
nl: Standaardwaarde indien leeg: titel van het bericht

en: breadcrumb
nl: kruimelpad

en: Manual custom schema on each post
nl: Handmatig aangepast schema op ieder bericht

en: Manual custom schema
nl: Handmatig aangepast schema

en: Enable HTML Breadcrumbs
nl: HTML kruimelpad inschakelen

note: translators: %s: <script type="application/ld+json">your custom schema</script>
en: Build your custom schema. Don't forget to include the script tag: %s
nl: Maak je aangepaste schema. Vergeet niet om de script tag op te nemen: %s

en: Blog Posting
nl: Blogberichten plaatsen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Add a schema
nl: Schema toevoegen

en: No automatic schema created for this content.
nl: Er is geen automatisch schema aangemaakt voor deze inhoud.

en: e.g. <script type="application/ld+json">{
                        "@context": "https://schema.org/",
                        "@type": "Review",
                        "itemReviewed": {
                        "@type": "Restaurant",
                        "image": "http://www.example.com/seafood-restaurant.jpg",
                        "name": "Legal Seafood",
                        "servesCuisine": "Seafood",
                        "telephone": "1234567",
                        "address" :{
                            "@type": "PostalAddress",
                            "streetAddress": "123 William St",
                            "addressLocality": "New York",
                            "addressRegion": "NY",
                            "postalCode": "10038",
                            "addressCountry": "US"
                        }
                        },
                        "reviewRating": {
                        "@type": "Rating",
                        "ratingValue": "4"
                        },
                        "name": "A good seafood place.",
                        "author": {
                        "@type": "Person",
                        "name": "Bob Smith"
                        },
                        "reviewBody": "The seafood is great.",
                        "publisher": {
                        "@type": "Organization",
                        "name": "Washington Times"
                        }
                    }</script>
nl: bijv.: <script type="application/ld+json">{
                                "@context": "https://schema.org/",
                                "@type": "Review",
                                "itemReviewed": {
                                  "@type": "Restaurant",
                                  "image": "http://www.example.com/seafood-restaurant.jpg",
                                  "name": "Legal Seafood",
                                  "servesCuisine": "Seafood",
                                  "telephone": "1234567",
                                  "address" :{
                                    "@type": "PostalAddress",
                                    "streetAddress": "123 William St",
                                    "addressLocality": "New York",
                                    "addressRegion": "NY",
                                    "postalCode": "10038",
                                    "addressCountry": "US"
                                  }
                                },
                                "reviewRating": {
                                  "@type": "Rating",
                                  "ratingValue": "4"
                                },
                                "name": "A good seafood place.",
                                "author": {
                                  "@type": "Person",
                                  "name": "Bob Smith"
                                },
                                "reviewBody": "The seafood is great.",
                                "publisher": {
                                  "@type": "Organization",
                                  "name": "Washington Times"
                                }
                              }</script>

en: Custom schema
nl: Aangepast schema

en: Recipe instructions
nl: Recept instructies

en: e.g. Heat oven to 425°F. Include only text on how to make the recipe and don't include other text such as "Directions", "Watch the video", "Step 1".
nl: bijv.: Verwarm de oven tot 200* C. Neem alleen tekst op over het maken van het recept en voeg geen andere tekst toe, zoals "Aanwijzingen", "Bekijk de video", "Stap 1".

en: Recipe instructions (one per line)
nl: Recept instructies (één per regel)

en: Recipe ingredients
nl: Recept ingrediënten

en: Ingredients used in the recipe. One ingredient per line. Include only the ingredient text that is necessary for making the recipe. Don't include unnecessary information, such as a definition of the ingredient.
nl: Ingrediënten gebruikt in het recept. Eén ingrediënt per regel. Neem alleen de nodige tekst op die nodig is om het recept te maken. Neem geen onnodige informatie op, zoals een definitie van het ingrediënt.

en: Recipe ingredients (one per line)
nl: Recept ingrediënten (één per regel)

en: The region associated with your recipe. For example, "French", Mediterranean", or "American".
nl: De regio die aan je recept is gekoppeld. Bijvoorbeeld "Frans", "Mediterraans" of "Amerikaans".

en: Recipe cuisine
nl: Recept keuken

en: e.g. winter apple pie, nutmeg crust (NOT recommended: dessert, American)
nl: bijv. winterappeltaart, nootmuskaatkorst (NIET aanbevolen: dessert, Amerikaans)

en: Keywords (separated by commas)
nl: Trefwoorden (gescheiden door komma's)

en: Your answer
nl: Je antwoord

en: Your question
nl: Je vraag

en: Launch the bot!
nl: Lanceer de bot!

en: Your license has been successfully activated!
nl: Je licentie is succesvol geactiveerd!

en: License status
nl: Status licentie

en: Download unauthorized? - Can‘t activate?
nl: Download niet geauthenticeerd? - Kan je niet activeren?

en: Featured image / Product image
nl: Uitgelichte afbeelding / productafbeelding

en: Product category
nl: Productcategorie

en: Sale price dates "To"
nl: Verkoopprijs datum "Tot"

en: Sale price dates "From"
nl: Verkoopprijs datum "Van"

en: Sale Price
nl: Aanbiedingsprijs

en: Regular Price
nl: Reguliere prijs

en: Excerpt / Product short description
nl: Samenvatting / korte beschrijving van het product

en: Post Title / Product title
nl: Berichttitel / Producttitel

en: Unable to request page:
nl: Kon de pagina niet opvragen:

en: Remove the static Shop page defined in the WooCommerce settings
nl: Verwijder de statische shop-pagina die ingesteld is in de WooCommerce instellingen

en: Remove default JSON-LD structured data (WooCommerce 3+)
nl: Verwijder de standaard JSON-LD structured data (WooCommerce 3+)

en: The higher the value, the more time it will take. Min 10. Default: 100
nl: Hoe hoger de waarde, hoe langer het duurt. Minimum 10. Standaard: 100

en: Post content
nl: Berichtinhoud

en: View my automatic schemas
nl: Bekijk mijn automatische schema's

en: Remove Shop page
nl: Verwijder winkelpagina

en: Remove WooCommerce Schemas
nl: Verwijder WooCommerce schema's

en: Find links in
nl: Zoek links in

en: Provider mobility
nl: Mobiliteit van de provider

en: Default: post thumbnail
nl: Standaard: bericht-thumbnail

en: Default: post excerpt
nl: Standaard: berichtsamenvatting

en: The type of your service
nl: Het type van je service

en: Default: post title
nl: Standaard: titel van het bericht

en: Add markup to your service pages so that Google can provide detailed service information in rich Search results.
nl: Voeg opmaak toe aan je servicepagina's zodat Google gedetailleerde service-informatie kan bieden in uitgebreide zoekresultaten.

en: Select a taxonomy
nl: Selecteer een taxonomie

en: Product Brand
nl: Product merk

en: Product Global Identifier value
nl: Waarde globale product identifier

en: Select a global identifier
nl: Selecteer een globale identifier

en: Service
nl: Dienst

en: The price range of your service
nl: De prijsklasse van je dienst

en: The telephone of your service
nl: Het telefoonnummer van je dienst

en: The longitude of your service
nl: De lengtegraad van je dienst

en: The latitude of your service
nl: De breedtegraad van je dienst

en: The postal code of your service
nl: De postcode van je dienst

en: The state of your service
nl: De provincie van je dienst

en: The city of your service
nl: De plaats waar je je dienst hebt

en: The street address of your service
nl: Het adres van je dienst

en: The slogan of your service
nl: De slogan van je service

en: The provider mobility of your service
nl: De provider-mobiliteit van je service

en: Provider mobility (static or dynamic)
nl: Provider mobiliteit (statisch of dynamisch)

en: Select your location image
nl: Selecteer de afbeelding van je locatie

en: Location image
nl: Afbeelding van de locatie

en: The provider name of your service
nl: De naam van de provider van je dienst

en: Provider name
nl: Naam aanbieder

en: The area served by your service
nl: Het gebied dat door je dienst wordt bediend

en: Area served
nl: Klantengebied

en: The description of your service
nl: De beschrijving van je service

en: Service description
nl: Service beschrijving

en: The type of service
nl: Het type van de dienst

en: Service type
nl: Type dienst

en: The name of your service
nl: De naam van de dienst

en: Service name
nl: Dienstnaam

en: Default: In Stock
nl: Standaard: Op voorraad

en: Default: new
nl: Standaard: nieuw

en: Default: USD
nl: Standaard: USD

en: e.g. category
nl: bijv.: categorie

en: Select a brand
nl: Selecteer een merk

en: Product Global Identifiers
nl: Globale product identifier

en: Product Global Identifiers type
nl: Type globale product identifier

en: Default: product SKU
nl: Standaard : product SKU

en: e.g. 0446310786
nl: bijv. 0446310786

en: Default: sale price dates To field
nl: Standaard: verkoopprijs datum tot veld

en: Product price valid until
nl: Productprijs geldig tot

en: Default: active product price
nl: Standaard: actieve productprijs

en: Default: product image
nl: Standaard: productafbeelding

en: Default: product excerpt
nl: Standaard: productsamenvatting

en: Default: product title
nl: Standaard: producttitel

en: Activate your license
nl: Activeer je licentie

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Enable / Download now!
nl: Schakel in / download nu!

en: Please enable <strong>SEOPress</strong> in order to use SEOPress PRO.
nl: Zet <strong>SEOPress</strong> aan om SEOPress Pro te activeren.

en: Page
nl: Pagina

en: Author:
nl: Auteur:

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: No scan
nl: Geen scan

en: Links found:
nl: Links gevonden:

en: Latest scan:
nl: Laatste scan:

en: Settings
nl: Instellingen

en: Error
nl: Fout

en: You do not have permission to install plugin updates
nl: Je hebt geen toestemming om plugin updates te installeren

en: Your license key has reached its activation limit.
nl: Je licentiesleutel heeft het maximum aan activaties bereikt.

note: translators: %s: SEOPress PRO
en: This appears to be an invalid license key for %s.
nl: Dit lijkt een ongeldige licentiesleutel voor %s.

en: Your license is not active for this URL.
nl: Je licentie is niet actief voor deze URL.

en: Invalid license.
nl: Ongeldige licentie.

en: Your license key has been disabled.
nl: Je licentiesleutel is uitgeschakeld.

note: translators: %s: localized expiration date
en: Your license key expired on %s.
nl: Je licentiesleutel verloopt op %s.

en: Deactivate License
nl: Deactiveer je licentie

en: active
nl: actief

en: Activate License
nl: Activeer je licentie

en: Enter your license key
nl: Voer je licentiesleutel in

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: Reset your license
nl: Herstel je licentie

en: View my account
nl: Bekijk mijn account

en: The license key is used to access automatic updates and support.
nl: De licentiesleutel is gebruikt om automatisch updates in te schakelen en support.

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Manual rating on each post
nl: Handmatige beoordeling op ieder bericht

en: Manual rating
nl: Handmatige beoordeling

en: Manual time on each post
nl: Handmatige tijd op ieder bericht

en: Manual time
nl: Handmatige tijd

en: Global date
nl: Globale datum

en: Manual date on each post
nl: Handmatige datum op ieder bericht

en: Manual date
nl: Handmatige datum

en: Select your global image from the media library
nl: Selecteer je globale afbeelding uit de mediabibliotheek

en: Manual Image from Library
nl: Handmatige afbeelding uit bibliotheek

en: Manual Image URL
nl: Handmatige afbeelding URL

en: Post author picture
nl: Plaats afbeelding van auteur

en: Knowledge Graph logo (SEO > Social)
nl: Knowledge Graph logo (SEO > Sociaal)

en: Manual value
nl: Handmatige waarde

en: Enter a global value here
nl: Voer hier een globale waarde in

en: Manual text on each post
nl: Handmatige tekst op ieder bericht

en: Manual text
nl: Handmatige tekst

en: Select your custom field
nl: Selecteer je aangepaste veld

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Publish date
nl: Publicatiedatum

en: Author
nl: Auteur

en: Content
nl: Inhoud

en: Tagline
nl: Slogan

en: Site Title
nl: Site titel

en: Your schema
nl: Je schema

en: Post type
nl: Berichttype

en: Enter the name of your schema
nl: Vul de naam van je schema in

en: List of Schemas
nl: Lijst van schema's

en: Filter schema list
nl: Filter schema lijst

en: Schemas list navigation
nl: Schema's lijstnavigatie

en: Schemas list
nl: Lijst van schema's

en: Search schema
nl: Schema zoeken

en: View schema
nl: Bekijk schema

en: Update schema
nl: Schema updaten

en: Edit schema
nl: Schema bewerken

en: New schema
nl: Nieuw schema

en: Add schema
nl: Schema toevoegen

en: Add New schema
nl: Nieuw schema toevoegen

en: All schemas
nl: Alle schema's

en: Passed audits
nl: Geslaagde testen

en: Diagnostics
nl: Diagnostiek

en: Opportunities
nl: Kansen

en: Screenshot
nl: Schermafbeelding

en: User agent
nl: User-agent

en: URL redirect
nl: URL omleiding

en: Enable
nl: Inschakelen

note: translators: %1$s singular name of the post type, %2$s button to test the redirect
en: Redirection saved.
nl: Redirect opgeslagen.

en: Enter your <strong>relative</strong> URL above. Do not use anchors, they are not sent by your browser.
nl: Voer hierboven je <strong>relatieve</strong> URL in. Gebruik geen ankers, deze worden niet door je browser verzonden.

en: Enter the old URL here without domain name
nl: Vul de oude URL hier in zonder de domeinnaam

en: Disable redirection
nl: Schakel omleiding uit

en: Enable redirection
nl: Schakel omleiding in

en: All status
nl: Alle statussen

en: Show All
nl: Toon alles

en: All categories
nl: Alle categorieën

en: Test redirection
nl: Test redirect

en: Categories list navigation
nl: Categorieën lijstnavigatie

en: Categories list
nl: Lijst van categorieën

en: No items
nl: Geen items

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: Search Categories
nl: Zoek categorieën

en: Popular Categories
nl: Populaire categorieën

en: Choose from the most used
nl: Kies uit de meest gebruikte

en: Add or remove categories
nl: Categorieën toevoegen of verwijderen

en: Separate categories with commas
nl: Categorieën scheiden met komma's

en: View Category
nl: Categorie bekijken

en: Update Category
nl: Categorie bewerken

en: Edit Category
nl: Wijzig categorie

en: Add New Category
nl: Nieuwe categorie toevoegen

en: New Category Name
nl: Nieuwe categorienaam

en: Parent Category:
nl: Hoofdcategorie:

en: Parent Category
nl: Hoofdcategorie

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: Categories
nl: Categorieën

en: Search redirection
nl: Zoek redirect

en: View redirection
nl: Bekijk redirect

en: Update redirection
nl: Update redirect

en: Edit redirection
nl: Bewerk redirect

en: New redirection
nl: Voeg nieuwe redirect toe

en: Add redirection
nl: Voeg redirect toe

en: Add New redirection
nl: Voeg nieuwe redirect toe

en: Parent Item:
nl: Hoofd item:

en: Item Archives
nl: Archief items

en: Page views per session
nl: Paginaweergaven per sessie

en: Stats
nl: Statistieken

en: 360 days ago
nl: 360 dagen geleden

en: 180 days ago
nl: 180 dagen geleden

en: 90 days ago
nl: 90 dagen geleden

en: 30 days ago
nl: 30 dagen geleden

en: 7 days ago
nl: 7 dagen geleden

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Today
nl: Vandaag

en: Period
nl: Periode

en: Authenticate
nl: Aanmelden

en: You need to login to Google Analytics.
nl: Je moet inloggen bij Google Analytics.

en: Page views
nl: Paginaweergaven

en: Average session duration
nl: Duur gemiddelde sessie

en: Source
nl: Bron

en: Anchor text
nl: Anchor tekst

en: Count
nl: Aantal

en: Broken link
nl: Kapotte link

en: Scan broken links
nl: Scan kapotte links

en: Edit source to fix link
nl: Bewerk de bron om de link te herstellen

en: List of broken links
nl: Lijst van kapotte links

en: Filter redirections list
nl: Filter je lijst met omleidingen

en: Redirections list navigation
nl: Navigatie lijst omleidingen

en: Redirections list
nl: Lijst met omleidingen

en: Search Link
nl: Zoek link

en: View Link
nl: Bekijk link

en: Update Link
nl: Update link

en: Edit link
nl: Pas link aan

en: New link
nl: Nieuwe link

en: Add link
nl: Voeg link toe

en: Add New Link
nl: Voeg nieuwe link toe

en: All Broken links
nl: Alle kapotte links

en: Open this link in a new window
nl: Open link in een nieuw venster

note: translators: %1$s singular name of the post type, %2$s scheduled date translators: %1$s schema name, %2$s date
en: M j, Y @ G:i
nl: j M Y @ G:i

note: translators: %s singular name of the post type
en: Page saved.
nl: Pagina opgeslagen.

en: Custom field deleted.
nl: Aangepast veld verwijderd.

note: translators: %s singular name of the post type translators: %1$s singular name of the post type, %2$s button to test the redirect translators: %s schema name
en: Custom field updated.
nl: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Export CSV
nl: Exporteer CSV

en: Uploaded to this item
nl: Geupload naar dit item

en: Insert into item
nl: Invoegen aan item

en: Use as featured image
nl: Gebruik als uitgelichte afbeelding

en: Remove featured image
nl: Verwijder uitgelichte afbeelding

en: Set featured image
nl: Stel uitgelichte afbeelding in

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Not found in Trash
nl: Niet gevonden in de prullenbak

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Parent Link:
nl: Hoofd link:

en: Item Links
nl: Links items

en: Your .htaccess is not writable.
nl: Je htaccess bestand is niet schrijfbaar.

en: .htaccess successfully updated!
nl: htaccess is succesvol bijgewerkt!

en: Impossible to write in file:
nl: Onmogelijk om het bestand te bewerken:

en: Impossible to open file:
nl: Onmogelijk om het bestand te openen:

en: New Sessions
nl: Nieuwe sessies

en: Bounce Rate
nl: Bounce rate

en: Page Views
nl: Paginaweergaven

en: Users
nl: Gebruikers

en: Sessions
nl: Sessies

en: An error occurred, please try again.
nl: Er is een fout opgetreden, probeer het opnieuw.

en: Hook to filter Structured data types metabox call by post type - new window
nl: Hook om te filteren op de Gestructureerde gegevenstypen metabox call op berichttype - nieuw venster

en: Enter your secret ID
nl: Voer je geheime ID in

en: Guide to connect your WordPress site with Google Analytics - new window
nl: Handleiding voor het verbinden van je WordPress site met Google Analytics - nieuw venster

en: Enter your client ID
nl: Voer je klant-ID in

en: Log out from Google
nl: Uitloggen bij Google

en: Connect with Google Analytics
nl: Verbinden met Google Analytics

en: To sign in with Google Analytics, you have to set a Client and Secret ID in the fields below:
nl: Om in te loggen met Google Analytics, moet je een client- en een geheime ID instellen in de onderstaande velden:

en: Users with the "manage_options" capability will still see the menus.
nl: Gebruikers met de "manage_options" mogelijkheid gaan de menu's nog steeds zien.

en: License
nl: Licentie

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Social Networks
nl: Sociale netwerken

en: XML / HTML Sitemap
nl: XML / HTML sitemap

en: Titles & Metas
nl: Titels en meta's

en: Enter the label of the link for admin bar
nl: Voer het label van de link voor de beheerbalk in.

en: CSS Dashicons class name without quotes
nl: CSS dashicons klasse naam zonder aanhalingstekens

en: Enter your dashicons CSS class name
nl: Voer de CSS klasse naam van je dashicons in

en: Search results base, e.g. "search-results" without quotes
nl: Basis van de zoekresultaten, bijv. "zoek-resultaten" zonder de quotes

en: Search results base
nl: Zoekresultaten basis

en: Remove feed link in source code (author, categories, custom taxonomies, custom post type, comments feed for a single post...)
nl: Verwijder feed link in broncode (auteur, categorieën, aangepaste taxonomie, aangepast berichttype, reacties feed voor enkel bericht...)

en: Remove feed link in source code (default WordPress RSS feed)
nl: Verwijder feed link in broncode (standaard WordPress RSS feed)

en: Remove feed link in source code
nl: Verwijder feed link in broncode

en: Dynamic variables: %%sitetitle%%, %%tagline%%, %%post_author%%, %%post_permalink%%, %%post_title%%
nl: Dynamische variabelen: %%sitetitle%%, %%tagline%%, %%post_author%%, %%post_permalink%%, %%post_title%%

en: HTML tags allowed: strong, em, br, a href
nl: HTML tags zijn toegestaan: strong, em, br, a href

en: Enter your HTML content
nl: Vul hier de html code in

en: Your server is running Nginx, you don't have htaccess file.
nl: Je server draait Nginx, je hebt geen htaccess bestand.

en: Saves htaccess changes
nl: htaccess aanpassingen opslaan

en: 301 redirection
nl: 301 omleidingen

en: Protect wp-config.php file
nl: Bescherm wp-config.php bestand

en: Block directory browsing
nl: Browsen door de mappen blokkeren

en: This is your htaccess file!
nl: Dit is je htaccess bestand!

en: Multisite is enabled, go to network SEO settings to manage your .htaccess file.
nl: Multisite is ingeschakeld, ga naar je netwerk SEO instellingen om je .htaccess bestand te beheren.

en: Enter your email
nl: Voer je e-mailadres in

en: 307 redirect
nl: 307 omleiding

en: 302 redirect
nl: 302 omleiding

en: 301 redirect
nl: 301 omleiding

en: Enter your custom url
nl: Vul de aangepaste url in

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

note: translators: %s: human readable date, e.g. 1 day or 2 months
en: Automatically delete 404 after %s (useful if you have a lot of 404)
nl: Automatisch 404 verwijderen na %s (handig als je veel 404 hebt)

en: Enable 404 monitoring
nl: Activeer 404 controle

en: Enter your Google News Publication Name
nl: Geef je Google News Publicatie naam op

en: Guide to edit your robots.txt file - new window
nl: Handleiding om je robots.txt bestand te wijzigen - nieuw venster

en: This is your robots.txt file!
nl: Dit is je robots.txt bestand!

en: Enable robots.txt virtual file
nl: Virtueel robots.txt bestand inschakelen

en: My theme is already displaying a separator in my breadcrumbs
nl: Mijn thema geeft al een scheidingsteken weer in mijn kruimelpaden

en: Remove static Posts page defined in WordPress Reading settings
nl: Verwijder de statische berichtenpagina die ingesteld is in de WordPress > Lezen instellingen

en: Default: No results
nl: Standaard: geen resultaten

en: No results
nl: Geen resultaten

en: default: Search results for:
nl: standaard: zoekresultaten voor:

en: Search results for:
nl: Zoekresultaten voor:

en: default: 404 error
nl: standaard: 404 fout

en: 404 error
nl: 404 fout

en: default: Home
nl: standaard: Home

en: Customize breadcrumbs separator with a hook
nl: Wijzig het kruimelpad scheidingsteken met een hook

en: Learn more
nl: Lees meer

en: Select your logo
nl: Selecteer je logo

en: Enable Structured Data Types metabox for your posts, pages and custom post types
nl: Metabox Structured Data types inschakelen voor je berichten, pagina's en aangepaste berichttypes

en: Enable Dublin Core meta tags (dc.title, dc.description, dc.source, dc.language, dc.relation, dc.subject)
nl: Dublin Core meta tags (dc.title, dc.description, dc.source, dc.language, dc.relation, dc.subject) inschakelen

en: Remove EDD meta generator
nl: Verwijder EDD meta generator

en: Remove WooCommerce meta generator
nl: Verwijder WooCommerce meta generator

en: If the request exceeds x seconds of delay, the link will be considered as down
nl: Als de aanvraag langer duurt dan x seconden, zal de link als niet toegankelijk worden gezien.

en: Yes
nl: Ja

en: Watch our video guide to connect your WordPress site with Google Analytics API + common errors
nl: Bekijk onze videogids hoe je je WordPress site koppelt met de Google Analytics API en vaak voorkomende problemen

en: Connect your WordPress site with Google Analytics API and get statistics right in your Dashboard.
nl: Verbind je site met de Google Analytics API en bekijk je statistieken rechtstreeks in je dashboard.

en: Enable White Label.
nl: White label inschakelen.

en: SAVE YOUR HTACCESS FILE BEFORE EDIT!
nl: Sla je htaccess bestand op voor je gaat aanpassen.

en: Edit your htaccess file.
nl: Wijzig je htaccess bestand.

en: All these reasons degrade your SEO AND your conversion.
nl: Al deze redenen verminderen je SEO EN je conversie.

en: Crawl budget allocated by Google
nl: Crawl budget toegekend door Google

en: Performances
nl: Optredens

en: User experience
nl: Gebruikerservaring

en: 404 URLS are bad for:
nl: 404 URLs zijn slecht voor:

en: Monitor 404 urls in your Dashboard. Crawlers (robots/spiders) will be automatically exclude (e.g. Google Bot, Yahoo, Bing...).
nl: Bewaak 404 urls in je Dashboard. Crawlers (robots/spiders) gaan deze automatisch uitsluiten (bijv. Google Bot, Yahoo, Bing...).

en: Enable your Google News Sitemap.
nl: Google News sitemap inschakelen.

en: View your robots.txt
nl: Bekijk je robots.txt

en: Configure your virtual robots.txt file.
nl: Configureer je virtueel robots.txt bestand.

en: Remove last analysis
nl: Verwijder de laatste analyses

en: Check your site performance with Google PageSpeed Insights.
nl: Controleer de snelheid van je website met Google Page Speed (beta).

en: You can also use this shortcode in your content (post, page, post type...):
nl: Je kan deze shortcode ook gebruiken in je inhoud (bericht, pagina, aangepaste berichttype...):

en: This function accepts 1 parameter: <strong>true / false</strong> for <strong>echo / return</strong>. Default: <strong>true</strong>.
nl: Deze functie accepteert 1 parameter: <strong>true / false</strong> voor <strong>echo / return</strong>. Standaard: <strong>true</strong>.

en: Copy and paste this function into your theme (e.g. header.php) to enable your breadcrumbs:
nl: Kopieer en plak deze functie in je thema (bijvoorbeeld: header.php) om je kruimelpad in te schakelen:

en: Lean more on Google developers website
nl: Lees meer op de Google ontwikkelaar site

en: Google developers website (new window)
nl: Google ontwikkelaar site (nieuw venster)

en: Configure your breadcrumbs, using schema.org markup, allowing it to appear in Google's search results.
nl: Configureer het kruimelpad met behulp van schema.org markup, zodat deze in de zoekresultaten van Google kan worden weergegeven.

en: Add Structured Data Types support, mark your content, and get better Google Search Results.
nl: Voeg Structured Data Types ondersteuning toe, markeer je inhoud en krijg betere scores in de Google zoekresultaten.

en: Dublin Core is a set of meta tags to describe your content.<br> These tags are automatically generated. Recognized by states / governements, they are used by directories, Bing, Baidu and Yandex.
nl: Dublin Core is een verzameling meta tags om je inhoud te beschrijven.<br> Deze tags zijn automatisch gegenereerd. Herkend door staten / overheden, deze worden gebruikt door directories, Bing, Baidu en Yandex.

en: Improve Easy Digital Downloads SEO.
nl: Verbeter de SEO van Easy Digital Downloads.

en: To edit your business name, visit this page.
nl: Bezoek deze pagina om je bedrijfsnaam te wijzigen.

en: Click to enable this feature
nl: Klik om deze functie in te schakelen

en: Click to disable this feature
nl: Klik om deze functie uit te schakelen

en: Fix this!
nl: Los dit op!

en: You have to set an image in Knowledge Graph settings, otherwise, your Google Local Business data will not be valid.
nl: Je dient een afbeelding in te stellen voordat Google de onderstaande instellingen overneemt.

en: View scan results
nl: Bekijk resultaten van de scan

en: Check our guide
nl: Bekijk onze gebruikershandleiding

en: The bot scans links in your content to find errors (404...). We limit this search by default to the last 100 posts/pages/custom post types.
nl: De bot scant koppelingen in je inhoud om fouten te vinden (404...). We beperken deze zoekopdracht standaard tot de laatste 100 berichten/pagina's/aangepaste berichttypen.

en: Edit SEOPress item in admin bar
nl: SEOPress item in de admin bewerken

en: Custom URL for search results
nl: Aangepaste URL voor zoekresultaten

en: Block Structured Data Types metabox to user roles
nl: Blokkeer Structured Data Types metabox voor gebruikersrollen

en: Connect with Google Analytics API
nl: Verbinden met Google Analytics API

en: Disable all RSS feeds
nl: Alle RSS feeds uitschakelen

en: Disable extra RSS feed
nl: Extra RSS feed uitschakelen

en: Disable posts RSS feed
nl: RSS feed berichten uitschakelen

en: Disable comments RSS feed
nl: RSS feed reacties uitschakelen

en: Display content after each post
nl: Toon inhoud na elk bericht

en: Display content before each post
nl: Toon inhoud voor elk bericht

en: Edit your htaccess file
nl: Bewerk je htaccess-bestand

en: Send emails to
nl: Verzend e-mails naar

en: Email notifications
nl: E-mailmeldingen

en: Status code of redirections
nl: Statuscode van omleidingen

en: Redirect to specific URL
nl: Omleiden naar specifieke URL

en: Redirect 404 to
nl: Redirect 404 naar

en: 404 cleaning
nl: Verwijder alle gevonden 404 meldingen

en: Select your Custom Post Type to INCLUDE in your Google News Sitemap
nl: Welke soort berichten wil je opnemen in je Google News Sitemap?

en: Publication Name (must be the same as used in Google News)
nl: Publicatienaam (moet hetzelfde zijn als in Google News)

en: Enable Google News Sitemap
nl: Google News Sitemap inschakelen

en: Virtual Robots.txt file
nl: Virtueel robots.txt bestand

en: Enable Robots
nl: Robots inschakelen

en: Disable default breadcrumbs separator
nl: Schakel het standaard kruimelpad-scheidingsteken uit

en: Remove Posts page
nl: Verwijder berichtenpagina

en: Translation for "No results"
nl: Vertaling voor "Geen resultaten"

en: Translation for "Search results for"
nl: Vertaling voor "Zoekresultaten voor"

en: Translation for "Error 404"
nl: Vertaling voor "Fout 404"

en: Translation for homepage
nl: Vertaling voor homepage

en: Breadcrumbs Separator
nl: Kruimelpad scheidingsteken

en: Enable JSON-LD Breadcrumbs
nl: JSON-LD kruimelpad inschakelen

en: Enable Breadcrumbs
nl: Kruimelpad inschakelen

en: Upload your publisher logo
nl: Upload je uitgever logo

en: Enable Structured Data Types
nl: Gestructureerde data types inschakelen

en: Enable Dublin Core
nl: Dublin Core inschakelen

en: Remove Easy Digital Downloads generator tag in your head
nl: Verwijder Easy Digital Downloads generator tag in je header

en: Remove WooCommerce generator tag in your head
nl: Verwijder WooCommerce generator tag in je header

en: OG Currency
nl: OG Valuta

en: OG Price
nl: OG Prijs

en: Customer account pages
nl: Accountpagina's

en: Checkout page
nl: Afrekenpagina

en: Cart page
nl: Winkelwagen pagina

en: Business type
nl: Type bedrijf

en: Clean broken links list when requesting a new scan
nl: Wis de lijst van kapotte links wanneer een nieuwe scan wordt aangevraagd

en: Request Timeout (default 5 sec)
nl: Hoe lang zullen we wachten voordat we een link als niet werkend beschouwen? (standaard 5 sec)

en: Scan 404 only
nl: Scan enkel op 404 foutmeldingen

en: Scan link type (slow down the bot)
nl: Scan link type (vertraagt de bot)

en: Number of posts / pages / post types to scan
nl: Aantal berichten of pagina's die je wilt scannen.

en: Post types to scan
nl: Berichttypes die worden gescand

en: Change this settings
nl: Wijzig deze instelling

en: You need to enable XML Sitemap feature, in order to use Google News Sitemap.
nl: Je dient de XML sitemap te activeren om gebruik te maken van de Google News Sitemap

en: Google News
nl: Google Nieuws

en: PageSpeed
nl: Page Speed

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Broken links
nl: Kapotte links

en: Redirections
nl: Re-directs

en: Schemas
nl: Schema's

en: Validate my schema
nl: Valideer mijn schema

en: A simple review about something. When Google finds valid reviews or ratings markup, they may show a rich snippet that includes stars and other summary info from reviews or ratings.
nl: Een eenvoudige recensie over iets. Wanneer Google geldige beoordelingen of beoordelingen vindt, kunnen ze een rich snippet tonen dat sterren en andere samenvattende informatie uit beoordelingen bevat.

en: Pre Sale
nl: Voorverkoop

en: Discontinued
nl: Uit productie genomen

en: Out Of Stock
nl: Uitverkocht

en: Limited Availability
nl: Tijdelijk verkrijgbaar

en: Online Only
nl: Alleen online

en: In Store Only
nl: Alleen in de winkel

en: Damaged
nl: Beschadigd

en: Used
nl: Gebruikt

en: New
nl: Nieuw

en: Pictures clearly showing the product, e.g. against a white background, are preferred.
nl: Gebruik het liefst een witte achtergrond voor je productafbeeldingen

en: <strong>Adult-related products are not supported.</strong>
nl: <strong>18+ producten zijn niet toegestaan.</strong>

en: <strong>Use markup for a specific product, not a category or list of products.</strong> For example, "shoes in our shop" is not a specific product.
nl: <strong>Gebruik de markup voor een specifiek product - GEEN categorie</strong> Bijvoorbeeld "Blauwe all-stars heren"

en: Add markup to your product pages so Google can provide detailed product information in rich Search results - including Image Search. Users can see price, availability... right on Search results.
nl: Voeg markup toe aan je productpagina's, zodat Google gedetailleerde productinformatie kan tonen in rijke zoekresultaten - inclusief Image Search. Gebruikers kunnen prijs en beschikbaarheid zien... direct in zoekresultaten.

en: Pre Order
nl: Voorverkoop

en: Sold Out
nl: Uitverkocht

en: In Stock
nl: Op voorraad

en: Vietnamese đồng
nl: Vietnamese Dong

en: Ukrainian hryvnia
nl: Oekraïense Hryvnia

en: Thai Baht
nl: Thaise Baht

en: Taiwan New Dollar
nl: Taiwanese Dollar

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse Frank

en: Swedish Krona
nl: Zweedse Kroon

en: South African Rand
nl: Zuid-Afrikaanse Rand

en: Singapore Dollar
nl: Singaporese Dollar

en: Russian Ruble
nl: Russische Roebel

en: Indonesian rupiah
nl: Indonesische Roepia

en: Polish Zloty
nl: Poolse Zloty

en: Philippine Peso
nl: Filipijnse Peso

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw-Zeelandse Dollar

en: Norwegian Krone
nl: Noorse Kroon

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse Peso

en: Malaysian Ringgit
nl: Maleisische Ringgit

en: Japanese Yen
nl: Japanse Yen

en: Israeli New Sheqel
nl: Israëlische Sjekel

en: Indian rupee
nl: Indiase Roepie

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse Forint

en: Danish Krone
nl: Deense Kroon

en: Czech Koruna
nl: Tsjechische Koruna

en: Chilean Peso
nl: Chileense Peso

en: Canadian Dollar
nl: Canadese Dollar

en: Bulgarian lev
nl: Bulgaarse Lev

en: Brazilian Real
nl: Braziliaanse Real

en: Australian Dollar
nl: Australische Dollar

en: Argentina Peso
nl: Argentijnse Peso

en: Pound Sterling
nl: Britse Pond

en: U.S. Dollar
nl: US Dollar

en: Select a Currency
nl: Selecteer een valuta

en: Select your currency
nl: Selecteer je valuta

en: The lowest available price, including service charges and fees, of this type of ticket.
nl: De laagste prijs van een beschikbare ticket

en: Presale
nl: Voorverkoop

en: Secondary
nl: Secundair

en: Primary
nl: Primair

en: Minimum width: 720px - Recommended size: 1920px -  .jpg, .png, or. gif format - crawlable and indexable
nl: Minimum breedte: 720px - aanbevolen grootte: 1920px - .jpg, .png, of .gif formaat - crawlable en indexeerbaar

en: Event description (default excerpt, or beginning of the content)
nl: Beschrijving evenement (standaard samenvatting, of het begin van de inhoud)

en: Visual Arts Event
nl: Visuele kunst evenement

en: Theater Event
nl: Theater evenement

en: Sports Event
nl: Sport evenement

en: Social Event
nl: Sociaal evenement

en: Screening Event
nl: Vertoning evenement

en: Sale Event
nl: Uitverkoop evenement

en: Publication Event
nl: Publicatie evenement

en: Music Event
nl: Muziek evenement

en: Literary Event
nl: Literair evenement

en: Food Event
nl: Food festival

en: Exhibition Event
nl: Tentoonstelling evenement

en: Education Event
nl: Educatief evenement

en: Delivery Event
nl: Bezorging evenement

en: Dance Event
nl: Dans evenement

en: Course Instance
nl: Cursusomgeving

en: Comedy Event
nl: Comedie evenement

en: Children's Event
nl: Kinder evenement

en: Business Event
nl: Zakelijk evenement

en: <strong>Multi-day events.</strong> If your event/ticket info is for the festival itself, specify both the start and end date of the festival. If your event/ticket info is for a specific performance that is part of the festival, specify the specific date of the performance. If the specific date is unavailable, specify both the start and end date of the festival.
nl: <strong>Meerdaagse evenementen.</strong>Gaat het om het evenement zelf? Geef dan duidelijk de start en einddatum op.

en: Discounts or purchase opportunties, such as: "Concert - buy your tickets now," or "Concert - 50 percent off until Saturday!"
nl: Kortingen of aankoopkansen, zoals: "Concert - koop nu je tickets" of "Concert - 50 procent korting tot zaterdag!".

en: Using a non-event for a title, such as: "Sale on dresses!"
nl: Geen evenement gebruiken voor een titel, zoals: "Verkoop van jurken!"

en: Prices in event titles: "Music festival - only $10!" Instead, highlight ticket prices using the tickets property in your markup.
nl: Prijzen in de titel van het evenement. Bijv. "Muziekfestival - Nu 10 euro korting"

en: Promoting non-event products or services: "Trip package: San Diego/LA, 7 nights"
nl: Het promoten van producten of diensten (i.p.v. evenementen)

en: <strong>Do not include promotional elements in the name.</strong>
nl: <strong>Gebruik geen commerciële uitingen in de naam.</strong>

en: <strong>Indicate the performer.</strong> Each event item must specify a performer property corresponding to the event's performer; that is, a musician, musical group, presenter, actor, and so on.
nl: <strong>Geef de uitvoerder aan.</strong> Elk event item moet een uitvoerder specificeren die overeenkomt met de uitvoerder van het evenement. Bij. een muzikant, een muzikale groep, een presentator, een acteur, enzovoort.

en: <strong>Expired events.</strong> Events data for any feature will never be shown for expired events. However, you do not have to remove markup for expired events.
nl: <strong>Eerdere evenementen</strong>Voor evenementen die al geweest zijn zal Google geen data meer ophalen. Je hoeft de tag niet te verwijderen.

en: Event markup describes the details of organized events. When you use it in your content, that event becomes relevant for enhanced search results for relevant queries.
nl: Event markup beschrijft de details van de georganiseerde evenementen. Wanneer je het in je inhoud gebruikt, wordt dat evenement relevant voor verbeterde zoekresultaten voor relevante vragen.

en: Minimum size: 160px by 90px - Max size: 1920x1080px - crawlable and indexable
nl: Minimale grootte: 160px bij 90px - Max: 1920x1080x - te crawlen en indexeerbaar

en: Mark up your video content with structured data to make Google Search an entry point for discovering and watching videos.
nl: Markeer je videos met gestructureerde gegevens om ze via Google Search gemakkelijk te kunnen vinden en te bekijken.

en: Minimum size: 185px by 185px, aspect ratio 1:1
nl: Minimale grootte: 185px bij 185px, aspect ratio 1:1

en: Use recipe markup for content about preparing a particular dish. For example, "facial scrub" or "party ideas" are not valid names for a dish.
nl: Gebruik recept markup voor de inhoud over het bereiden van een bepaald gerecht. "Gezichtsscrub" of "feestideeën" zijn bijvoorbeeld geen geldige namen voor een gerecht.

en: Mark up your recipe content with structured data to provide rich cards and host-specific lists for your recipes, such as cooking and preparation times, nutrition information...
nl: Markeer je recept met gestructureerde gegevens om rich cards en host-specifieke lijsten voor je recepten te bieden, zoals kook- en bereidingstijden, voedingswaarde-informatie...

en: A general public event such as "Astronomy Day" is not a course, and a single 2-minute "How to make a Sandwich Video" is not a course.
nl: Een algemeen evenement zoals "Astronomiedag" is geen cursus en een korte "Hoe maak ik een broodje" video van 2 minuten is geen cursus.

en: A course must have an explicit educational outcome of knowledge and/or skill in a particular subject and/or topic, and be led by one or more instructors with a roster of students.
nl: Een cursus moet een expliciete educatieve uitkomst van kennis en/of vaardigheid in een bepaald onderwerp hebben en moet worden geleid door één of meer instructeurs met een selectie studenten.

en: Only use course markup for educational content that fits the following definition of a course: A series or unit of curriculum that contains lectures, lessons, or modules in a particular subject and/or topic.
nl: Gebruik alleen cursusopmaak voor educatieve inhoud die voldoet aan de volgende definitie van een cursus: een reeks of een enkele cursus met lezingen, lessen of modules in een bepaald onderwerp.

en: Mark up your course lists with structured data so prospective students find you through Google Search.
nl: Markeer je cursuslijsten met gestructureerde gegevens, zodat toekomstige studenten je kunnen vinden via een Google zoekopdracht.

en: Add question
nl: Vraag toevoegen

en: Remove question
nl: Vraag verwijderen

en: Answer
nl: Antwoord

en: Enter your answer
nl: Vul je antwoord in

en: Answer (required)
nl: Antwoord (vereist)

en: Question
nl: Vraag

en: Enter your question
nl: Vul je vraag in

en: Question (required)
nl: Vraag (vereist)

en: Mark up your Frequently Asked Questions page with JSON-LD to try to get the position 0 in search results.
nl: Markeer de Frequently Asked Questions pagina met JSON-LD om te proberen de eerste te zijn in de zoekresultaten.

en: Price
nl: Prijs

en: Every page must contain at least one image (whether or not you include markup). Google will pick the best image to display in Search results based on the aspect ratio and resolution.<br>
    Image URLs must be crawlable and indexable.<br>
    Images must represent the marked up content.<br>
    Images must be in .jpg, .png, or. gif format.<br>
    For best results, provide multiple high-resolution images (minimum of 50K pixels when multiplying width and height) with the following aspect ratios: 16x9, 4x3, and 1x1.
nl: Elke pagina moet ten minste één afbeelding bevatten (ongeacht of je opmaak toevoegt of niet). Google kiest de beste afbeelding om weer te geven in de zoekresultaten op basis van de beeldverhouding en resolutie.<br>
    De afbeelding URL's moeten zoekbaar en indexeerbaar zijn.<br>
    Afbeeldingen moeten de gemarkeerde inhoud weergeven.<br>
    Afbeeldingen moeten in .jpg-, .png- of .gif-formaat zijn.<br>
    Voor de beste resultaten moet je meerdere hoge-resolutie afbeeldingen (minimaal 50K pixels bij vermenigvuldiging van breedte en hoogte) met de volgende beeldverhoudingen leveren: 16x9, 4x3 en 1x1.

en: When users search for businesses on Google Search or Maps, Search results may display a prominent Knowledge Graph card with details about a business that matched the query.
nl: Wanneer gebruikers naar bedrijven zoeken op Google Search of Google Maps, kunnen zoekresultaten een prominente Knowledge Graph kaart weergeven met details over een bedrijf dat aan de zoekopdracht voldoet.

en: Upload an Image
nl: Upload een afbeelding

en: Minimum size: 696px wide, JPG, PNG or GIF, crawlable and indexable (default: post thumbnail if available)
nl: Minimum grootte: 696px breed, JPG, PNG of GIF, vindbaar en indexeerbaar (standaard: bericht thumbnail indien beschikbaar)

en: The representative image of the article. Only a marked-up image that directly belongs to the article should be specified.
nl: Het representatieve beeld van het bericht. Kies voor een afbeelding die direct bij het artikel hoort.

en: (maximum limit)
nl: (maximum limiet)

en: Tech Article
nl: Tech-artikel

en: Social Media Posting
nl: Plaatsen van berichten op sociale media

en: Scholarly Article
nl: Wetenschappelijk artikel

en: Report
nl: Verslag

en: News Article
nl: Nieuwsartikel

en: Select your article type
nl: Selecteer je type artikel

note: translators: %s link to settings page translators: %s: link to plugin settings page
en: You don't have set a <a href="%s">publisher logo</a>. It's required for Article content types.
nl: Je hebt geen <a href="%s">uitgeverslogo</a> ingesteld. Dit is vereist voor Article content types.

en: You have set a publisher logo. Good!
nl: Je hebt een uitgeverslogo ingesteld. Goed zo!

en: Proper structured data in your news, blog, and sports article page can enhance your appearance in Google Search results.
nl: Met de juiste opmaak en gegevens in je nieuws-, blog en artikelen, kun je je weergave in de zoekresultaten van Google verbeteren.

en: Review
nl: Beoordeling

en: Event
nl: Evenement

en: Recipe
nl: Recept

en: Course
nl: Cursus

en: Local Business
nl: Lokaal bedrijf

en: None
nl: Geen

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Manual
nl: Handmatig

en: Structured Data Types
nl: Gestructureerde data types

en: The item rating
nl: Waardering van het item

en: Your rating
nl: Je waardering

en: Review item image
nl: Item afbeelding controleren

en: The item name reviewed
nl: De naam van het item is gecontroleerd

en: Review item name
nl: Naam item controleren

en: e.g. InStock, InStoreOnly...
nl: bijv. Op voorraad, Alleen in winkel...

en: Product Availability
nl: Voorraadstatus

en: e.g. NewCondition, UsedCondition...
nl: bijv. NewCondition, UsedCondition...

en: Product Condition
nl: Conditie product

en: Product currency
nl: Valuta product

en: Product price
nl: Prijs product

en: The description of the product
nl: De beschrijving van het product

en: Product description
nl: Productbeschrijving

en: The name of your product
nl: De naam van je product

en: Product name
nl: Productnaam

en: e.g. Lana Del Rey
nl: bijv. Lana Del Rey

en: Performer name
nl: Naam artiest

en: Website to buy tickets
nl: Site om kaartjes te kopen

en: The time when tickets go on sale
nl: Het moment waar tickets in uitverkoop gaan

en: Time
nl: Tijd

en: The date when tickets go on sale
nl: De datum waarop tickets in uitverkoop gaan

en: Valid From
nl: Geldig van

en: e.g. InStock, SoldOut, PreOrder
nl: b.v.. InStock, SoldOut, PreOrder

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: e.g. USD, EUR...
nl: bijv. USD, EUR...

en: Offer price currency
nl: Aanbiedingsprijs valuta

en: Offer price
nl: Aanbiedingsprijs

en: Select your offer category
nl: Selecteer de categorie aanbieding

en: Offer category
nl: Aanbod categorie

en: e.g. General admission
nl: bijv. Algemene toegang

en: Offer name
nl: Naam aanbieding

en: e.g. 1 Avenue de l'Imperatrice, 64200 Biarritz
nl: bijv. Coolsingel 22, 1234 AB Rotterdam

en: Location Address
nl: Locatie

en: Location name
nl: Locatie naam

en: End time
nl: Eind tijd

en: End date
nl: Einddatum

en: Start time
nl: Start tijd

en: e.g. YYYY-MM-DD
nl: bijv. DD-MM-YYYY(01-08-2023)

en: Start date
nl: Startdatum

en: Image thumbnail
nl: Afbeelding thumbnail

en: Enter your event description
nl: Geef de beschrijving van je evenement

en: Event description
nl: Omschrijving evenement

en: The name of your event
nl: De naam van het event

en: Event name
nl: Naam evenement

en: Select your event type
nl: Wat voor type evenement is het?

en: Event type
nl: Type evenement

en: e.g. https://example.com/video.mp4
nl: bijv. https://example.com/video.mp4

en: Video URL
nl: Video-URL

en: The description of the video
nl: Waar gaat je video over?

en: Video description
nl: Video omschrijving

en: The title of your video
nl: De titel van de video

en: Video name
nl: Naam van de video

en: e.g. number of people served, or number of servings
nl: bijv. voor 4 personen

en: Recipe yield
nl: Receptuur

en: Number of calories
nl: Aantal calorieën

en: Calories
nl: Calorieën

en: Cooking time (in minutes)
nl: Kooktijd (minuten)

en: Preparation time (in minutes)
nl: Bereidingstijd (in minuten)

en: e.g. appetizer, entree, or dessert
nl: bijv. voorgerecht, nagerecht

en: Recipe category
nl: Receptcategorie

en: A short summary describing the dish.
nl: Vertel wat meer over het gerecht

en: Short recipe description
nl: Een kleine omschrijving van het recept

en: The name of your dish
nl: De naam van het gerecht

en: Recipe name
nl: Receptnaam

en: Enter the URL like https://example.com/
nl: Geef de URL zoals https://example.com/

en: School/Organization Website
nl: Website

en: Name of university, organization...
nl: De naam van de school of organisatie

en: School/Organization
nl: School of organisatie

en: Enter your course/lesson description
nl: De beschrijving van de cursus of les

en: Course description
nl: Beschrijving van de cursus

en: The title of your lesson, course...
nl: De titel van de les of cursus...

en: Title
nl: Titel

en: Open in the afternoon?
nl: Open in de namiddag?

en: Open in the morning?
nl: Open in de morgen?

en: Closed all the day?
nl: De volledige dag gesloten?

en: Sunday
nl: Zondag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Monday
nl: Maandag

en: Opening hours
nl: Openingstijden

en: e.g. $$, €€€, or ££££...
nl: bijv. $$, €€€, or ££££...

en: Price range
nl: Prijsbereik

en: Telephone
nl: Telefoon

en: e.g. -1.5630987
nl: bijv. -1.5630987

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: e.g. 43.4831389
nl: bijv. 43.4831389

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Country
nl: Land

en: Postal code
nl: Postcode

en: State
nl: Provincie

en: e.g. Biarritz
nl: bijv. Rotterdam

en: City
nl: Plaats

en: e.g. Place Bellevue
nl: bijv. Place Bellevue

en: Street Address
nl: Adres

en: e.g. TravelAgency
nl: bijv. reisbureau

en: Select a business type
nl: Selecteer het type bedrijf

en: Name of your business
nl: Naam van je bedrijf

en: Select your image
nl: Selecteer je afbeelding

en: Image
nl: Afbeelding

en: The headline of the article
nl: De kopregel van het artikel

en: Headline <em>(max limit: 110)</em>
nl: Kop <em>(max.: 110)</em>

en: Edit
nl: Bewerken

en: Meta title
nl: Meta titel

en: Meta description
nl: Meta omschrijving
