Plugins - LiteSpeed Cache - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (1384 entries)

en:  %s ago
nl:  %s geleden

en: %1$s %2$s files left in queue
nl: Nog %1$s %2$s bestanden in wachtrij

en: %1$s is a %2$s paid feature.
nl: %1$s is een %2$s betaalde functie.

en: %1$s plugin version %2$s required for this action.
nl: %1$s plugin versie %2$s vereist voor deze actie.

en: %1$sLearn More%2$s
nl: %1$sLees verder%2$s

en: %d hour
nl: %d uur

en: %d hours
nl: %d uren

en: %d minute
nl: %d minuut

en: %d minutes
nl: %d minuten

en: %d seconds
nl: %d seconden

en: %s Extension
nl: %s extensie

en: %s activation data expired.
nl: %s activeringsgegevens verlopen.

en: %s file not readable.
nl: %s bestand is niet leesbaar.

en: %s file not writable.
nl: %s bestand niet schrijfbaar.

en: %s group
nl: %s groep

en: %s groups
nl: %s groepen

en: %s image
nl: %s afbeelding

en: %s images
nl: %s afbeeldingen

en: %s is recommended.
nl: %s wordt aanbevolen.

en: %s must be turned ON for this setting to work.
nl: %s moet ingeschakeld zijn om deze instelling te laten werken.

en: (no savings)
nl: (geen besparing)

en: (non-optm)
nl: (niet-optm)

en: .htaccess Path
nl: .htaccess pad

en: <a href="%1$s" %2$s>View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" %5$s target="_blank">update now</a>.
nl: <a href="%1$s" %2$s>Toon details versie %3$s</a> of <a href="%4$s" %5$s target="_blank">nu updaten</a>.

en: <p>Please add/replace the following codes into the beginning of %1$s:</p> %2$s
nl: <p>Voeg de volgende codes toe aan het begin van %1$s:</p> %2$s

en: <strong>Critical CSS (CCSS)</strong> loads visible above-the-fold content faster and with full styling.
nl: <strong>Kritieke CSS (CCSS)</strong> laadt zichtbare inhoud boven de vouw sneller en met volledige styling.

en: <strong>Image Optimization</strong> gives you smaller image file sizes that transmit faster.
nl: <strong>Afbeelding Optimalisatie</strong> geeft je kleinere grootte afbeeldingen die sneller worden verzonden.

en: <strong>Low Quality Image Placeholder (LQIP)</strong> gives your imagery a more pleasing look as it lazy loads.
nl: <strong>Low Quality Afbeelding Plaatshouder (LQIP)</strong> geeft je afbeeldingmateriaal een prettiger uiterlijk omdat het lazy-load.

en: <strong>Page Optimization</strong> streamlines page styles and visual elements for faster loading.
nl: <strong>Pagina optimalisatie</strong> stroomlijnt pagina stijlen en visuele elementen voor sneller laden.

en: <strong>Unique CSS (UCSS)</strong> removes unused style definitions for a speedier page load overall.
nl: <strong>Unique CSS (UCSS)</strong> verwijdert ongebruikte stijldefinities voor een snellere algehele paginalading.

en: <strong>Viewport Images (VPI)</strong> provides a well-polished fully-loaded view above the fold.
nl: <strong>Viewport afbeeldingen (VPI)</strong> biedt een goed gepolijste volledig geladen weergave boven de vouw.

en: A Purge All will be executed when WordPress runs these hooks.
nl: Een verwijder alles wordt uitgevoerd wanneer WordPress deze hooks draait.

en: A QUIC.cloud connection is not required to use this preset. Only basic caching features are enabled.
nl: Een QUIC.cloud verbinding is niet vereist om deze preset te gebruiken. Alleen basis caching functies zijn ingeschakeld.

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Enables the maximum level of optimizations for improved page speed scores.
nl: Een QUIC.cloud verbinding is vereist om deze preset te gebruiken. Schakelt het maximale niveau van optimalisaties in voor verbeterde pagina snelheidsscores.

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Includes many optimizations known to improve page speed scores.
nl: Een QUIC.cloud verbinding is vereist om dit preset te gebruiken. Bevat veel optimalisaties die bekend staan om de pagina snelheidsscores te verbeteren.

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Includes optimizations known to improve site score in page speed measurement tools.
nl: Een QUIC.cloud verbinding is vereist om dit preset te gebruiken. Bevat optimalisaties die bekend staan om de site score te verbeteren in pagina snelheid meetgereedschap.

en: A TTL of 0 indicates do not cache.
nl: Een TTL van 0 betekent dat het niet wordt gecached.

en: A backup of each image is saved before it is optimized.
nl: Er wordt een back-up van elke afbeelding opgeslagen voordat deze wordt geoptimaliseerd.

en: AJAX Cache TTL
nl: AJAX cache TTL

en: API: Filter %s available to disable blocklist.
nl: API: filter %s beschikbaar om blokkeerlijst uit te schakelen.

en: API: PHP Constant %s available to disable blocklist.
nl: API: PHP constant %s beschikbaar om blokkeerlijst uit te schakelen.

en: AVIF file reduced by %1$s (%2$s)
nl: AVIF bestand verkleind met %1$s (%2$s)

en: AVIF saved %s
nl: AVIF opgeslagen %s

en: Accelerate, Optimize, Protect
nl: Versnellen, optimaliseren, beschermen

en: Accelerates the speed by caching Gravatar (Globally Recognized Avatars).
nl: Verhoogt de snelheid door Gravatars (Globaal herkende Avatars) in cache op te slaan.

en: Activate
nl: Activeren

en: Add Missing Sizes
nl: Ontbrekende afmetingen toevoegen

en: Add new CDN URL
nl: Nieuwe CDN URL toevoegen

en: Add new cookie to simulate
nl: Nieuwe cookie toevoegen om te simuleren

en: Add to Blocklist
nl: Toevoegen aan blokkeerlijst

en: Adding Style to Your Lazy-Loaded Images
nl: Stijl toevoegen aan je lazy-loaded afbeeldingen

en: Admin IP Only
nl: Alleen beheerder IP

en: Admin IPs
nl: Beheerder IP-adressen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced (Recommended)
nl: Geavanceerd (aanbevolen)

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced level will log more details.
nl: Geavanceerd niveau zal meer details loggen.

en: After
nl: Na

en: After the QUIC.cloud Image Optimization server finishes optimization, it will notify your site to pull the optimized images.
nl: Als de optimalisatie op de LiteSpeed server klaar is, krijgt je site een seintje om de geoptimaliseerde afbeeldingen weer op te halen.

en: After verifying that the cache works in general, please test the cart.
nl: Nadat je gecontroleerd heeft dat de cache in het algemeen werkt, kun je de winkelwagen testen.

en: Aggressive
nl: Agressief

en: Alias is in use by another QUIC.cloud account.
nl: Alias is in gebruik door een andere QUIC.cloud account.

en: All QUIC.cloud service queues have been cleared.
nl: Alle QUIC.cloud dienst wachtrijen zijn gewist.

en: All Transients
nl: Alle transients

en: All categories are cached by default.
nl: Alle categorieën worden standaard gecached.

en: All pages
nl: Alle pagina's

en: All pages with Recent Posts Widget
nl: Alle pagina's met Recente berichten widget

en: All tags are cached by default.
nl: Alle tags worden standaard gecached.

en: Allows listed IPs (one per line) to perform certain actions from their browsers.
nl: Lijst met toegestane IP-adressen (één per regel) die het toestaan om bepaalde acties uit te voeren in de browser.

en: Already Cached
nl: Al gecached

en: Always purge both product and categories on changes to the quantity or stock status.
nl: Verwijder zowel de product-cache als de categorie-cache wanneer de productvoorraad of de voorraad-status wijzigt.

en: An optional second parameter may be used to specify cache control. Use a space to separate
nl: Een optionele tweede parameter kan worden gebruikt om cachecontrole te specificeren. Gebruik een spatie om

en: Append query string %s to the resources to bypass this action.
nl: Voeg query string %s toe aan de bronnen om deze actie te omzeilen.

en: Applied the %1$s preset %2$s
nl: De %1$s voorinstelling %2$s is toegepast

en: Apply Preset
nl: Voorinstelling toepassen

en: Are you sure to delete all existing blocklist items?
nl: Weet je zeker dat je alle bestaande blokkeerlijst items wil verwijderen?

en: Are you sure to destroy all optimized images?
nl: Weet je zeker dat je alle geoptimaliseerde afbeeldingen wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to clear all cloud nodes?
nl: Weet je zeker dat je alle cloud knooppunten wil wissen?

en: Are you sure you want to disconnect from QUIC.cloud? This will not remove any data from the QUIC.cloud dashboard.
nl: Weet je zeker dat je de verbinding met QUIC.cloud wilt verbreken? Hiermee verwijder je geen gegevens van het QUIC.cloud dashboard.

en: Are you sure you want to redetect the closest cloud server for this service?
nl: Weet je zeker dat je opnieuw de dichtstbijzijnde server voor deze dienst wil bepalen?

en: Are you sure you want to remove all image backups?
nl: Weet je zeker dat je alle afbeeldingen back-ups wil verwijderen?

en: Are you sure you want to reset all settings back to the default settings?
nl: Weet je zeker dat je alle instellingen wil resetten naar de standaardinstellingen?

en: Asynchronous CSS Loading with Critical CSS
nl: Asynchroon CSS laden met kritieke CSS

en: Attach PHP info to report. Check this box to insert relevant data from %s.
nl: Voeg PHP info toe aan rapport. Vink dit vak aan om relevante gegevens van %s in te voeren.

en: Author archive
nl: Auteur archief

en: Auto Drafts
nl: Automatische concepten

en: Auto Purge Rules For Publish/Update
nl: Automatisch regels opschonen voor publiceren/updaten

en: Auto Request Cron
nl: Automatisch cron aanvragen

en: Auto Rescale Original Images
nl: Originele afbeeldingenbestanden automatisch herschalen

en: Autoload
nl: Automatisch laden

en: Autoload entries
nl: Autoload invoeringen

en: Autoload size
nl: Autoload grootte

en: Autoload top list
nl: Autoload toplijst

en: Automatic generation of critical CSS is in the background via a cron-based queue.
nl: Het automatisch genereren van kritieke CSS gebeurt in de achtergrond via een op cron-gebaseerde wachtrij.

en: Automatic generation of unique CSS is in the background via a cron-based queue.
nl: Het automatisch genereren van unieke CSS gebeurt in de achtergrond via een cron-gebaseerde wachtrij.

en: Automatically Upgrade
nl: Voer automatisch upgrades uit

en: Automatically enable DNS prefetching for all URLs in the document, including images, CSS, JavaScript, and so forth.
nl: Schakel automatisch DNS prefetching in voor alle URL's in het document, ook voor afbeeldingen, CSS, JavaScript, enzovoort.

en: Automatically generate LQIP in the background via a cron-based queue.
nl: Genereer automatisch LQIP op de achtergrond via een cron-gebaseerde wachtrij.

en: Automatically remove the original image backups after fetching optimized images.
nl: Verwijder automatisch de originele afbeelding back-ups na het ophalen van geoptimaliseerde afbeeldingen.

en: Automatically replace large images with scaled versions.
nl: Vervang grote afbeeldingen automatisch door geschaalde versies.

en: Automatically request optimization via cron job.
nl: Automatisch aanvraag om optimalisatie via een cron taak.

en: Available after %d second(s)
nl: Beschikbaar na %d seconde(n)

en: Avatar list in queue waiting for update
nl: Avatar lijst in wachtrij wachtend op update

en: Backend .htaccess Path
nl: Back-end .htaccess pad

en: Backend Heartbeat Control
nl: Back-end heartbeat besturing

en: Backup created %1$s before applying the %2$s preset
nl: Back-up gemaakt %1$s voor toepassen van de %2$s voorinstelling

en: Basic
nl: Basis

en: Basic Image Placeholder
nl: Basis afbeelding plaatshouder

en: Before
nl: Voor

en: Best available WordPress performance
nl: Best beschikbare WordPress prestaties

en: Best available WordPress performance, globally fast TTFB, easy setup, and %smore%s!
nl: De beste beschikbare WordPress prestaties, globale snelle TTFB, gemakkelijke setup en %smeer%s!

en: Beta Test
nl: Bèta test

en: Blocklist
nl: Blokkeerlijst

en: Blocklisted
nl: Staat in blokkeerlijst

en: Blocklisted due to not cacheable
nl: Op de blokkeerlijst wegens niet cachebaar

en: Both %1$s and %2$s are acceptable.
nl: Zowel %1$s als %2$s zijn acceptabel.

en: Both full URLs and partial strings can be used.
nl: Zowel het gebruik van de volledige URL als een deel ervan kan worden gebruikt.

en: Both full and partial strings can be used.
nl: Je kunt zowel een volledige als gedeeltelijke aanduiding gebruiken.

en: Browser Cache
nl: Browser cache

en: Browser Cache Settings
nl: Browser cache instellingen

en: Browser Cache TTL
nl: Browser cache TTL

en: Browser caching stores static files locally in the user's browser. Turn on this setting to reduce repeated requests for static files.
nl: Browser caching slaat statische bestanden op in de browser van de gebruiker. Schakel deze optie in om de laadtijd bij een volgend bezoek fors te verminderen.

en: By default a gray image placeholder %s will be used.
nl: Standaard wordt een grijze afbeelding plaatshouder %s gebruikt.

en: By default, the My Account, Checkout, and Cart pages are automatically excluded from caching. Misconfiguration of page associations in WooCommerce settings may cause some pages to be erroneously excluded.
nl: Standaard worden de pagina's Mijn account, Afrekenen en Winkelwagen pagina's automatisch uitgesloten van caching. Verkeerd geconfigureerde pagina associaties in WooCommerce instellingen kunnen sommige pagina's abusievelijk uitsluiten.

en: By design, this option may serve stale content. Do not enable this option, if that is not OK with you.
nl: Deze instelling kan het vertonen van verlopen inhoud tot gevolg hebben. Als je dat niet wilt, activeer deze instelling dan niet.

en: CCSS Per URL
nl: CCSS per URL

en: CCSS Selector Allowlist
nl: UCSS selector toegestane lijst

en: CDN - Disabled
nl: CDN - Uitgeschakeld

en: CDN - Enabled
nl: CDN - Ingeschakeld

en: CDN - not available for anonymous users
nl: CDM - Niet beschikbaar voor anonieme gebruikers

en: CDN Bandwidth
nl: CDN bandbreedte

en: CDN Settings
nl: CDN instellingen

en: CDN URL to be used. For example, %s
nl: Te gebruiken CDN URL. Bijvoorbeeld, %s

en: CSS & JS Combine
nl: CSS & JS combineren

en: CSS Combine
nl: CSS combineren

en: CSS Combine External and Inline
nl: CSS Combineer extern en inline

en: CSS Excludes
nl: CSS uitsluitingen

en: CSS Minify
nl: CSS verkleinen

en: CSS Settings
nl: CSS instellingen

en: CSS, JS and HTML Minification
nl: CSS, JS en HTML verkleining

en: CSS/JS Cache
nl: CSS/JS cache

en: Cache Admin Bar
nl: Cache toolbar

en: Cache Comment Form
nl: Reactieformulier cachen

en: Cache Commenters
nl: Cache reageerders

en: Cache Control Settings
nl: Cachebesturing instellingen

en: Cache Hit
nl: Cache hit

en: Cache Logged-in Users
nl: Ingelogde gebruikers cachen

en: Cache Login Page
nl: Cache login pagina

en: Cache Miss
nl: Niet in cache

en: Cache Mobile
nl: Cache mobiel

en: Cache REST API
nl: REST API cachen

en: Cache Status
nl: Cache status

en: Cache WP-Admin
nl: WP-Admin cachen

en: Cache key must be integer or non-empty string, %s given.
nl: Cache sleutel moet een integer of niet-lege string zijn, %s gegeven.

en: Cache key must not be an empty string.
nl: Cache sleutel mag geen lege string zijn.

en: Cache requests made by WordPress REST API calls.
nl: Cache aanvragen die door de WordPress REST API worden aangeroepen.

en: Cache the built-in Admin Bar ESI block.
nl: Cache het ingebouwde toolbar ESI blok.

en: Cache the built-in Comment Form ESI block.
nl: Cache het ingebouwde reactieformulier ESI blok.

en: Caches your entire site, including dynamic content and <strong>ESI blocks</strong>.
nl: Caches je hele site, inclusief dynamische inhoud en <strong>ESI blokken</strong>.

en: Calculate Backups Disk Space
nl: Back-ups schijfruimte berekenen

en: Calculate Original Image Storage
nl: Bereken de opslagruimte van originele afbeeldingen

en: Calculated backups successfully.
nl: Back-ups succesvol berekend.

en: Can not create folder: %1$s. Error: %2$s
nl: Kan geen map maken: %1$s. Error: %2$s

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Category
nl: Categorie

en: Cert or key file does not exist.
nl: Cert of sleutel bestand bestaat niet.

en: Changed setting successfully.
nl: Instellingen succesvol gewijzigd.

en: Changes to this setting do not apply to already-generated LQIPs. To regenerate existing LQIPs, please %s first from the admin bar menu.
nl: Veranderingen aan deze instelling gelden niet voor reeds gegenereerde LQIP's. Om bestaande LQIP's te regenereren, ga je eerst naar %s uit het toolbar menu.

en: Check Status
nl: Status controleren

en: Check my public IP from
nl: Controleer mijn publieke IP van

en: Check the status of your most important settings and the health of your CDN setup here.
nl: Controleer hier de status van je belangrijkste instellingen en de gezondheid van je CDN setup.

en: Check this option to use the primary site's configuration for all subsites.
nl: Controleer deze optie om de configuratie van de primaire site te gebruiken voor alle subsites.

en: Choose which image sizes to optimize.
nl: Kies welke afbeeldingenformaten je wil optimaliseren.

en: Clean All
nl: Alles opschonen

en: Clean Crawler Map
nl: Crawler-map opschonen

en: Clean Up Unfinished Data
nl: Onafgewerkte gegevens opschonen

en: Clean all auto saved drafts
nl: Alle automatisch opgeslagen concepten opschonen

en: Clean all orphaned post meta records
nl: Alle verweesde bericht meta records opschonen

en: Clean all post revisions
nl: Alle berichtrevisies opschonen

en: Clean all spam comments
nl: Alle spam reacties opschonen

en: Clean all successfully.
nl: Alles succesvol opgeschoond.

en: Clean all trackbacks and pingbacks
nl: Alle trackbacks en pingbacks opschonen

en: Clean all transient options
nl: Alle transient opties opschonen

en: Clean all transients successfully.
nl: Alle transients succesvol opgeschoond.

en: Clean all trashed comments
nl: Alle reacties in de prullenbak opschonen

en: Clean all trashed posts and pages
nl: Alle berichten en pagina's in de prullenbak opschonen

en: Clean auto drafts successfully.
nl: Automatische concepten succesvol opgeschoond.

en: Clean expired transient options
nl: Verlopen transient opties opschonen

en: Clean expired transients successfully.
nl: Verlopen transients succesvol opgeschoond.

en: Clean orphaned post meta successfully.
nl: Verweesde berichtmeta succesvol opgeschoond.

en: Clean post revisions successfully.
nl: Berichtrevisies succesvol opgeschoond.

en: Clean revisions older than %1$s day(s), excluding %2$s latest revisions
nl: Schoon revisies ouder dan %1$s dag(en) op, behalve de %2$s laatste versies

en: Clean spam comments successfully.
nl: Spam reacties succesvol opgeschoond.

en: Clean trackbacks and pingbacks successfully.
nl: Trackbacks en pingbacks succesvol opgeschoond.

en: Clean trashed comments successfully.
nl: Reacties in de prullenbak succesvol opgeschoond.

en: Clean trashed posts and pages successfully.
nl: Berichten/Pagina's in de prullenbak succesvol opgeschoond.

en: Cleaned all Critical CSS files.
nl: Alle kritieke CSS bestanden opgeschoond.

en: Cleaned all Gravatar files.
nl: Alle Gravatar bestanden opgeschoond.

en: Cleaned all LQIP files.
nl: Alle LQIP bestanden opgeschoond.

en: Cleaned all Unique CSS files.
nl: Alle unieke CSS bestanden opgeschoond.

en: Cleaned all localized resource entries.
nl: Alle gelokaliseerde bronvermeldingen opgeschoond.

en: Cleaned up unfinished data successfully.
nl: Onverwerkte gegevens succesvol opgeschoond.

en: Clear
nl: Wis

en: Clear %s cache when "Purge All" is run.
nl: Wis %s cache wanneer "Opschonen All" wordt uitgevoerd.

en: Clear Cloudflare cache
nl: Cloudflare cache opschonen

en: Clear Logs
nl: Logs wissen

en: Cleared %1$s invalid images.
nl: %1$s ongeldige afbeeldingen opgeschoond.

en: Clears all cache entries related to this site, including other web applications.
nl: Wist alle cache items die betrekking hebben op deze site, inclusief andere webapplicaties.

en: Click here to proceed.
nl: Klik hier om verder te gaan.

en: Click here to set.
nl: Klik hier om in te stellen.

en: Click to clear all nodes for further redetection.
nl: Klik hier om om alle nodes in het netwerk opnieuw te detecteren.

en: Click to copy
nl: Klik om te kopiëren

en: Click to switch to optimized version.
nl: Klik om te schakelen naar geoptimaliseerde versie.

en: Click to switch to original (unoptimized) version.
nl: Klik hier om de originele versie te gebruiken.

en: Close popup
nl: Pop-up sluiten

en: Cloud Error
nl: Cloud fout

en: Cloud server refused the current request due to rate limiting. Please try again later.
nl: Cloud server heeft de huidige aanvraag geweigerd vanwege beperking van de snelheid. Probeer het later opnieuw.

en: Cloud server refused the current request due to unpulled images. Please pull the images first.
nl: De cloudserver heeft het huidige aanvraag geweigerd vanwege niet opgehaalde afbeeldingen. Haal de afbeeldingen eerst op.

en: Cloudflare API is set to off.
nl: Cloudflare API is uitgezet.

en: Cloudflare Cache
nl: Cloudflare cache

en: Cloudflare Domain
nl: Cloudflare domein

en: Cloudflare Settings
nl: Cloudflare instellingen

en: Cloudflare Zone
nl: Cloudflare zone

en: Collapse Query Strings
nl: Query strings samenvouwen

en: Combine CSS files and inline CSS code.
nl: Combineer CSS bestanden en inline CSS code.

en: Combine all local JS files into a single file.
nl: Bundel alle lokale JS bestanden in een bestand.

en: Comments are supported. Start a line with a %s to turn it into a comment line.
nl: Commentaarregels worden ondersteund. Begin een regel met een %s om er een commentaar regel van te maken.

en: Communicated with Cloudflare successfully.
nl: Communicatie met Cloudflare geslaagd.

en: Congratulation! Your file was already optimized
nl: Gefeliciteerd! Je bestand was al geoptimaliseerd

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the anonymous online services.
nl: Gefeliciteerd, %s heeft dit domein succesvol ingesteld voor de anonieme online diensten.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the online services with CDN service.
nl: Gefeliciteerd, %s heeft dit domein succesvol ingesteld voor de online instellingen met CDN dienst.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the online services.
nl: Gefeliciteerd, %s heeft dit domein succesvol ingesteld voor de online diensten.

en: Congratulations, all gathered!
nl: Alles verzameld!

en: Connected Date:
nl: Aangesloten datum:

en: Connection Test
nl: Verbindingstest

en: Content Delivery Network Service
nl: Inhoud levering netwerkdienst

en: Convert to InnoDB
nl: Converteer naar InnoDB

en: Converted to InnoDB successfully.
nl: Succesvol geconverteerd naar InnoDB.

en: Cookie Name
nl: Cookie naam

en: Cookie Simulation
nl: Cookie simulatie

en: Cookie Values
nl: Cookie waardes

en: Copy Log
nl: Log kopiëren

en: Could not find %1$s in %2$s.
nl: Kon %1$s niet vinden in %2$s.

en: Crawl Interval
nl: Crawl interval

en: Crawler Cron
nl: Crawler cron

en: Crawler General Settings
nl: Crawler algemene instellingen

en: Crawler Log
nl: Crawler log

en: Crawler Status
nl: Crawler status

en: Crawler disabled by the server admin.
nl: Crawler uitgeschakeld door server beheerder.

en: Crawler disabled list is cleared! All crawlers are set to active!
nl: De lijst met uitgeschakelde crawlers is gewist! Alle crawlers zijn op actief gezet!

en: Crawlers cannot run concurrently. If both the cron and a manual run start at similar times, the first to be started will take precedence.
nl: Crawlers kunnen niet gelijktijdig draaien. Als zowel de cron als een handmatige uitvoering op dezelfde tijden starten, zal de eerste die gestart wordt voorrang krijgen.

en: Create a post, make sure the front page is accurate.
nl: Maak een nieuw bericht (zorg ervoor dat de voorpagina is ingesteld).

en: Created with ❤️ by LiteSpeed team.
nl: Gemaakt met ❤️ door het LiteSpeed team.

en: Credits are not enough to proceed the current request.
nl: Onvoldoende tegoed om met de huidige aanvraag door te gaan.

en: Critical CSS
nl: Kritieke CSS

en: Critical CSS Rules
nl: Kritieke CSS regels

en: Cron Name
nl: Cron naam

en: Current %s Contents
nl: Huidige %s inhoud

en: Current Cloud Nodes in Service
nl: Huidige cloud nodes in dienst

en: Current closest Cloud server is %s. Click to redetect.
nl: Huidige cloud server is op dit moment %s. Klik om opnieuw te detecteren.

en: Current crawler started at
nl: Huidige crawler gestart om

en: Current image post id position
nl: Huidig afbeelding bericht ID positie

en: Current limit is
nl: Huidige limiet is

en: Current server load
nl: Huidige serverbelasting

en: Current server time is %s.
nl: Huidige servertijd is %s.

en: Current sitemap crawl started at
nl: Crawlen van huidige sitemap begon om

en: Current status is %1$s since %2$s.
nl: Huidige status is %1$s sinds %2$s.

en: Current status is %s.
nl: Huidige status is %s.

en: Currently active crawler
nl: Huidig actieve crawler

en: Currently set to %s
nl: momenteel ingesteld op %s

en: Currently using optimized version of AVIF file.
nl: Momenteel gebruik ik een geoptimaliseerde versie van het AVIF bestand.

en: Currently using optimized version of WebP file.
nl: Geoptimaliseerd WebP bestand momenteel in gebruik.

en: Currently using optimized version of file.
nl: Geoptimaliseerd bestand in gebruik.

en: Currently using original (unoptimized) version of AVIF file.
nl: Ik gebruik momenteel de originele (niet-geoptimaliseerde) versie van het AVIF bestand.

en: Currently using original (unoptimized) version of WebP file.
nl: Originele (niet-geoptimaliseerde) versie van WebP bestand momenteel in gebruik.

en: Currently using original (unoptimized) version of file.
nl: Originele (niet-geoptimaliseerde) bestand in gebruik.

en: Custom Sitemap
nl: Aangepaste sitemap

en: DB Optimization Settings
nl: Database optimalisatie instellingen

en: DNS Preconnect
nl: DNS preconnect

en: DNS Prefetch
nl: DNS prefetch

en: DNS Prefetch Control
nl: DNS Prefetch beheren

en: DNS Prefetch for static files
nl: DNS prefetch voor statische bestanden

en: Daily archive
nl: Dagelijks archief

en: Database Optimizer
nl: Database optimalisatie

en: Database Summary
nl: Database samenvatting

en: Database to be used
nl: Te gebruiken database

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate LiteSpeed Cache
nl: LiteSpeed cache deactiveren

en: Deactivate plugin
nl: Plugin deactiveren

en: Debug Helpers
nl: Debug helpers

en: Debug Level
nl: Debug niveau

en: Debug Log
nl: Debug log

en: Debug Settings
nl: Debug instellingen

en: Debug String Excludes
nl: Debug string uitsluitingen

en: Debug URI Excludes
nl: Debug URI uitsluitingen

en: Debug URI Includes
nl: Debug URI insluitingen

en: Default
nl: Standaard

en: Default Cache
nl: Standaard cache

en: Default Feed TTL
nl: Standaard feed TTL

en: Default Front Page TTL
nl: Standaard voorpagina TTL

en: Default HTTP Status Code Page TTL
nl: Standaard HTTP statuscode pagina TTL

en: Default Object Lifetime
nl: Standaard object levensduur

en: Default Private Cache TTL
nl: Standaard privé cache TTL

en: Default Public Cache TTL
nl: Standaard openbare cache TTL

en: Default REST TTL
nl: Standaard REST TTL

en: Default TTL for cached objects.
nl: Standaard TTL voor objecten in de cache.

en: Default path is
nl: Standaard pad is

en: Default port for %1$s is %2$s.
nl: Standaard poort voor %1$s is %2$s.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Deferred
nl: Uitgesteld

en: Deferring until page is parsed or delaying till interaction can help reduce resource contention and improve performance causing a lower FID (Core Web Vitals metric).
nl: Uitstellen tot de pagina geparsed is of uitstellen tot de interactie kan helpen om de contentie van gegevensbron te verminderen en de prestaties te verbeteren, wat een lagere FID (core web vitals metric) veroorzaakt.

en: Delay rendering off-screen HTML elements by its selector.
nl: Vertraag het renderen van buiten-het-scherm HTML elementen door zijn selector.

en: Delayed
nl: Vertraagd

en: Delete all backups of the original images
nl: Verwijder alle back-ups van de originele afbeeldingen

en: Delivers global coverage with a growing <strong>network of 80+ PoPs</strong>.
nl: Levert globale dekking met een groeiend <strong>netwerk van 80+ PoPs</strong>.

en: Destroy All Optimization Data
nl: Alle optimalisatie gegevens vernietigen!

en: Destroy all optimization data successfully.
nl: Verwijderen optimalisatie gegevens geslaagd.

en: Determines how changes in product quantity and product stock status affect product pages and their associated category pages.
nl: Bepaalt hoe wijzingingen in de productvoorraad en de voorraad-status invloed heeft op de product-pagina's de bijbehorende categorie-pagina's.

en: Development Mode
nl: Ontwikkel modus

en: Development Mode will be turned off automatically after three hours.
nl: Ontwikkel modus wordt na 3 uur automatisch uitgeschakeld.

en: Development mode will be automatically turned off in %s.
nl: Ontwikkel modus wordt automatisch uitgeschakeld in %s.

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable All Features
nl: Schakel alle functies uit

en: Disable All Features for 24 Hours
nl: Schakel alle functies 24 uur uit

en: Disable Cache
nl: Cache uitschakelen

en: Disable Image Lazyload
nl: Uitschakelen afbeelding lazy-load

en: Disable VPI
nl: VPI uitschakelen

en: Disable WordPress interval heartbeat to reduce server load.
nl: Zet de WordPress 'heartbeat' uit om je server minder te belasten.

en: Disable this option to generate CCSS per Post Type instead of per page. This can save significant CCSS quota, however it may result in incorrect CSS styling if your site uses a page builder.
nl: Schakel deze optie uit om CCSS per berichttype te genereren in plaats van per pagina. Dit kan aanzienlijke CCSS quota's besparen, maar het kan resulteren in onjuiste CSS styling als je site een pagina bouwer gebruikt.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled AVIF file successfully.
nl: AVIF bestand met succes uitgeschakeld.

en: Disabled WebP file successfully.
nl: WebP bestand succesvol uitgeschakeld.

en: Disabling this may cause WordPress tasks triggered by AJAX to stop working.
nl: Dit uitschakelen kan ervoor zorgen dat door Ajax getriggerde WordPress taken niet meer werken.

en: Disabling this option may negatively affect performance.
nl: Het uitschakelen van deze optie kan de prestaties negatief beïnvloeden.

en: Disconnect from QUIC.cloud
nl: Verbinding met quic.cloud verbreken

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

en: Dismiss this notice.
nl: Dit bericht negeren.

en: Do Not Cache Categories
nl: Categorieën niet cachen

en: Do Not Cache Cookies
nl: Bewaar cookies niet in de cache

en: Do Not Cache Groups
nl: Geen groepen cachen

en: Do Not Cache Query Strings
nl: Query strings niet cachen

en: Do Not Cache Roles
nl: Rollen niet cachen

en: Do Not Cache Tags
nl: Tags niet cachen

en: Do Not Cache URIs
nl: URIs niet cachen

en: Do Not Cache User Agents
nl: User agents niet cachen

en: Do not purge categories on changes to the quantity or stock status.
nl: Schoon categorieën niet op wanneer de hoeveelheid of voorraad status wijzigt.

en: Do not show this again
nl: Laat dit niet meer zien

en: Domain
nl: Domein

en: Downgrade not recommended. May cause fatal error due to refactored code.
nl: Downgraden wordt niet aanbevolen. Kan fatale fout veroorzaken door geüpdatete code.

en: Drop Query String
nl: Zoekopdracht string laten vervallen

en: ESI Nonces
nl: ESI nonces

en: ESI Settings
nl: ESI instellingen

en: ESI allows you to designate parts of your dynamic page as separate fragments that are then assembled together to make the whole page. In other words, ESI lets you “punch holes” in a page, and then fill those holes with content that may be cached privately, cached publicly with its own TTL, or not cached at all.
nl: Met ESI kunnen delen van een dynamische pagina worden aangegeven. Met andere woorden, met ESI kun je gaten op een pagina aangeven en die gaten vervolgens invullen met inhoud die privé kan worden gecached, met een eigen cachegeheugen worden gecached of helemaal niet gecached.

en: ESI sample for developers
nl: ESI voorbeeld voor ontwikkelaars

en: Editor Heartbeat
nl: Editor heartbeat

en: Editor Heartbeat TTL
nl: Editor heartbeat TTL

en: Elements with attribute %s in HTML code will be excluded.
nl: Elementen in de HTML code met attribuut %s worden uitgesloten.

en: Elements with attribute %s in html code will be excluded.
nl: Elementen in de HTML code met attribuut %s worden uitgesloten.

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Empty Entire Cache
nl: Gehele cache legen

en: Empty blocklist
nl: Lege blokkeerlijst

en: Enable All Features
nl: Alle functies inschakelen

en: Enable Cache
nl: Cache inschakelen

en: Enable ESI
nl: ESI inschakelen

en: Enable QUIC.cloud CDN
nl: Quic.cloud CDN inschakelen

en: Enable QUIC.cloud Services
nl: QUIC.cloud diensten inschakelen

en: Enable QUIC.cloud services
nl: Quic.cloud diensten inschakelen

en: Enable Viewport Images auto generation cron.
nl: Viewport afbeeldingen automatisch genereren cron inschakelen.

en: Enable replacement of WebP/AVIF in %s elements that were generated outside of WordPress logic.
nl: Vervanging van WebP/AVIF inschakelen in %s elementen die buiten de WordPress logica werden gegenereerd.

en: Enable this option if you are using both HTTP and HTTPS in the same domain and are noticing cache irregularities.
nl: Schakel deze optie in als je gebruik maakt van zowel HTTP als HTTPS op hetzelfde domein en merkt dat caching niet altijd goed werkt.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabled AVIF file successfully.
nl: AVIF bestand succesvol ingeschakeld.

en: Enabled WebP file successfully.
nl: WebP bestand succesvol ingeschakeld.

en: Enabling LiteSpeed Cache for WordPress here enables the cache for the network.
nl: Als je LiteSpeed ​​Cache voor WordPress inschakelt, schakel je de cache voor dit netwerk in.

en: Ended reason
nl: Reden beëindiging

en: Enter this site's IP address to allow cloud services directly call IP instead of domain name. This eliminates the overhead of DNS and CDN lookups.
nl: Geef het IP-adres van deze site op, zodat cloud diensten dit direct kunnen gebruiken in plaats van de domein naam. Dit bespaart het opzoeken van DNS en CDN gegevens.

en: Error: Failed to apply the settings %1$s
nl: Fout: niet gelukt om de instellingen toe te passen %1$s

en: Essentials
nl: Basisbenodigdheden

en: Every Minute
nl: Elke minuut

en: Everything in Advanced, Plus
nl: Alles in Avanced, Plus

en: Everything in Aggressive, Plus
nl: Alles in Aggressive, Plus

en: Everything in Basic, Plus
nl: Alles in basis, plus

en: Everything in Essentials, Plus
nl: Alles in Essentials, Plus

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Example use case:
nl: Voorbeeld use case:

en: Examples of test cases include:
nl: Voorbeelden van tests bevatten:

en: Exclude Path
nl: Pad uitsluiten

en: Exclude Settings
nl: Uitsluit instellingen

en: Excludes
nl: Uitsluitingen

en: Expired Transients
nl: Verlopen transients

en: Export
nl: Exporteren

en: Export Settings
nl: Instellingen exporteren

en: Extreme
nl: Extreem

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed to back up %s file, aborted changes.
nl: Fout bij het maken van back-up van %s bestand, de wijzigingen zijn niet doorgevoerd.

en: Failed to communicate with Cloudflare
nl: Kon geen verbinding maken met Cloudflare

en: Failed to communicate with QUIC.cloud server
nl: Het is mislukt om met de QUIC.cloud server te communiceren

en: Failed to create Avatar table. Please follow <a %s>Table Creation guidance from LiteSpeed Wiki</a> to finish setup.
nl: Aanmaken Avatar tabel mislukt. Volg de <a %s>Table Creation gids op de LiteSpeed Wiki</a> om die te voltooien.

en: Failed to create table %1$s! SQL: %2$s.
nl: Mislukt om tabel %1$s te maken! SQL: %2$s.

en: Failed to detect IP
nl: Geen IP gevonden

en: Failed to get %s file contents.
nl: Kan de inhoud van het bestand %s niet krijgen.

en: Failed to get echo data from WPAPI
nl: Mislukt bij het verkrijgen van echodata van WPAPI

en: Failed to parse %s activation status.
nl: Parsen van %s activeringsstatus is mislukt.

en: Failed to request via WordPress
nl: Aanvraag via WordPress mislukt

en: Failed to upgrade.
nl: Upgrade mislukt.

en: Failed to validate %s activation data.
nl: Valideren van %s activeringsgegevens is mislukt.

en: Failed to write to %s.
nl: Schrijven naar %s mislukt.

en: Fast Queue Usage
nl: Snel wachtrij gebruik

en: File %s is not writable.
nl: Bestand %s is niet schrijfbaar.

en: Filename is empty!
nl: De bestandsnaam is leeg!

en: Files
nl: Bestanden

en: Filter %s available for UCSS per page type generation.
nl: Filter %s beschikbaar voor UCSS per paginatype generatie.

en: Filter %s available to change threshold.
nl: Filter %s beschikbaar om de drempel te veranderen.

en: Filter %s is supported.
nl: Filter %s wordt ondersteund.

en: Folder does not exist: %s
nl: Map bestaat niet: %s

en: Folder is not writable: %s.
nl: Map is niet schrijfbaar: %s.

en: Font Display Optimization
nl: Lettertypeweergave optimalisatie

en: For URLs with wildcards, there may be a delay in initiating scheduled purge.
nl: Bij URL's die wildcards bevatten, kan de start van een geplande opschoning ietwat vertraagd worden.

en: For example
nl: Bijvoorbeeld

en: For example, %1$s defines a TTL of %2$s seconds for %3$s.
nl: Voorbeeld: %1$s stelt de TTL in op %2$s seconden voor %3$s.

en: For example, %s can be used for a transparent placeholder.
nl: Bijvoorbeeld %s kan worden gebruikt voor een transparante plaatshouder.

en: For example, for %1$s, %2$s and %3$s can be used here.
nl: Bijvoorbeeld, voor %1$s, %2$s en %3$s kunnen hier worden gebruikt.

en: For example, for %1$s, %2$s can be used here.
nl: Bijvoorbeeld, voor %1$s kan %2$s hier worden gebruikt.

en: For example, if every Page on the site has different formatting, enter %s in the box. Separate critical CSS files will be stored for every Page on the site.
nl: Bijvoorbeeld, als elke pagina op de site een andere format heeft, voer je %s in de box in. Voor elke pagina op de site worden afzonderlijke kritieke CSS bestanden opgeslagen.

en: For example, to drop parameters beginning with %1$s, %2$s can be used here.
nl: Bijvoorbeeld, om parameters te verwijderen die beginnen met %1$s, kan %2$s hier worden gebruikt.

en: For that reason, please test the site to make sure everything still functions properly.
nl: Controleer daarom de site om ervoor te zorgen dat alles nog steeds goed functioneert.

en: Force Cache URIs
nl: Forceer cachen URI's

en: Force Public Cache URIs
nl: Openbare cache URI's forceren

en: Force cron
nl: Cron forceren

en: Forced cacheable
nl: Geforceerd cachebaar

en: Free monthly quota available.
nl: Gratis maandelijkse quota beschikbaar.

en: Free monthly quota available. Can also be used anonymously (no email required).
nl: Gratis maandelijks quotum beschikbaar. Kan ook anoniem worden gebruikt (geen e-mail vereist).

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Frontend .htaccess Path
nl: Front-end .htaccess pad

en: Frontend Heartbeat Control
nl: Front-end heartbeat besturing

en: Frontend Heartbeat TTL
nl: Front-end heartbeat TTL

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Generate LQIP In Background
nl: LQIP genereren op de achtergrond

en: Generate Link for Current User
nl: Genereer link voor huidige gebruiker

en: Generate UCSS
nl: UCSS genereren

en: Generate a separate vary cache copy for the mini cart when the cart is not empty.
nl: Genereer een aparte scheidingsteken cache kopie voor de mini winkelwagen als de winkelwagen niet leeg is.

en: Generated at %s
nl: Gegenereerd op %s

en: Generated links may be managed under %sSettings%s.
nl: Gegenereerde links kun je beheren onder %sInstellingen%s.

en: Get it from %s.
nl: Verkrijg het van %s .

en: Global API Key / API Token
nl: Globale API-sleutel/API-token

en: Global Groups
nl: Globale groepen

en: Globally fast TTFB, easy setup, and %s!
nl: Wereldwijd snelle TTFB, eenvoudige setup en %s!

en: Go to QUIC.cloud dashboard
nl: Ga naar QUIC.cloud dashboard

en: Go to plugins list
nl: Ga naar de plugins lijst

en: Good news from QUIC.cloud server
nl: Goed nieuws van de QUIC.cloud server

en: Google reCAPTCHA will be bypassed automatically.
nl: Google reCAPTCHA wordt automatisch overgeslagen.

en: Gravatar Cache
nl: Gravatar cache

en: Gravatar Cache Cron
nl: Gravatar cache cron

en: Gravatar Cache TTL
nl: Gravatar cache TTL

en: Groups cached at the network level.
nl: Groepen in cache op netwerkniveau.

en: Guest
nl: Gast

en: Guest Mode
nl: Gast modus

en: Guest Mode IPs
nl: Gastmodus IP's

en: Guest Mode JS Excludes
nl: Gastmodus JS uitsluitingen

en: Guest Mode User Agents
nl: Gast modus user agents

en: Guest Mode and Guest Optimization
nl: Gastmodus en gastoptimalisatie

en: Guest Mode failed to test.
nl: Gastmodus testen mislukt.

en: Guest Mode passed testing.
nl: Gastmodus testen geslaagd.

en: Guest Mode provides an always cacheable landing page for an automated guest's first time visit, and then attempts to update cache varies via AJAX.
nl: Gast modus biedt een altijd cachebare landingspagina voor het eerste bezoek van een geautomatiseerde gast en poogt deze dan via Ajax te updaten naar de toepasselijke cache variant.

en: Guest Mode testing result
nl: Gastmodus testresultaat

en: Guest Optimization
nl: Gast optimalisatie

en: HTML Attribute To Replace
nl: HTML attribuut om te vervangen

en: HTML Keep Comments
nl: HTML reacties behouden

en: HTML Lazy Load Selectors
nl: HTML lazy-load selectoren

en: HTML Minify
nl: HTML verkleinen

en: HTML Settings
nl: HTML instellingen

en: HTTPS sources only.
nl: Enkel HTTPS bronnen.

en: Heartbeat Control
nl: Heartbeat besturing

en: High-performance page caching and site optimization from LiteSpeed
nl: Hoge-prestatie pagina caching en site-optimalisatie van LiteSpeed

en: Higher TTL
nl: Hogere TTL

en: History
nl: Geschiedenis

en: Home page
nl: Homepage

en: How to Fix Problems Caused by CSS/JS Optimization.
nl: Hoe problemen op te lossen, veroorzaakt door optimalisatie van CSS/JS.

en: However, there is no way of knowing all the possible customizations that were implemented.
nl: Er is echter geen mogelijkheid om alle mogelijke aanpassingen te kennen die zijn geïmplementeerd.

en: Htaccess did not match configuration option.
nl: Htaccess komt niet overeen met de configuratie optie.

en: Htaccess rule is: %s
nl: Htaccess regel is: %s

en: I've already left a review
nl: Ik heb al een beoordeling achtergelaten

en: If %1$s is %2$s, then %3$s must be populated!
nl: Als %1$s, %2$s is, dan moet %3$s zijn ingevuld!

en: If ON, the stale copy of a cached page will be shown to visitors until a new cache copy is available. Reduces the server load for following visits. If OFF, the page will be dynamically generated while visitors wait.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt de verouderde kopie van een gecachte pagina aan bezoekers getoond totdat er een nieuwe cachekopie beschikbaar is. Verlaagt de serverbelasting voor volgende bezoeken. Als deze optie is uitgeschakeld, wordt de pagina dynamisch gegenereerd terwijl bezoekers wachten.

en: If comment to be kept is like: %1$s write: %2$s
nl: Als de reactie die moet worden bewaard is zoals: %1$s schrijf: %2$s

en: If every web application uses the same cookie, the server may confuse whether a user is logged in or not.
nl: De server raakt in de war als iedere web-applicatie dezelfde cookie gebruikt om te zien of een gebruiker is ingelogd of niet.

en: If not, please verify the setting in the %sAdvanced tab%s.
nl: Zo niet, controleer dan de instelling in de tab %s Geavanceerd %s .

en: If only the WordPress site should be purged, use Purge All.
nl: Gebruik Purge All als alleen de WordPress site moet worden verwijderd.

en: If set to %1$s, before the placeholder is localized, the %2$s configuration will be used.
nl: Als dit is ingesteld op %1$s, wordt de configuratie %2$s gebruikt voordat de plaatshouder wordt gelokaliseerd.

en: If set to %s this is done in the foreground, which may slow down page load.
nl: Als je dit op %s zet wordt het in de voorgrond uitgevoerd. Dit kan het laden van de pagina vertragen.

en: If the category name is not found, the category will be removed from the list on save.
nl: Als de categorie naam niet wordt gevonden, wordt de categorie bij opslaan van de lijst verwijderd.

en: If the login cookie was recently changed in the settings, please log out and back in.
nl: Als de login cookie onlangs is gewijzigd in de instellingen, log dan uit en opnieuw in.

en: If the tag slug is not found, the tag will be removed from the list on save.
nl: Als de tag slug niet wordt gevonden, wordt de tag tijdens het opslaan uit de lijst verwijderd.

en: If there are any questions, the team is always happy to answer any questions on the %ssupport forum%s.
nl: Als er vragen zijn, dan is ons team altijd blij om te kunnen helpen en eventuele vragen te beantwoorden op het %s ondersteuningsforum%s.

en: If this is set to a number less than 30, feeds will not be cached.
nl: Als je dit instelt op minder dan 30 seconden dan worden de feeds niet gecached.

en: If using OpenLiteSpeed, the server must be restarted once for the changes to take effect.
nl: Als je OpenLiteSpeed ​​gebruikt, moet de server opnieuw worden gestart voor de wijzigingen van kracht worden.

en: If you are using a %1$s socket, %2$s should be set to %3$s
nl: Als je een %1$s socket gebruikt, moet %2$s worden ingesteld op %3$s

en: If you have used Image Optimization, please %sDestroy All Optimization Data%s first. NOTE: this does not remove your optimized images.
nl: Als je hebt afbeelding optimalisatie gebruikt, %s vernietig alle optimalisatie gegevens %s. OPMERKING: hiermee worden je geoptimaliseerde afbeeldingen niet verwijderd.

en: If you run into any issues, please refer to the report number in your support message.
nl: Bij problemen graag het rapportnummer vermelden in je melding aan ondersteuning.

en: If you turn any of the above settings OFF, please remove the related file types from the %s box.
nl: Als je een van de bovenstaande instellingen UIT zet, verwijder dan de gerelateerde bestandstypen uit het %s vak.

en: If you would rather not move at litespeed, you can deactivate this plugin.
nl: Je kunt deze plugin deactiveren, als je niet bij LiteSpeed wenst te blijven.

en: If your site contains public content that certain user roles can see but other roles cannot, you can specify a Vary Group for those user roles. For example, specifying an administrator vary group allows there to be a separate publicly-cached page tailored to administrators (with “edit” links, etc), while all other user roles see the default public page.
nl: Als je site publieke inhoud bevat die bepaalde gebruiker rollen kan zien, maar andere rollen niet kunnen, kun je een Vary groep opgeven voor die gebruiker rollen. Bijvoorbeeld, door een groep met beheerder te specificeren, kan er een aparte openbare cache pagina zijn die op beheerders is aangepast (met "bewerken" links, enz.), terwijl alle andere gebruiker rollen de standaard openbare pagina zien.

en: If your theme does not use JS to update the mini cart, you must enable this option to display the correct cart contents.
nl: Als je thema geen JS gebruikt om de mini winkelwagen te updaten, moet je deze optie inschakelen om de juiste inhoud van de winkelwagen weer te geven.

en: Iframes containing these class names will not be lazy loaded.
nl: Iframes die deze klasse namen bevatten zullen niet met lazy-load geladen worden.

en: Iframes having these parent class names will not be lazy loaded.
nl: Iframes met deze hoofd klasse namen worden niet lazy-loaded.

en: Ignore certain query strings when caching. (LSWS %s required)
nl: Negeer bepaalde query strings bij het cachen (LSWS %s vereist)

en: Image Information
nl: Afbeeldingsgegevens

en: Image Optimization
nl: Afbeelding optimalisatie

en: Image Optimization Settings
nl: Afbeelding optimalisatie instellingen

en: Image Optimization Summary
nl: Afbeelding optimalisatie samenvatting

en: Image Thumbnail Group Sizes
nl: Afbeelding thumbnail groep-groottes

en: Image groups total
nl: Afbeelding groepen totaal

en: Images Pulled
nl: Afbeeldingen opgehaald

en: Images containing these class names will not be lazy loaded.
nl: Lazy load wordt niet toegepast op afbeeldingen met deze class benamingen.

en: Images having these parent class names will not be lazy loaded.
nl: Afbeeldingen met deze hoofd klasse namen zullen niet met lazy-load geladen worden.

en: Images not requested
nl: Afbeeldingen niet aangevraagd

en: Images notified to pull
nl: Afbeeldingen gemeld om op te halen

en: Images optimized and pulled
nl: Afbeeldingen geoptimaliseerd en opgehaald

en: Images ready to request
nl: Afbeeldingen klaar voor aanvraag

en: Images requested
nl: Aantal opgevraagde afbeeldingen

en: Images will be pulled automatically if the cron job is running.
nl: Als de cron job loopt, worden afbeeldingen automatisch opgehaald.

en: Import
nl: Importeren

en: Import / Export
nl: Importeren/exporteren

en: Import Settings
nl: Instellingen importeren

en: Import failed due to file error.
nl: Import mislukt door bestandsfout.

en: Imported setting file %s successfully.
nl: Instellingsbestand %s succesvol geïmporteerd.

en: Improve HTTP/HTTPS Compatibility
nl: HTTP/HTTPS compatibiliteit verbeteren

en: Improve wp-admin speed through caching. (May encounter expired data)
nl: Verhoog de reactiesnelheid van beheer pagina's. (Je kunt te maken krijgen met verlopen gegevens)

en: Improved by
nl: Verbeterd door

en: In order to avoid an upgrade error, you must be using %1$s or later before you can upgrade to %2$s versions.
nl: Om fouten bij een upgrade te voorkomen, moet je %1$s of hoger gebruiken voordat je kunt upgraden naar %2$s versies.

en: In order to use QC services, need a real domain name, cannot use an IP.
nl: Om QC diensten te gebruiken, heb je een echte domeinnaam nodig, geen IP.

en: In order to use most QUIC.cloud services, you need quota. QUIC.cloud gives you free quota every month, but if you need more, you can purchase it.
nl: Om de meeste diensten van QUIC.cloud te kunnen gebruiken, heb je quota nodig. QUIC.cloud geeft je elke maand gratis quota, maar als je meer nodig hebt, kun je het kopen.

en: Include CSS
nl: CSS opnemen

en: Include File Types
nl: Bestandstypes insluiten

en: Include Images
nl: Afbeeldingen opnemen

en: Include JS
nl: JS opnemen

en: Include external CSS and inline CSS in combined file when %1$s is also enabled. This option helps maintain the priorities of CSS, which should minimize potential errors caused by CSS Combine.
nl: Neem externe CSS en inline CSS op in een gecombineerd bestand als %1$s ook is ingeschakeld. Deze optie helpt bij het behouden van de prioriteiten in de CSS uitvoering, wat potentiële fouten zou moeten minimaliseren veroorzaakt door het bundelen van CSS.

en: Include external JS and inline JS in combined file when %1$s is also enabled. This option helps maintain the priorities of JS execution, which should minimize potential errors caused by JS Combine.
nl: Neem externe JS en inline JS op in een gecombineerd bestand als %1$s ook is ingeschakeld. Deze optie helpt bij het behouden van de prioriteiten in de JS uitvoering, wat potentiële fouten zou moeten minimaliseren veroorzaakt door het bundelen van JS.

en: Included Directories
nl: Inbegrepen folder's

en: Inline CSS added to Combine
nl: Inline CSS toegevoegd aan combineren

en: Inline JS added to Combine
nl: Inline JS toegevoegd aan combineren

en: Inline UCSS to reduce the extra CSS file loading. This option will not be automatically turned on for %1$s pages. To use it on %1$s pages, please set it to ON.
nl: Inline UCSS om het extra laden van CSS bestanden te verminderen. Deze optie wordt niet automatisch ingeschakeld voor %1$s pagina's. Om het op %1$s pagina's te gebruiken, zet je het op ON.

en: Install
nl: Installeren

en: Install %s
nl: %s installeren

en: Install DoLogin Security
nl: DoLogin Security installeren

en: Install Now
nl: Nu installeren

en: Invalid IP
nl: Ongeldige IP

en: Invalid login cookie. Invalid characters found.
nl: Ongeldige login cookie. Ongeldige tekens gevonden.

en: Invalid login cookie. Please check the %s file.
nl: Ongeldige login cookie. Controleer het %s bestand.

en: Invalid rewrite rule
nl: Ongeldige omleiding regel

en: It is STRONGLY recommended that the compatibility with other plugins on a single/few sites is tested first.
nl: Het wordt TEN ZEERSTE aanbevolen om de compatibiliteit met andere plugins eerst op een enkele/weinig sites te testen.

en: It will be converted to a base64 SVG placeholder on-the-fly.
nl: Wordt on-the-fly omgezet in een base64 SVG plaatshouder.

en: JS Combine
nl: JS combineren

en: JS Combine External and Inline
nl: JS combineren extern en inline

en: JS Defer for both external and inline JS
nl: JS uitstellen voor zowel externe als inline JS

en: JS Deferred / Delayed Excludes
nl: JS uitgesteld/vertraagd uitsluitingen

en: JS Delayed
nl: JS uitgesteld

en: JS Delayed Includes
nl: JS vertraagd bevat

en: JS Excludes
nl: JS uitsluitingen

en: JS Minify
nl: JS verkleinen

en: JS Settings
nl: JS instellingen

en: JS error can be found from the developer console of browser by right clicking and choosing Inspect.
nl: JS fout kun je vinden in de ontwikkelaar console van de browser door met rechts te klikken en Inspecteer te kiezen.

en: Join LiteSpeed Slack community
nl: Sluit je aan bij de LiteSpeed community op Slack

en: Join Us on Slack
nl: Sluit je bij ons aan op Slack

en: Join the %s community.
nl: Sluit je aan bij de %s community.

en: Keep this off to use plain color placeholders.
nl: Laat dit UIT om effen gekleurde plaatshouders te gebruiken.

en: LQIP Cache
nl: LQIP cache

en: LQIP Cloud Generator
nl: LQIP genereren in Cloud

en: LQIP Excludes
nl: LQIP uitsluitingen

en: LQIP Minimum Dimensions
nl: Minimale afmetingen LQIP

en: LQIP Quality
nl: LQIP kwaliteit

en: LQIP image preview for size %s
nl: LQIP afbeelding voorbeeld voor grootte %s

en: LQIP requests will not be sent for images where both width and height are smaller than these dimensions.
nl: LQIP aanvragen worden niet verzonden voor afbeeldingen waarvan zowel de breedte als de hoogte kleiner zijn dan deze afmetingen.

en: LSCache caching functions on this page are currently unavailable!
nl: Cache functies op deze pagina momenteel niet beschikbaar!

en: Larger number will generate higher resolution quality placeholder, but will result in larger files which will increase page size and consume more points.
nl: Een groter aantal genereert een plaatshouder van hogere kwaliteit, maar resulteert in grotere bestanden die de paginagrootte vergroten en meer punten verbruiken.

en: Larger than
nl: Groter dan

en: Last Pull
nl: Laatst opgehaald

en: Last Pulled
nl: Laatst opgehaald

en: Last Report Date
nl: Datum laatste rapport

en: Last Report Number
nl: Laatste rapport nummer

en: Last Request
nl: Laatste aanvraag

en: Last calculated
nl: Laatst berekend

en: Last complete run time for all crawlers
nl: Laatste volledige uitvoeringstijd voor alle crawlers

en: Last crawled
nl: Laatst crawled

en: Last crawled:
nl: Laatst crawled:

en: Last exported
nl: Laatst geëxporteerd

en: Last generated
nl: Laatst gegenereerd

en: Last generated: %s
nl: Laatst gegenereerd: %s

en: Last imported
nl: Laatst geïmporteerd

en: Last interval
nl: Laatste interval

en: Last pull initiated by cron at %s.
nl: Laatste pull gestart door cron op %s.

en: Last ran
nl: Laatst uitgevoerd

en: Last requested cost
nl: Laatst aangevraagde kosten

en: Last requested: %s
nl: Laatst aangevraagd: %s

en: Lazy Load Iframe Class Name Excludes
nl: Lazy-load Iframe klasse naam uitsluiting

en: Lazy Load Iframe Parent Class Name Excludes
nl: Uitsluitingen lazy-load iframes op hoofd klasse attribuut

en: Lazy Load Iframes
nl: Lazy-load Iframes

en: Lazy Load Image Class Name Excludes
nl: Lazy-load afbeelding klasse naam uitsluitingen

en: Lazy Load Image Excludes
nl: Lazy-load afbeelding uitsluitingen

en: Lazy Load Image Parent Class Name Excludes
nl: Lazy-load afbeelding hoofd klasse naam uitsluitingen

en: Lazy Load Images
nl: Lazy-load afbeeldingen

en: Lazy Load URI Excludes
nl: Lazy-load URI uitsluitingen

en: Lazy Load for Iframes
nl: Lazy-load voor Iframes

en: Lazy Load for Images
nl: Lazy-load voor afbeeldingen

en: Learn More
nl: Lees verder

en: Learn More about QUIC.cloud
nl: Lees verder over quic.cloud

en: Learn more
nl: Leer meer

en: Learn more about when this is needed
nl: Leer meer over wanneer dit nodig is

en: Learn more or purchase additional quota.
nl: Meer informatie of koop extra quota.

en: Link & Enable QUIC.cloud CDN
nl: Link & inschakelen quic.cloud CDN

en: Link to QUIC.cloud
nl: Link naar QUIC.cloud

en: Linked to QUIC.cloud preview environment, for testing purpose only.
nl: Link naar de voorbeeldomgeving van QUIC.cloud, alleen voor testdoeleinden.

en: List of Mobile User Agents
nl: Lijst van mobiele user agents

en: List post types where each item of that type should have its own CCSS generated.
nl: Sorteer berichttypen waarbij elk item van dat type zijn eigen gegenereerde CCSS moet hebben.

en: List the CSS selectors whose styles should always be included in CCSS.
nl: Noem de CSS selectors waarvan de stijlen altijd moeten worden opgenomen in CCSS.

en: List the CSS selectors whose styles should always be included in UCSS.
nl: Noem de CSS selectors waarvan de stijlen altijd moeten worden opgenomen in UCSS.

en: Listed CSS files or inline CSS code will not be minified or combined.
nl: Vermelde CSS bestanden of inline CSS code worden niet verkleind of gecombineerd.

en: Listed CSS files will be excluded from UCSS and saved to inline.
nl: Opgesomde CSS bestanden worden uitgesloten van UCSS en opgeslagen in inline.

en: Listed IPs will be considered as Guest Mode visitors.
nl: IP's op de lijst worden beschouwd als bezoekers in de gastmodus.

en: Listed JS files or inline JS code will be delayed.
nl: Opgenomen JS bestanden of inline JS code worden vertraagd.

en: Listed JS files or inline JS code will not be deferred or delayed.
nl: Vermeldde JS bestanden of inline JS code wordt niet vertraagd of uitgesteld.

en: Listed JS files or inline JS code will not be minified or combined.
nl: Vermelde JS bestanden of inline JS code worden niet verkleind of gecombineerd.

en: Listed JS files or inline JS code will not be optimized by %s.
nl: Opgesomde JS bestanden of inline JS code worden door %s niet geoptimaliseerd.

en: Listed URI will not generate UCSS.
nl: Vermelde URI zal geen UCSS genereren.

en: Listed User Agents will be considered as Guest Mode visitors.
nl: In de lijst opgenomen gebruikersagenten worden beschouwd als bezoekers in de gastmodus.

en: Listed images will not be lazy loaded.
nl: Vermelde afbeeldingen worden niet gelazy-load.

en: LiteSpeed Cache Configuration Presets
nl: LiteSpeed cache configuratie voorinstellingen

en: LiteSpeed Cache Dashboard
nl: LiteSpeed Cache dashboard

en: LiteSpeed Cache Database Optimization
nl: LiteSpeed Cache database optimalisatie

en: LiteSpeed Cache General Settings
nl: LiteSpeed Cache algemene instellingen

en: LiteSpeed Cache Image Optimization
nl: LiteSpeed Cache afbeeldingsoptimalisatie

en: LiteSpeed Cache Network Cache Settings
nl: LiteSpeed Cache netwerk cache instellingen

en: LiteSpeed Cache OptimaX
nl: LiteSpeed cache OptimaX

en: LiteSpeed Cache Page Optimization
nl: LiteSpeed Cache pagina optimalisatie

en: LiteSpeed Cache Purge All
nl: Alle LiteSpeed cache opschonen

en: LiteSpeed Cache Settings
nl: LiteSpeed Cache instellingen

en: LiteSpeed Cache Standard Presets
nl: LiteSpeed Cache standaard voorinstellingen

en: LiteSpeed Cache Toolbox
nl: LiteSpeed Cache toolbox

en: LiteSpeed Cache View .htaccess
nl: LiteSpeed Cache bekijk .htaccess

en: LiteSpeed Cache is disabled. This functionality will not work.
nl: LiteSpeed Cache is uitgeschakeld. Deze functionaliteit werkt dan niet.

en: LiteSpeed Cache is temporarily disabled until: %s.
nl: LiteSpeed Cache is tijdelijk uitgeschakeld tot: %s.

en: LiteSpeed Cache plugin is installed!
nl: LiteSpeed Cache plugin is geïnstalleerd!

en: LiteSpeed Crawler Cron
nl: LiteSpeed crawler cron

en: LiteSpeed Logs
nl: LiteSpeed logs

en: LiteSpeed Optimization
nl: LiteSpeed optimalisatie

en: LiteSpeed Report
nl: LiteSpeed rapport

en: LiteSpeed Web ADC
nl: LiteSpeed web ADC

en: LiteSpeed Web Server
nl: LiteSpeed webserver

en: LiteSpeed cache plugin upgraded. Please refresh the page to complete the configuration data upgrade.
nl: LiteSpeed cache plugin opgewaardeerd. Vernieuw de pagina om de upgrade van de configuratiegegevens te voltooien.

en: Load CSS Asynchronously
nl: CSS asynchroon laden

en: Load Google Fonts Asynchronously
nl: Google Fonts asynchroon laden

en: Load JS Deferred
nl: JS laden uitstellen

en: Load iframes only when they enter the viewport.
nl: Laad iframes pas als ze in het zichtbare deel van het scherm komen.

en: Load images only when they enter the viewport.
nl: Laad afbeeldingen pas als ze zichtbaar worden.

en: Localization
nl: Lokalisatie

en: Localization Files
nl: Lokalisatie bestanden

en: Localization Settings
nl: Lokalisatie instellingen

en: Localize Resources
nl: Lokaliseer gegevensbronnen

en: Localize external resources.
nl: Lokaliseer externe gegevensbronnen.

en: Localized Resources
nl: Gelokaliseerde bronnen

en: Log File Size Limit
nl: Logbestand grootte beperking

en: Log View
nl: Log weergave

en: Login Cookie
nl: Login cookie

en: Low Quality Image Placeholder
nl: Lage kwaliteit afbeelding plaatshouder

en: Manage
nl: Beheren

en: Manually added to blocklist
nl: Handmatig toegevoegd aan blokkeerlijst

en: Manually run
nl: Handmatig uitvoeren

en: Map
nl: Kaart

en: Mark this page as
nl: Markeer deze pagina als

en: Maximum image post id
nl: Maximale afbeelding bericht id

en: Maximum value
nl: Maximale waarde

en: Maybe Later
nl: Misschien later

en: Maybe later
nl: Misschien later

en: Media Excludes
nl: Media uitsluitingen

en: Media Settings
nl: Media instellingen

en: Message from QUIC.cloud server
nl: Bericht van de QUIC.cloud server

en: Method
nl: Methode

en: Minify CSS files and inline CSS code.
nl: Verklein CSS bestanden en inline CSS code.

en: Minify HTML content.
nl: Verklein HTML inhoud.

en: Minify JS files and inline JS codes.
nl: Verklein JS bestanden en inline JS code.

en: Minimum value
nl: Minimale waarde

en: Miss
nl: Gemist

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mobile Agent Rules
nl: Mobiele agent regels

en: Mobile Cache
nl: Mobiele cache

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: More
nl: Meer

en: More information about the available commands can be found here.
nl: Hier vind je meer informatie over de beschikbare commando's.

en: More settings
nl: Meer instellingen

en: More settings available under %s menu
nl: Meer instellingen beschikbaar onder het %s menu

en: My QUIC.cloud Dashboard
nl: Mijn quic.cloud dashboard

en: NOTE
nl: OPMERKING

en: NOTE: QUIC.cloud CDN and Cloudflare do not use CDN Mapping. If you are only using QUIC.cloud or Cloudflare, leave this setting %s.
nl: OPMERKING: QUIC.cloud CDN en Cloudflare maken geen gebruik van CDN Mapping. Als je alleen één van deze twee gebruikt, laat deze instelling dan %s.

en: NOTICE
nl: BERICHT

en: NOTICE:
nl: BERICHT:

en: NOTICE: Database login cookie did not match your login cookie.
nl: Bericht: database login cookie komt niet overeen met je login cookie.

en: Network Dashboard
nl: Netwerk dashboard

en: Network Enable Cache
nl: Inschakelen Netwerk Cache

en: New Developer Version Available!
nl: Nieuwe ontwikkelaarversie beschikbaar!

en: New Version Available!
nl: Nieuwe versie beschikbaar!

en: New developer version %s is available now.
nl: Nieuwe ontwikkelversie %s is nu beschikbaar.

en: New release %s is available now.
nl: Nieuwe release %s is nu beschikbaar.

en: News
nl: Nieuws

en: Next-Gen Image Format
nl: Next-gen afbeelding format

en: No available Cloud Node after checked server load.
nl: Geen beschikbare Cloud Node na gecontroleerde serverbelasting.

en: No available Cloud Node.
nl: Geen beschikbare cloud node.

en: No available Cloudflare zone
nl: Geen beschikbare Cloudflare zone

en: No backup of original file exists.
nl: Geen back-up aanwezig van originele bestand.

en: No backup of unoptimized AVIF file exists.
nl: Er bestaat geen back-up van het niet geoptimaliseerde AVIF bestand.

en: No backup of unoptimized WebP file exists.
nl: Er bestaat geen back-up van het niet geoptimaliseerde WebP bestand.

en: No cloud services currently in use
nl: Momenteel geen cloud diensten in gebruik

en: No crawler meta file generated yet
nl: Nog geen crawler meta file gegenereerd

en: No fields
nl: Geen velden

en: No optimization
nl: Geen optimalisatie

en: No sizes found.
nl: Geen maten gevonden.

en: No valid image found by Cloud server in the current request.
nl: De Cloud server trof geen geldige afbeelding aan in de aanvraag.

en: No valid image found in the current request.
nl: Geen geldige afbeelding gevonden in deze aanvraag.

en: No valid sitemap parsed for crawler.
nl: Geen geldige sitemap geparsed voor crawler.

en: Non cacheable
nl: Niet cachebaar

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Not blocklisted
nl: Niet op blokkeerlijst geplaatst

en: Not enough parameters. Please check if the QUIC.cloud connection is set correctly
nl: Niet genoeg parameters. Controleer of de QUIC.cloud verbinding correct is ingesteld

en: Note
nl: Opmerking

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Notice
nl: Bericht

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Notified Cloudflare to purge all successfully.
nl: Cloudflare op de hoogte gebracht om alles succesvol op te schonen.

en: Notified Cloudflare to set development mode to %s successfully.
nl: Melding aan Cloudflare om ontwikkel modus in te stellen op %s geslaagd.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge CSS/JS entries.
nl: LiteSpeed web server aangemeld om CSS/JS invoer op te schonen.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all LSCache entries.
nl: LiteSpeed web server gewaarschuwd om alle invoer in lSCache op te schonen.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all pages.
nl: LiteSpeed web server gewaarschuwd om alle pagina's op te schonen.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge error pages.
nl: De LiteSpeed Web Server zal de cache van de fout pagina's verwijderen.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge everything.
nl: De LiteSpeed webserver zal alle cache opschonen.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the front page.
nl: De LiteSpeed Web Server zal de voorpagina cache verwijderen.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the list.
nl: Er is een melding naar de LiteSPeed Web Server verzonden om de lijst te verwijderen.

en: OFF
nl: UIT

en: ON
nl: AAN

en: OPcache is not enabled.
nl: OPcache is niet ingeschakeld.

en: OPcache is restricted by %s setting.
nl: OPcache is beperkt door instelling %s.

en: OR
nl: OF

en: Object Cache
nl: Object cache

en: Object Cache Settings
nl: Object cache instellingen

en: Object cache is not enabled.
nl: Object cache is niet ingeschakeld.

en: Offers optional <strong>built-in DNS service</strong> to simplify CDN onboarding.
nl: Biedt optionele <strong> ingebouwde DNS dienst</strong> om het CDN onboarding te vereenvoudigen.

en: On uninstall, all plugin settings will be deleted.
nl: Bij het verwijderen worden alle plugin instellingen verwijderd.

en: Once saved, it will be matched with the current list and completed automatically.
nl: Eenmaal opgeslagen, wordt deze gekoppeld aan de huidige lijst en automatisch afgerond.

en: One or more pulled images does not match with the notified image md5
nl: Een of meer getrokken afbeeldingen komen niet overeen met de gemelde afbeelding md5

en: One per line.
nl: Eén per regel.

en: Online Services
nl: Online diensten

en: Online node needs to be redetected.
nl: Online node moet opnieuw worden gedetecteerd.

en: Only attributes listed here will be replaced.
nl: Alleen hier genoemde attributen worden vervangen.

en: Only available when %s is installed.
nl: Alleen beschikbaar als %s is geïnstalleerd.

en: Only files within these directories will be pointed to the CDN.
nl: Alleen bestanden in deze mappen zullen verwijzen naar de CDN.

en: Only log listed pages.
nl: Log alleen vermelde pagina's.

en: Only optimize pages for guest (not logged in) visitors. If turned this OFF, CSS/JS/CCSS files will be doubled by each user group.
nl: Optimaliseer alleen pagina's voor gast (niet ingelogde) bezoekers. Als dit UIT staat, worden CSS/JS/CCSS bestanden verdubbeld voor elke gebruikersgroep.

en: Only press the button if the pull cron job is disabled.
nl: Klik alleen op de knop als de pull cron taak is uitgeschakeld.

en: Opcode Cache
nl: Opcode cache

en: OpenLiteSpeed Web Server
nl: OpenLiteSpeed webserver

en: OpenLiteSpeed users please check this
nl: Gebruikers van OpenLiteSpeed graag dit aanvinken

en: Operation
nl: Bewerking

en: OptimaX Settings
nl: Instellingen OptimaX

en: OptimaX Summary
nl: Samenvatting OptimaX

en: Optimization Status
nl: Optimalisatie status

en: Optimization Summary
nl: Samenvatting van de optimalisatie

en: Optimization Tools
nl: Optimalisatie gereedschap

en: Optimize CSS delivery.
nl: CSS aflevering verbeteren.

en: Optimize Image Sizes
nl: Afbeelding maten optimaliseren

en: Optimize Losslessly
nl: Optimaliseer zonder kwaliteitsverlies

en: Optimize Original Images
nl: Optimaliseer originele afbeeldingen

en: Optimize Tables
nl: Tabellen optimaliseren

en: Optimize all tables in your database
nl: Optimaliseer alle tabellen in de database

en: Optimize for Guests Only
nl: Alleen voor gasten optimaliseren

en: Optimize images and save backups of the originals in the same folder.
nl: Optimaliseer afbeeldingen en sla een kopie van de originelen op in dezelfde map.

en: Optimize images using lossless compression.
nl: Optimaliseer afbeeldingen met compressie zonder kwaliteitsverlies.

en: Optimize images with our QUIC.cloud server
nl: Optimaliseer afbeeldingen met onze QUIC.cloud server

en: Optimized all tables.
nl: Alle tabellen geoptimaliseerd.

en: Option Name
nl: Optienaam

en: Optional
nl: Optioneel

en: Optional when API token used.
nl: Optioneel wanneer een API-token wordt gebruikt.

en: Optionally creates next-generation WebP or AVIF image files.
nl: Maakt optioneel WebP of AVIF afbeelding bestanden van de volgende generatie.

en: Options saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Orig saved %s
nl: Orig opgeslagen %s

en: Original URLs
nl: Originele URL's

en: Original file reduced by %1$s (%2$s)
nl: Originele bestand verkleind met %1$s (%2$s)

en: Orphaned Post Meta
nl: Verweesde bericht meta

en: Other
nl: Andere

en: Other Static CDN
nl: Andere statische CDN

en: Other checkboxes will be ignored.
nl: Andere selectievakjes worden genegeerd.

en: Outputs to a series of files in the %s directory.
nl: Uitvoer naar een reeks bestanden in de folder %s.

en: PAYG Balance
nl: PAYG saldo

en: PAYG used this month: %s. PAYG balance and usage not included in above quota calculation.
nl: PAYG gebruikt deze maand: %s. PAYG saldo en verbruik niet inbegrepen in bovenstaande quota berekening.

en: PHP Constant %s is supported.
nl: PHP constante %s wordt ondersteund.

en: Page Load Time
nl: Pagina laadtijd

en: Page Optimization
nl: Pagina optimalisatie

en: PageSpeed Score
nl: PageSpeed score

en: Pages
nl: Pagina's

en: Partner Benefits Provided by
nl: Partnervoordelen aangeboden door

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Passwordless Link
nl: Wachtwoordvrije link

en: Path must end with %s
nl: Bestandspad moet eindigen op %s

en: Paths containing these strings will be cached regardless of no-cacheable settings.
nl: Paden die deze string bevatten worden gecached, ongeacht niet-cache instellingen.

en: Paths containing these strings will be forced to public cached regardless of no-cacheable settings.
nl: Paden die deze tekenreeksen bevatten, worden naar openbare caches gedwongen, ongeacht de instellingen die niet in het cachegeheugen kunnen worden opgeslagen.

en: Paths containing these strings will not be cached.
nl: Bestandslocaties die deze tekst bevatten worden niet gecached.

en: Paths containing these strings will not be served from the CDN.
nl: Bestandslocaties die deze tekst bevatten maken geen gebruik van de CDN.

en: Pay as You Go
nl: Betaal wat je verbruikt

en: Pay as You Go Usage Statistics
nl: Betaal naar verbruik statistieken

en: Persistent Connection
nl: Blijvende verbinding

en: Please consider disabling the following detected plugins, as they may conflict with LiteSpeed Cache:
nl: Overweeg het uitschakelen van de volgende gedetecteerde plugins, omdat ze kunnen botsen met LiteSpeed Cache:

en: Please do NOT share the above passwordless link with anyone.
nl: Deel de bovenstaande link zonder wachtwoord NIET met anderen.

en: Please enable LiteSpeed Cache in the plugin settings.
nl: Schakel LiteSpeed Cache in bij de plugin instellingen.

en: Please enable the LSCache Module at the server level, or ask your hosting provider.
nl: Schakel de LSCache module in op de server, of vraag dit aan je hosting provider.

en: Please make sure this IP is the correct one for visiting your site.
nl: Zorg ervoor dat dit het juiste IP-adres is om je site te bezoeken.

en: Please read all warnings before enabling this option.
nl: Lees alle waarschuwingen voordat je deze optie inschakelt.

en: Please see %s for more details.
nl: Zie %s voor meer details.

en: Please see %sHooking WP-Cron Into the System Task Scheduler%s to learn how to create the system cron task.
nl: Zie %s WP Cron koppelen aan de systeem taakplanner %s om te leren hoe je de systeem cron taak aanmaakt.

en: Please test thoroughly when enabling any option in this list. After changing Minify/Combine settings, please do a Purge All action.
nl: Test de werking van je site grondig als je deze opties gebruikt. Leeg alle caches na wijziging van instellingen voor verkleinen en/of bundelen.

en: Please thoroughly test all items in %s to ensure they function as expected.
nl: Test alle items in %s grondig om er zeker van te zijn dat ze werken zoals verwacht.

en: Please thoroughly test each JS file you add to ensure it functions as expected.
nl: Test elk JS bestand dat je toevoegt grondig om er zeker van te zijn dat het werkt zoals verwacht.

en: Please try after %1$s for service %2$s.
nl: Probeer na %1$s voor dienst %2$s.

en: Please visit the %sInformation%s page on how to test the cache.
nl: Bezoek de %sInformatie%s pagina over hoe je de cache kunt testen.

en: Plugin is too complicated
nl: Plugin is te ingewikkeld

en: Port
nl: Poort

en: Position:
nl: Positie:

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Post Revisions
nl: Berichtrevisies

en: Post type archive
nl: Berichttype archief

en: Preconnecting speeds up future loads from a given origin.
nl: Vooraf verbinden versnelt toekomstige ladingen van een bepaalde oorsprong.

en: Predefined list will also be combined w/ the above settings
nl: Vooraf gedefinieerde lijst wordt ook gecombineerd met de bovenstaande instellingen

en: Predefined list will also be combined with the above settings
nl: Vooraf gedefinieerde lijst wordt ook gecombineerd met de bovenstaande instellingen

en: Predefined list will also be combined with the above settings.
nl: Een voorgedefinieerde lijst wordt ook gecombineerd met de bovenstaande instellingen.

en: Prefetching DNS can reduce latency for visitors.
nl: Prefetchen van DNS kan de wachttijd verminderen voor gebruikers.

en: Preserve EXIF data (copyright, GPS, comments, keywords, etc) when optimizing.
nl: Behoud EXIF gegevens (copyright, GPS, reacties, keywords, enz.) bij optimalisatie.

en: Preserve EXIF/XMP data
nl: EXIF/XMP gegevens behouden

en: Presets
nl: Voorinstellingen

en: Press the %s button to stop beta testing and go back to the current release from the WordPress Plugin Directory.
nl: Druk op de %s knop om het beta testen te stoppen en terug te gaan naar de huidige versie van de WordPress plugin directory.

en: Press the %s button to use the most recent GitHub commit. Master is for release candidate & Dev is for experimental testing.
nl: Druk op de %s knop om de meest recente GitHub commit te gebruiken. Master is voor release kandidaat & Dev is voor experimenteel testen.

en: Prevent Google Fonts from loading on all pages.
nl: Voorkom het laden van Google Fonts op al je pagina's.

en: Prevent any debug log of listed pages.
nl: Voorkom elke debug log van vermelde pagina's.

en: Prevent any lazy load of listed pages.
nl: Voorkom elke lazy-load van vermelde pagina's.

en: Prevent any optimization of listed pages.
nl: Voorkom optimalisatie van opgegeven pagina's.

en: Prevent writing log entries that include listed strings.
nl: Voorkomt het schrijven van logvermeldingen die opgesomde strings bevatten.

en: Previous request too recent. Please try again after %s.
nl: Vorige aanvraag werd net gedaan. Probeer het opnieuw na %s.

en: Previous request too recent. Please try again later.
nl: Vorige aanvraag vond (te) recent plaats. Probeer het straks opnieuw.

en: Previously existed in blocklist
nl: Stond voorheen op blokkeerlijst

en: Private
nl: Privé

en: Private Cache
nl: Privé cache

en: Private Cached URIs
nl: Privé gecachete URI's

en: Private cache
nl: Privé cache

en: Privately cache commenters that have pending comments. Disabling this option will serve non-cacheable pages to commenters. (LSWS %s required)
nl: In afwachting zijnde reacties van reageerders (via privé cache). Het uitschakelen van deze optie zal niet-gecachete pagina's laten zien aan reageerders. (LSWS %s verplicht)

en: Privately cache frontend pages for logged-in users. (LSWS %s required)
nl: Privé cache voor de voorpagina (voor ingelogde gebruikers). (LSWS %s verplicht)

en: Processes your uploaded PNG and JPG images to produce smaller versions that don't sacrifice quality.
nl: Verwerk je geüploade png en JPG afbeeldingen om kleinere versies te produceren die niet aan kwaliteit inboeten.

en: Processing for PNG, JPG, and WebP image formats is free. AVIF is available for a fee.
nl: De verwerking van PNG, JPG en WebP afbeeldingen formats is gratis. AVIF is beschikbaar tegen een vergoeding.

en: Product Update Interval
nl: Product update interval

en: Provides <strong>security at the CDN level</strong>, protecting your server from attack.
nl: Biedt <strong> beveiliging op CDN niveau</strong>, waardoor je server wordt beschermd tegen aanvallen.

en: Public
nl: Publiek

en: Public Cache
nl: Publieke cache

en: Pull Cron is running
nl: Pull cron draait

en: Pull Images
nl: Afbeelding ophalen

en: Pulled AVIF image md5 does not match the notified AVIF image md5.
nl: Getrokken AVIF afbeelding md5 komt niet overeen met de gemelde AVIF afbeelding md5.

en: Pulled WebP image md5 does not match the notified WebP image md5.
nl: Pulled WebP-afbeelding md5 komt niet overeen met de aangemelde WebP-afbeelding md5.

en: Purge
nl: Opschonen

en: Purge %s Error
nl: %s fout opschonen

en: Purge %s error pages
nl: %s foutpagina's opschonen

en: Purge All
nl: Alles opschonen

en: Purge All Hooks
nl: Alle hooks opschonen

en: Purge All On Upgrade
nl: Alles opschonen bij upgrade

en: Purge By...
nl: Opschonen op...

en: Purge Everything
nl: Schoon alles op

en: Purge Front Page
nl: Voorpagina opschonen

en: Purge List
nl: Lijst opschonen

en: Purge Log
nl: Log opschonen

en: Purge Pages
nl: Pagina's opschonen

en: Purge Settings
nl: Instellingen voor opschonen

en: Purge all object caches successfully.
nl: Opschonen van alle object caches succesvol.

en: Purge all the object caches
nl: Alle object caches opschonen

en: Purge categories only when stock status changes.
nl: Schoon categorieën alleen op wanneer de voorraadstatus verandert.

en: Purge category %s
nl: Categorie %s opschonen

en: Purge pages by category name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
nl: Opschonen pagina's op categorienaam - bijv. %2$s moet worden gebruikt voor de URL %1$s.

en: Purge pages by post ID.
nl: Pagina's opschonen op bericht ID.

en: Purge pages by relative or full URL.
nl: Opschonen van pagina's op relatieve of volledige URL.

en: Purge pages by tag name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
nl: Opschonen pagina's op tag naam - bijv. %2$s moet worden gebruikt voor de URL %1$s.

en: Purge product and categories only when the stock status changes.
nl: Opschonen product en categorie alleen wanneer de voorraad-status wijzigt.

en: Purge product on changes to the quantity or stock status.
nl: Product opschonen bij wijzigingen in de hoeveelheid of voorraadstatus.

en: Purge product only when the stock status changes.
nl: Product alleen opschonen als de voorraadstatus verandert.

en: Purge tag %s
nl: %s tag opschonen

en: Purge the LiteSpeed cache entries created by this plugin
nl: Schoon de LiteSpeed cache items op gemaakt door deze plugin

en: Purge the cache entries created by this plugin except for Critical CSS & Unique CSS & LQIP caches
nl: Schoon de cache items op gemaakt door deze plugin, behalve voor kritieke CSS & unieke CSS & LQIP caches

en: Purge this page
nl: Deze pagina opschonen

en: Purge url %s
nl: %s URL opschonen

en: Purged All!
nl: Alles opgeschoond!

en: Purged all caches successfully.
nl: Alle caches succesvol opgeschoond.

en: Purged the URL!
nl: De URL is opgeschoond!

en: Purged the blog!
nl: De blog is opgeschoond!

en: Purged!
nl: Opgeschoond!

en: Pushed %1$s to Cloud server, accepted %2$s.
nl: %1$s verstuurd naar cloud server, geaccepteerd %2$s.

en: QUIC.cloud CDN Options
nl: Quic.cloud CDN opties

en: QUIC.cloud CDN Status Overview
nl: Quic.cloud CDN status overzicht

en: QUIC.cloud CDN is <strong>not available</strong> for anonymous (unlinked) users.
nl: QUIC.cloud CDN is <strong>niet beschikbaar</strong> voor anonieme (niet gekoppelde) Gebruikers.

en: QUIC.cloud CDN is currently <strong>fully disabled</strong>.
nl: QUIC.cloud CDN is nu <strong> volledig uitgeschakeld</strong>.

en: QUIC.cloud Integration Disabled
nl: Quic.cloud integratie uitgeschakeld

en: QUIC.cloud Integration Enabled
nl: Quic.cloud integratie ingeschakeld

en: QUIC.cloud Integration Enabled with limitations
nl: Quic.cloud integratie ingeschakeld met beperkingen

en: QUIC.cloud Online Services
nl: Quic.cloud online diensten

en: QUIC.cloud Service Usage Statistics
nl: QUIC.cloud dienst gebruiksstatistieken

en: QUIC.cloud provides CDN and online optimization services, and is not required. You may use many features of this plugin without QUIC.cloud.
nl: QUIC.cloud levert CDN en online optimalisatiediensten en is niet vereist. Je kunt veel functies van deze plugin gebruiken zonder QUIC.cloud.

en: QUIC.cloud's Image Optimization service does the following:
nl: De optimalisatiedienst Afbeelding van QUIC.cloud doet het volgende:

en: QUIC.cloud's Online Services improve your site in the following ways:
nl: QUIC.cloud's Online Services verbeteren je site op de volgende manieren:

en: QUIC.cloud's Page Optimization services address CSS bloat, and improve the user experience during page load, which can lead to improved page speed scores.
nl: De pagina optimalisatie diensten van QUIC.cloud pakken CSS bloat aan en verbeteren de gebruikerservaring tijdens het laden van pagina's, wat kan leiden tot betere pagina snelheidsscores.

en: QUIC.cloud's access to your WP REST API seems to be blocked.
nl: De toegang van QUIC.cloud tot je WP REST API lijkt te zijn geblokkeerd.

en: Query strings containing these parameters will not be cached.
nl: De query string met deze parameters wordt niet in de cache opgeslagen.

en: Rate %1$s on %2$s
nl: Waardeer %1$s op %2$s

en: Read LiteSpeed Documentation
nl: LiteSpeed documentatie lezen

en: Recommended to generate the token from Cloudflare API token template "WordPress".
nl: Aanbevolen wordt om het token te genereren uit het Cloudflare API token template "WordPress".

en: Recommended value: 28800 seconds (8 hours).
nl: Aanbevolen waarde: 28800 seconden (8 uur).

en: Redetect
nl: Opnieuw detecteren

en: Redetected node
nl: Opnieuw ontdekte node

en: Redis Database ID
nl: Redis database ID

en: Redis encountered a fatal error: %1$s (code: %2$d)
nl: Redis heeft een fatale fout ondervonden: %1$s (code: %2$d)

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refresh Crawler Map
nl: Crawler map verversen

en: Refresh Gravatar cache by cron.
nl: Gravatar cache op cron verversen.

en: Refresh QUIC.cloud status
nl: Status quic.cloud verversen

en: Refresh Status
nl: Status verversen

en: Refresh Usage
nl: Gebruik verversen

en: Refresh page load time
nl: Ververs laadtijd van pagina

en: Refresh page score
nl: Paginascore vernieuwen

en: Regenerate and Send a New Report
nl: Een nieuw rapport genereren en verzenden

en: Remaining Daily Quota
nl: Overblijvend dagelijks quotum

en: Remove CDN URL
nl: CDN URL verwijderen

en: Remove Google Fonts
nl: Google Fonts verwijderen

en: Remove Noscript Tags
nl: Verwijderen Noscript tags

en: Remove Original Backups
nl: Originele back-ups verwijderen

en: Remove Original Image Backups
nl: Originele afbeeldingen back-ups verwijderen

en: Remove QUIC.cloud integration from this site. Note: QUIC.cloud data will be preserved so you can re-enable services at any time. If you want to fully remove your site from QUIC.cloud, delete the domain through the QUIC.cloud Dashboard first.
nl: Verwijder QUIC.cloud integratie van deze site. Let op: QUIC.cloud gegevens blijven bewaard zodat je op elk moment de diensten weer kunt inschakelen. Als je je site volledig wilt verwijderen uit QUIC.cloud, verwijder dan eerst het domein via het QUIC.cloud Dashboard.

en: Remove Query Strings
nl: Verwijder query strings

en: Remove Query Strings from Static Files
nl: Query strings verwijderen uit statische bestanden

en: Remove WordPress Emoji
nl: WordPress emoji verwijderen

en: Remove `Disable All Feature` Flag Now
nl: Verwijder nu de vlag `Alle functies uitschakelen`

en: Remove all previous image optimization requests/results, revert completed optimizations, and delete all optimization files.
nl: Verwijder alle vorige afbeelding optimalisatie aanvragen/resultaten, maak afgeronde optimalisaties ongedaan en verwijder alle optimalisatie bestanden.

en: Remove all previous unfinished image optimization requests.
nl: Verwijder alle eerdere niet-afgeronde aanvragen voor optimaliseren van afbeeldingen.

en: Remove cookie simulation
nl: Cookie simulatie verwijderen

en: Remove from Blocklist
nl: Van blokkeerlijst verwijderen

en: Remove query strings from internal static resources.
nl: Verwijder query strings van interne statische gegevensbronnen.

en: Removed Unused CSS for Users
nl: Ongebruikte CSS verwijderd voor gebruikers

en: Removed backups successfully.
nl: Back-ups succesvol verwijderd.

en: Replace %1$s with %2$s.
nl: Vervang %1$s door %2$s.

en: Report
nl: Rapport

en: Request WebP/AVIF versions of original images when doing optimization.
nl: Vraag WebP/AVIF versies van originele afbeeldingen aan bij optimalisatie.

en: Requested: %s ago
nl: Opgevraagd: %s geleden

en: Requests in queue
nl: Aanvragen in wachtrij

en: Rescan New Thumbnails
nl: Zoek naar nieuwe thumbnails

en: Rescanned %d images successfully.
nl: %d afbeeldingen succesvol opnieuw gescand.

en: Rescanned successfully.
nl: Succesvol opnieuw gescand.

en: Reset %s activation successfully.
nl: Reset %s activering succesvol.

en: Reset All Settings
nl: Alle instellingen resetten

en: Reset Settings
nl: Instellingen resetten

en: Reset image optimization counter successfully.
nl: Reset de teller voor afbeelding optimalisatie met succes.

en: Reset position
nl: Reset positie

en: Reset successfully.
nl: Succesvol gereset.

en: Reset the OPcache failed.
nl: Het resetten van de OPcache is mislukt.

en: Reset the entire OPcache successfully.
nl: Reset van de volledige OPcache succesvol.

en: Reset the entire opcode cache
nl: Reset de volledige opcode cache

en: Reset the optimized data successfully.
nl: Geoptimaliseerde gegevens succesvol gereset.

en: Resources listed here will be copied and replaced with local URLs.
nl: De hier vermelde bronnen worden gekopieerd en vervangen door lokale URL's.

en: Responsive Placeholder
nl: Responsive plaatshouder

en: Responsive Placeholder Color
nl: Responsive plaatshouder kleur

en: Responsive Placeholder SVG
nl: Responsive plaatshouder SVG

en: Responsive image placeholders can help to reduce layout reshuffle when images are loaded.
nl: Responsive plaatshouders verminderen de herschikking op de pagina wanneer de afbeeldingen worden geladen.

en: Restore Settings
nl: Instellingen terugzetten

en: Restore from backup
nl: Terugzetten uit de back-up

en: Restored backup settings %1$s
nl: Teruggezette back-up instellingen %1$s

en: Restored original file successfully.
nl: Origineel bestand succesvol teruggezet.

en: Results can be checked in %sMedia Library%s.
nl: Resultaten kunnen worden gecontroleerd in %s Mediabibliotheek %s .

en: Revisions Max Age
nl: Maximale leeftijd revisies

en: Revisions Max Number
nl: Aantal te bewaren revisies

en: Revisions newer than this many days will be kept when cleaning revisions.
nl: Revisies jonger dan dit aantal dagen worden bewaard tijdens het opschonen.

en: Role Excludes
nl: Rol uitsluitingen

en: Role Simulation
nl: Rol simulatie

en: Run %s Queue Manually
nl: Voer %s wachtrij handmatig uit

en: Run Frequency
nl: Uitvoeren frequentie

en: Run Queue Manually
nl: Wachtrij handmatig uitvoeren

en: Run frequency is set by the Interval Between Runs setting.
nl: De uitvoer frequentie wordt ingesteld met de instelling interval tussen uitvoeren.

en: Run time for previous crawler
nl: Uitvoertijd voor vorige crawler

en: Running
nl: Aan het uitvoeren

en: SYNTAX: alphanumeric and "_". No spaces and case sensitive.
nl: SYNTAX: alfanumeriek en "_". Geen spaties en hoofdlettergevoelig.

en: SYNTAX: alphanumeric and "_". No spaces and case sensitive. MUST BE UNIQUE FROM OTHER WEB APPLICATIONS.
nl: SYNTAX: alfanumeriek en "_". Geen spaties en hoofdlettergevoelig. MOET UNIEK ZIJN TEN OPZICHTE VAN ANDERE WEBAPPLICATIES.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save transients in database when %1$s is %2$s.
nl: Sla transients op in de database wanneer %1$s is ingesteld op %2$s.

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saving option failed. IPv4 only for %s.
nl: Opslaan van optie mislukt. Alleen IPv4 voor %s.

en: Scaled size threshold
nl: Drempelwaarde geschaalde grootte

en: Scan for any new unoptimized image thumbnail sizes and resend necessary image optimization requests.
nl: Scant naar nieuwe niet-geoptimaliseerde thumbnails van afbeeldingen en verzendt de benodigde optimalisatie aanvragen opnieuw.

en: Scheduled Purge Time
nl: Geplande opschonen tijd

en: Scheduled Purge URLs
nl: Geplande opschonen URL's

en: See %sIntroduction for Enabling the Crawler%s for detailed information.
nl: Zie %s Inleiding voor het inschakelen van de crawler %s voor gedetailleerde informatie.

en: Select "All" if there are dynamic widgets linked to posts on pages other than the front or home pages.
nl: Selecteer "Alle" als er dynamische widgets zijn gekoppeld aan berichten op andere pagina's dan de voorpagina of homepage.

en: Select below for "Purge by" options.
nl: Selecteer hieronder de opties voor "Opschonen op".

en: Select only the archive types that are currently used, the others can be left unchecked.
nl: Selecteer alleen de archieven die momenteel worden gebruikt, de anderen hoeven niet te worden aangevinkt.

en: Select which pages will be automatically purged when posts are published/updated.
nl: Selecteer de pagina's waarbij de cache automatisch wordt verwijderd bij het publiceren of wijzigen.

en: Selected roles will be excluded from all optimizations.
nl: De gekozen rollen worden uitgesloten van alle optimalisaties.

en: Selected roles will be excluded from cache.
nl: Geselecteerde rollen worden uitgesloten van de cache.

en: Selectors must exist in the CSS. Parent classes in the HTML will not work.
nl: Selectors moeten bestaan in de CSS. Hoofdklassen in de HTML werken niet.

en: Send Optimization Request
nl: Verzend optimalisatie aanvraag

en: Send this report to LiteSpeed. Refer to this report number when posting in the WordPress support forum.
nl: Stuur dit rapport naar LiteSpeed. Gebruik het rapportnummer als je een bericht plaatst in het WordPress ondersteuning forum.

en: Send to LiteSpeed
nl: Verzend naar LiteSpeed

en: Send to twitter to get %s bonus
nl: Verzenden naar Twitter om %s bonus te verkrijgen

en: Separate CCSS Cache Post Types
nl: Afzonderlijke CCSS cache berichttypen

en: Separate CCSS Cache URIs
nl: Afzonderlijke CCSS cache URI's

en: Separate critical CSS files will be generated for paths containing these strings.
nl: Er worden afzonderlijke kritische CSS bestanden gegenereerd voor paden die deze strings bevatten.

en: Serve Stale
nl: Serveer verlopen content

en: Serve a separate cache copy for mobile visitors.
nl: Serveer een aparte cache kopie voor mobiele bezoekers.

en: Serve all CSS files through the CDN. This will affect all enqueued WP CSS files.
nl: Gebruik alle CSS bestanden vanaf een CDN. Dit betreft alle door WordPress ingesloten CSS bestanden.

en: Serve all JavaScript files through the CDN. This will affect all enqueued WP JavaScript files.
nl: Serveer alle JavaScript bestanden via het CDN. Dit is van invloed op alle in de wacht geplaatste WP JavaScript bestanden.

en: Serve all image files through the CDN. This will affect all attachments, HTML %1$s tags, and CSS %2$s attributes.
nl: Lever alle afbeeldingsbestanden via de CDN. Dit zal van invloed zijn op alle bijlagen, HTML %1$s tags en CSS %2$s attributen.

en: Serve your visitors fast
nl: Bedien je bezoekers snel

en: Server Load Limit
nl: Serverbelasting beperking

en: Server allowed max value: %s
nl: Server toegestaan max waarde: %s

en: Server enforced value: %s
nl: Server afgedwongen waarde: %s

en: Server variable(s) %s available to override this setting.
nl: Server variabele(n) %s beschikbaar om deze instelling te overschrijven.

en: Service:
nl: Dienst:

en: Set an explicit width and height on image elements to reduce layout shifts and improve CLS (a Core Web Vitals metric).
nl: Stel een expliciete breedte en hoogte in op afbeelding elementen om lay-out verschuivingen te verminderen en CLS (een core web vitals meting) te verbeteren.

en: Set this to append %1$s to all %2$s rules before caching CSS to specify how fonts should be displayed while being downloaded.
nl: Kies om %1$s toe te voegen aan alle %2$s regels, om aan te geven hoe lettertypen moeten worden weergegeven tijdens het downloaden.

en: Set to %1$s to forbid heartbeat on %2$s.
nl: Stel in op %1$s om heartbeat te verbieden op %2$s.

en: Setting Up Custom Headers
nl: Aangepaste headers instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shorten query strings in the debug log to improve readability.
nl: Kort de Query Strings in in het debug-log om het overzichtelijk te houden.

en: Show crawler status
nl: Toon crawler status

en: Significantly improve load time by replacing images with their optimized %s versions.
nl: Verbeter de laadtijd aanzienlijk door afbeeldingen te vervangen door hun geoptimaliseerde %s versies.

en: Site URL to be served through the CDN. Beginning with %1$s. For example, %2$s.
nl: URL van je site die de CDN moet laten zien, beginnend met %1$s. Bijvoorbeeld %2$s.

en: Site not recognized. QUIC.cloud deactivated automatically. Please reactivate your QUIC.cloud account.
nl: Site niet herkend. QUIC.cloud automatisch gedeactiveerd. Je QUIC.cloud opnieuw activeren account.

en: Site performance is worse
nl: De prestaties van de site zijn slechter

en: Sitemap List
nl: Sitemap lijst

en: Sitemap Total
nl: Sitemap totaal

en: Sitemap cleaned successfully
nl: Opschonen sitemap geslaagd

en: Sitemap created successfully: %d items
nl: Sitemap succesvol aangemaakt: %d items

en: Size
nl: Grootte

en: Size list in queue waiting for cron
nl: Groottelijst in wachtrij wachtend op cron

en: Smaller than
nl: Kleiner dan

en: Soft Reset Optimization Counter
nl: Soft reset optimalisatie teller

en: Some optimized image file(s) has expired and was cleared.
nl: Sommige geoptimaliseerde afbeeldingsbestanden zijn verlopen en gewist.

en: Spam Comments
nl: Spamreacties

en: Specify a base64 image to be used as a simple placeholder while images finish loading.
nl: Stel een base64 afbeelding in om te gebruiken als een plaatshouder terwijl de afbeeldingen worden geladen.

en: Specify an AJAX action in POST/GET and the number of seconds to cache that request, separated by a space.
nl: Geef een Ajax actie op in POST/GET en het aantal seconden om die aanvraag in de cache te plaatsen, gescheiden door een spatie.

en: Specify an HTTP status code and the number of seconds to cache that page, separated by a space.
nl: Geef een HTTP statuscode op en het aantal seconden om die in de cache te bewaren, gescheiden door een spatie.

en: Specify an SVG to be used as a placeholder when generating locally.
nl: Geef een SVG op die moet worden gebruikt als plaatshouder bij het lokaal genereren.

en: Specify critical CSS rules for above-the-fold content when enabling %s.
nl: Geef benodigde stijlregels (CSS) op voor above-the-fold deel van de pagina als je %s inschakelt.

en: Specify how long in seconds before the crawler should initiate crawling the entire sitemap again.
nl: Geef aan (in seconden) hoe lang de crawler moet wachten om de hele sitemap opnieuw te crawlen.

en: Specify how long, in seconds, Gravatar files are cached.
nl: Geef op hoe lang Gravatars in de cache moeten worden bewaard (in seconden).

en: Specify how long, in seconds, REST calls are cached.
nl: Geef aan (in seconden) hoe lang REST aanroepen worden gecached.

en: Specify how long, in seconds, feeds are cached.
nl: Geef aan (in seconden) hoe lang de feeds gecached worden.

en: Specify how long, in seconds, private pages are cached.
nl: Geef aan hoe lang, in seconden, privé pagina's worden gecached.

en: Specify how long, in seconds, public pages are cached.
nl: Geef aan (in seconden) hoe lang publiek toegankelijke pagina's worden gecached.

en: Specify how long, in seconds, the front page is cached.
nl: Geef aan (in seconden) hoe lang de voorpagina in de cache wordt bewaard.

en: Specify the %s heartbeat interval in seconds.
nl: Geef de %s heartbeat interval op in seconden.

en: Specify the maximum size of the log file.
nl: Geef de maximale omvang op van de logbestand.

en: Specify the number of most recent revisions to keep when cleaning revisions.
nl: Geef op hoeveel revisies te bewaren bij opschonen.

en: Specify the password used when connecting.
nl: Geef wachtwoord op voor het maken van verbinding.

en: Specify the quality when generating LQIP.
nl: Specificeer de kwaliteit bij het genereren van LQIP.

en: Specify the responsive placeholder SVG color.
nl: Geef de SVG kleur van de responsive plaatshouder op.

en: Specify the time to purge the "%s" list.
nl: Specificeer de tijd om de "%s" lijst op te schonen.

en: Specify which HTML element attributes will be replaced with CDN Mapping.
nl: Geef aan welke attributen van HTML elementen worden vervangen bij CDN gebruik.

en: Specify which element attributes will be replaced with WebP/AVIF.
nl: Geef aan welke elemen tattributen worden vervangen door WebP/AVIF.

en: Speed up your WordPress site even further with <strong>QUIC.cloud Online Services and CDN</strong>.
nl: Versnel je WordPress site nog verder met <strong>QUIC.cloud Online Services en CDN</strong>.

en: Speed up your WordPress site even further with QUIC.cloud Online Services and CDN.
nl: Versnel je WordPress site nog verder met QUIC.cloud Online Services en CDN.

en: Spread the love and earn %s credits to use in our QUIC.cloud online services.
nl: Verspreid de liefde en verdien %s credits om te gebruiken in onze QUIC.cloud online diensten.

en: Standard Presets
nl: Standaard voorinstellingen

en: Start watching...
nl: Begin met kijken...

en: Started async crawling
nl: Gestart met asynchroon crawlen

en: Started async image optimization request
nl: Gestart asynchrone afbeelding optimalisatie aanvraag

en: Static file type links to be replaced by CDN links.
nl: Statische bestandstype links die moeten worden vervangen door CDN-links.

en: Stop loading WordPress.org emoji. Browser default emoji will be displayed instead.
nl: Maak geen gebruik van de WordPress emoji, maar van de standaard emoji in de browser.

en: Storage Optimization
nl: Opslagruimte optimaliseren

en: Store Gravatar locally.
nl: Gravatar lokaal opslaan.

en: Store Transients
nl: Transients opslaan

en: Submit a ticket
nl: Verstuur een ticket

en: Successfully Crawled
nl: Met succes gecrawld

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Support forum
nl: Ondersteuningforum

en: Sure I'd love to review!
nl: Tuurlijk schrijf ik een beoordeling!

en: Swap
nl: Wisselen

en: Switch back to using optimized images on your site
nl: Gebruik opnieuw geoptimaliseerde afbeeldingen

en: Switched images successfully.
nl: Afbeeldingen succesvol gewisseld.

en: Switched to optimized file successfully.
nl: Omschakelen naar geoptimaliseerd bestand geslaagd.

en: Sync QUIC.cloud status successfully.
nl: Synchronisatie quic.cloud status succesvol.

en: Sync credit allowance with Cloud Server successfully.
nl: Creditlimiet succesvol gesynchroniseerd met Cloud Server.

en: Sync data from Cloud
nl: Synchroniseer gegevens van de Cloud

en: System Information
nl: Systeeminformatie

en: Table
nl: Tabel

en: Temporarily bypass Cloudflare cache. This allows changes to the origin server to be seen in realtime.
nl: Negeer tijdelijk de Cloudflare cache. Zo worden aanpassingen aan je site direct zichtbaar.

en: Term archive (include category, tag, and tax)
nl: Term archief (inclusief categorie, tag en taxonomie)

en: Testing
nl: Aan het testen

en: Thank You for Using the LiteSpeed Cache Plugin!
nl: Bedankt voor het gebruik van de LiteSpeed Cache Plugin!

en: The Admin IP option will only output log messages on requests from admin IPs listed below.
nl: De optie beheerder IP voert alleen log berichten uit over aanvragen van de hieronder vermelde admin IP's.

en: The LiteSpeed Cache plugin is used to cache pages - a simple way to improve the performance of the site.
nl: De LiteSpeed ​​Cache plugin wordt gebruikt om pagina's te cachen - een eenvoudige manier om de prestaties van de site te verbeteren.

en: The QUIC.cloud connection is not correct. Please try to sync your QUIC.cloud connection again.
nl: De QUIC.cloud verbinding is niet correct. Probeer je QUIC.cloud verbinding opnieuw te synchroniseren.

en: The URLs here (one per line) will be purged automatically at the time set in the option "%s".
nl: URL's die hier zijn genoemd (één per regel) daarvan wordt de cache automatisch verwijderd op de tijd die is ingesteld bij de optie "%s".

en: The URLs will be compared to the REQUEST_URI server variable.
nl: De URL's worden vergeleken met de REQUEST_URI server variabele.

en: The Viewport Images service detects which images appear above the fold, and excludes them from lazy load.
nl: De dienst Viewport Images detecteert welke afbeeldingen boven de vouw verschijnen, en sluit ze uit van lazy-load.

en: The above nonces will be converted to ESI automatically.
nl: Bovenstaande nonces worden automatisch geconverteerd naar ESI.

en: The amount of time, in seconds, that files will be stored in browser cache before expiring.
nl: De duur (in seconden) dat bestanden in de browser worden bewaard.

en: The cache needs to distinguish who is logged into which WordPress site in order to cache correctly.
nl: De cache moet kunnen onderscheiden welke gebruiker is ingelogd in welke WordPress site om correct te kunnen cachen.

en: The callback validation to your domain failed due to hash mismatch.
nl: De callback validatie naar je domein is mislukt doordat de hash niet overeen kwam.

en: The callback validation to your domain failed. Please make sure there is no firewall blocking our servers.
nl: De callback validatie naar je domein is mislukt. Zorg ervoor dat er geen firewall onze servers blokkeert.

en: The callback validation to your domain failed. Please make sure there is no firewall blocking our servers. Response code:
nl: De callback validatie naar je domein is mislukt. Zorg ervoor dat er geen firewall onze servers blokkeert. Reactie code:

en: The cookie set here will be used for this WordPress installation.
nl: De cookie die hier wordt gezet zal worden gebruikt voor deze WordPress installatie.

en: The crawler feature is not enabled on the LiteSpeed server. Please consult your server admin or hosting provider.
nl: Deze crawler functie is niet ingeschakeld op de LiteSpeed server. Neem contact op met je hosting/server beheerder.

en: The crawler will use your XML sitemap or sitemap index. Enter the full URL to your sitemap here.
nl: De crawler gebruikt je XML sitemap of sitemap index. Voer hier de volledige URL van je sitemap in.

en: The current server is under heavy load.
nl: De huidige server wordt zwaar belast.

en: The database has been upgrading in the background since %s. This message will disappear once upgrade is complete.
nl: De database wordt in de achtergrond geüpdatet sinds %s. Zodra dat klaar is, verdwijnt dit bericht.

en: The deactivation is temporary
nl: De deactivering is tijdelijk

en: The default login cookie is %s.
nl: De standaard login cookie is %s.

en: The environment report contains detailed information about the WordPress configuration.
nl: Het rapport bevat gedetailleerde informatie over de Wordpress configuratie.

en: The features below are provided by %s
nl: De functies hieronder worden geleverd door %s

en: The following options are selected, but are not editable in this settings page.
nl: De volgende opties zijn geselecteerd, maar kunnen niet worden bewerkt op deze instellingenpagina.

en: The image compression quality setting of WordPress out of 100.
nl: Instelling van de kwaliteit van gecomprimeerde afbeeldingen in WordPress op een schaal van 100.

en: The image list is empty.
nl: De afbeeldingslijst is leeg.

en: The latest data file is
nl: Het nieuwste gegevensbestand is

en: The list will be merged with the predefined nonces in your local data file.
nl: De lijst wordt samengevoegd met de vooraf gedefinieerde nonces in je lokale gegevensbestand.

en: The maximum average server load allowed while crawling. The number of crawler threads in use will be actively reduced until average server load falls under this limit. If this cannot be achieved with a single thread, the current crawler run will be terminated.
nl: De maximale gemiddelde serverbelasting die is toegestaan ​​tijdens het crawlen. Het aantal crawler threads in gebruik wordt actief verminderd tot de gemiddelde serverbelasting onder deze limiet valt. Als dit niet met een enkele thread kan worden bereikt, wordt de huidige crawler-run beëindigd.

en: The network admin selected use primary site configs for all subsites.
nl: De netwerkbeheerder gebruikt de primaire site configuraties voor alle subsites.

en: The network admin setting can be overridden here.
nl: De instellingen voor het netwerkbeheer kunnen hier worden overschreden.

en: The next complete sitemap crawl will start at
nl: De volgende volledige sitemap crawl begint om

en: The queue is processed asynchronously. It may take time.
nl: De wachtrij wordt asynchroon verwerkt. Het kan enige tijd duren.

en: The selector must exist in the CSS. Parent classes in the HTML will not work.
nl: De selector moet in de CSS bestaan. Hoofd klassen in de HTML werken niet.

en: The server will determine if the user is logged in based on the existence of this cookie.
nl: De server zal bepalen of de gebruiker is ingelogd op basis van het bestaan van deze cookie.

en: The site is not a valid alias on QUIC.cloud.
nl: De site is geen geldige alias op QUIC.cloud.

en: The site is not registered on QUIC.cloud.
nl: Site is niet geregistreerd op QUIC.cloud.

en: The user with id %s has editor access, which is not allowed for the role simulator.
nl: De gebruiker met ID %s heeft editor toegang, wat niet is toegestaan voor de rollen simulator.

en: Then another WordPress is installed (NOT MULTISITE) at %s
nl: En een andere WordPress is geïnstalleerd (GEEN MULTISITE) op %s

en: There is a WordPress installed for %s.
nl: Er is een WordPress geïnstalleerd voor %s.

en: There is proceeding queue not pulled yet.
nl: Er is een wachtrij die nog niet is opgehaald.

en: There is proceeding queue not pulled yet. Queue info: %s.
nl: Er is een wachtrij die nog niet opgehaald is. Wachtrij info: %s.

en: These images will not generate LQIP.
nl: Deze afbeeldingen zullen geen LQIP genereren.

en: These options are only available with LiteSpeed Enterprise Web Server or QUIC.cloud CDN.
nl: Deze opties zijn alleen beschikbaar bij gebruik van LiteSpeed Enterprise Web Server of QUIC.cloud CDN.

en: These settings are meant for ADVANCED USERS ONLY.
nl: Deze instellingen zijn alleen voor GEAVANCEERDE GEBRUIKERS.

en: This Month Usage: %s
nl: Deze maand gebruik: %s

en: This action should only be used if things are cached incorrectly.
nl: Deze actie moet eigenlijk alleen gebruikt worden als elementen onjuist gecached zijn.

en: This can be predefined in %2$s as well using constant %1$s, with this setting taking priority.
nl: Dit kan ook in %2$s vooraf worden gedefinieerd met behulp van constante %1$s, waarbij deze instelling voorrang krijgt.

en: This can improve page loading time by reducing initial HTTP requests.
nl: Kan de laadtijd van de pagina verbeteren door het aantal HTTP aanvragen te verminderen.

en: This can improve quality but may result in larger images than lossy compression will.
nl: Dit verbetert de kwaliteit, maar kan resulteren in grotere afbeeldingen dan bij compressie met kwaliteitsverlies.

en: This can improve the page loading speed.
nl: Kan de laadtijd van pagina's verbeteren.

en: This can improve your speed score in services like Pingdom, GTmetrix and PageSpeed.
nl: Dit kan je snelheidsscore verbeteren in diensten als Pingdom, GTmetrix en PageSpeed.

en: This enables the page's initial screenful of imagery to be fully displayed without delay.
nl: Hierdoor kan het eerste scherm vol afbeeldingmateriaal van de pagina zonder vertraging volledig worden weergegeven.

en: This is irreversible.
nl: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This is to ensure compatibility prior to enabling the cache for all sites.
nl: Dit is om compatibiliteit te garanderen voordat je de cache voor alle sites inschakelt.

en: This low-risk preset introduces basic optimizations for speed and user experience. Appropriate for enthusiastic beginners.
nl: Deze voorinstelling met laag risico introduceert basisoptimalisaties voor snelheid en gebruikerservaring. Geschikt voor enthousiaste beginners.

en: This may cause heavy load on the server.
nl: Dit zal een zware belasting zijn voor de server.

en: This message indicates that the plugin was installed by the server admin.
nl: Dit bericht geeft aan dat de plugin is geïnstalleerd door de hosting/server beheerder.

en: This no-risk preset is appropriate for all websites. Good for new users, simple websites, or cache-oriented development.
nl: Deze no-risk voorinstelling is geschikt voor alle sites. Goed voor nieuwe gebruikers, eenvoudige sites, of cache georiënteerde ontwikkeling.

en: This option can help to correct the cache vary for certain advanced mobile or tablet visitors.
nl: Deze optie kan helpen om de cache variërend te corrigeren voor bepaalde gevorderde mobiele of tablet bezoekers.

en: This option enables maximum optimization for Guest Mode visitors.
nl: Met deze optie schakel je maximale optimalisatie in voor gastmodus.

en: This option is bypassed because %1$s option is %2$s.
nl: Deze optie wordt omzeild omdat %1$s optie is %2$s.

en: This option is bypassed due to %s option.
nl: Deze optie wordt omzeild door de optie %s.

en: This option may result in a JS error or layout issue on frontend pages with certain themes/plugins.
nl: Deze optie kan bij bepaalde thema's/plugins een JS fout of lay-out probleem opleveren op frontend pagina's.

en: This option will automatically bypass %s option.
nl: Deze optie omzeilt automatisch de optie %s.

en: This option will remove all %s tags from HTML.
nl: Met deze optie worden alle %s tags uit HTML verwijderd.

en: This preset almost certainly will require testing and exclusions for some CSS, JS and Lazy Loaded images. Pay special attention to logos, or HTML-based slider images.
nl: Deze voorinstelling vereist vrijwel zeker testen en uitsluitingen voor sommige CSS, JS en lazy-loaded afbeeldingen. Let vooral op logo's, of HTML-gebaseerde slider afbeeldingen.

en: This preset is good for most websites, and is unlikely to cause conflicts. Any CSS or JS conflicts may be resolved with Page Optimization > Tuning tools.
nl: Deze voorinstelling is goed voor de meeste sites, en zal waarschijnlijk geen conflicten veroorzaken. Eventuele CSS of JS conflicten kunnen worden opgelost met Pagina optimalisatie > Tuning gereedschappen.

en: This preset might work out of the box for some websites, but be sure to test! Some CSS or JS exclusions may be necessary in Page Optimization > Tuning.
nl: Deze voorinstelling kan out of the box werken voor sommige sites, maar test het zeker! Sommige uitsluitingen van CSS of JS kunnen nodig zijn in Pagina optimalisatie > Fijnafstemming.

en: This process is automatic.
nl: Dit proces is automatisch.

en: This setting is %1$s for certain qualifying requests due to %2$s!
nl: Deze instelling is %1$s voor bepaalde kwalificerende aanvragen vanwege %2$s!

en: This setting is useful for those that have multiple web applications for the same domain.
nl: Deze instelling is handig als er meerdere web-applicaties gebruik maken van cookies op hetzelfde domein.

en: This setting will edit the .htaccess file.
nl: Deze instelling zal het .htaccess bestand wijzigen.

en: This setting will regenerate crawler list and clear the disabled list!
nl: Deze instelling zal de crawler lijst regenereren en de uitgeschakelde lijst wissen!

en: This site utilizes caching in order to facilitate a faster response time and better user experience. Caching potentially stores a duplicate copy of every web page that is on display on this site. All cache files are temporary, and are never accessed by any third party, except as necessary to obtain technical support from the cache plugin vendor. Cache files expire on a schedule set by the site administrator, but may easily be purged by the admin before their natural expiration, if necessary. We may use QUIC.cloud services to process & cache your data temporarily.
nl: Deze site gebruikt caching om een snellere responstijd en een betere gebruikerservaring te bereiken. Caching slaat mogelijk duplicate kopieën op van elke webpagina die op deze site wordt weergegeven. Alle cachebestanden zijn tijdelijk, en worden nooit benaderd door een derde partij, behalve als dit nodig is voor technische ondersteuning van de leverancier van de cacheplugin. Cache bestanden verlopen op basis van een schema dat wordt ingesteld door de beheerder van de site, maar kunnen indien nodig eenvoudig worden verwijderd door de beheerder voordat ze verlopen.

en: This value is overwritten by the %s variable.
nl: Deze waarde wordt overschreven door de %s variabele.

en: This value is overwritten by the Network setting.
nl: Deze waarde wordt overschreven door de Netwerkinstelling.

en: This value is overwritten by the PHP constant %s.
nl: Deze waarde wordt overschreven door de PHP constant %s.

en: This value is overwritten by the filter.
nl: Deze waarde wordt overschreven door het filter.

en: This value is overwritten by the primary site setting.
nl: Deze waarde wordt overschreven door de primaire site-instelling.

en: This will Purge Front Page only
nl: Dit zal alleen de voorpagina opschonen

en: This will Purge Pages only
nl: Dit zal alleen pagina's opschonen

en: This will affect all tags containing attributes: %s.
nl: Dit hebt invloed op alle tags met attributen: %s .

en: This will also add a preconnect to Google Fonts to establish a connection earlier.
nl: Dit voegt tevens een 'preconnect' voor Google Fonts toe om eerder een verbinding te maken.

en: This will back up your current settings and replace them with the %1$s preset settings. Do you want to continue?
nl: Dit maakt een back-up van je huidige instellingen en vervangt ze door de vooraf ingestelde %1$s instellingen. Wil je doorgaan?

en: This will clear EVERYTHING inside the cache.
nl: Dit zal ALLE cache verwijderen.

en: This will delete all cached Gravatar files
nl: Hiermee verwijder je alle Gravatars in de cache

en: This will delete all generated critical CSS files
nl: Dit verwijdert alle gegenereerde kritieke CSS bestanden

en: This will delete all generated image LQIP placeholder files
nl: Hiermee verwijder je alle aangemaakte placeholder bestanden

en: This will delete all generated unique CSS files
nl: Dit zal alle gegenereerde unieke CSS bestanden verwijderen

en: This will delete all localized resources
nl: Dit zal alle gelokaliseerde gegevensbronnen verwijderen

en: This will disable LSCache and all optimization features for debug purpose.
nl: Hiermee worden lSCache en alle optimalisatie functies uitgeschakeld voor debug doeleinden.

en: This will disable the settings page on all subsites.
nl: Dit zal de instellingenpagina uitschakelen op alle subsites.

en: This will drop the unused CSS on each page from the combined file.
nl: Hierdoor wordt de ongebruikte CSS op elke pagina uit het gecombineerde bestand verwijderd.

en: This will enable crawler cron.
nl: Dit zal de crawler cron inschakelen.

en: This will export all current LiteSpeed Cache settings and save them as a file.
nl: Dit zal alle huidige LiteSpeed Cache instellingen exporteren en het als bestand bewaren.

en: This will generate extra requests to the server, which will increase server load.
nl: Dit leidt tot meer server aanvragen en dus een hogere belasting van de server.

en: This will generate the placeholder with same dimensions as the image if it has the width and height attributes.
nl: Hierdoor krijgt de placeholder dezelfde afmetingen als de afbeelding, indien de attributen breedte en hoogte zijn meegegeven.

en: This will import settings from a file and override all current LiteSpeed Cache settings.
nl: Hiermee importeer je instellingen uit een bestand en worden alle huidige instellingen overschreven.

en: This will increase the size of optimized files.
nl: Hierdoor worden geoptimaliseerde bestanden groter.

en: This will inline the asynchronous CSS library to avoid render blocking.
nl: Hiermee wordt de asynchrone CSS-bibliotheek in de pagina (HTML) opgenomen, om weergave blokkering te voorkomen.

en: This will purge all minified/combined CSS/JS entries only
nl: Dit zal alleen alle geminificeerde/gecombineerde CSS/JS entries verwijderen

en: This will reset all settings to default settings.
nl: Dit reset alle instellingen naar de standaard instellingen.

en: This will reset the %1$s. If you changed WebP/AVIF settings and want to generate %2$s for the previously optimized images, use this action.
nl: Dit reset de %1$s. Als je de WebP/AVIF instellingen hebt gewijzigd en %2$s wilt genereren voor de eerder geoptimaliseerde afbeeldingen, gebruik dan deze actie.

en: This will restore the backup settings created %1$s before applying the %2$s preset. Any changes made since then will be lost. Do you want to continue?
nl: Hiermee worden de back-upinstellingen teruggezet die zijn gemaakt %1$s voor toepassing van de %2$s voorinstelling. Alle wijzigingen die sindsdien zijn aangebracht, gaan verloren. Wil je doorgaan?

en: Time to execute previous request: %s
nl: Benodigde tijd vorige aanvraag: %s

en: To crawl for a particular cookie, enter the cookie name, and the values you wish to crawl for. Values should be one per line. There will be one crawler created per cookie value, per simulated role.
nl: Als je wilt crawlen voor een bepaalde cookie, voer je de cookie naam en de waarden in waarnaar je wilt crawlen. Waarden moeten één per regel zijn. Er wordt één crawler gemaakt per cookie waarde, per gesimuleerde rol.

en: To crawl the site as a logged-in user, enter the user ids to be simulated.
nl: Als je de site wilt crawlen als een ingelogde gebruiker, voer je de gebruiker ID's in die moeten worden gesimuleerd.

en: To define a custom TTL for a URI, add a space followed by the TTL value to the end of the URI.
nl: Als je een aangepaste TTL voor een URI wilt definiëren, voeg je een spatie gevolgd door de TTL-waarde toe aan het einde van de URI.

en: To do an exact match, add %s to the end of the URL.
nl: Om een exacte overeenkomst te verkrijgen, voeg een '%s' toe aan het eind van de URL.

en: To enable the following functionality, turn ON Cloudflare API in CDN Settings.
nl: Om onderstaande functies te kunnen gebruiken, zet je Cloudflare API op AAN op de tab CDN instellingen.

en: To exclude %1$s, insert %2$s.
nl: Voeg %2$s in om %1$s uit te sluiten.

en: To generate a passwordless link for LiteSpeed Support Team access, you must install %s.
nl: Installeer %s om een link te genereren, waarmee het LiteSpeed Support Team zonder wachtwoord beheertoegang krijgt.

en: To grant wp-admin access to the LiteSpeed Support Team, please generate a passwordless link for the current logged-in user to be sent with the report.
nl: Genereer een link, om het LiteSpeed Support Team zonder wachtwoord wp-admin toegang te geven namens de huidige ingelogde gebruiker, die je mee kunt sturen met het verslag.

en: To make sure our server can communicate with your server without any issues and everything works fine, for the few first requests the number of image groups allowed in a single request is limited.
nl: Om ervoor te zorgen dat onze server zonder problemen kan communiceren met je server en alles goed werkt, is het aantal afbeelding groepen dat in één aanvraag is toegestaan voor de eerste paar aanvragen beperkt.

en: To manage your QUIC.cloud options, go to QUIC.cloud Dashboard.
nl: Om je QUIC.cloud opties te beheren, ga je naar QUIC.cloud Dashboard.

en: To manage your QUIC.cloud options, go to your hosting provider's portal.
nl: Ga naar het portaal van je hostingprovider om je QUIC.cloud opties te beheren.

en: To manage your QUIC.cloud options, please contact your hosting provider.
nl: Neem contact op met je hostingprovider om je QUIC.cloud opties te beheren.

en: To match the beginning, add %s to the beginning of the item.
nl: Voeg %s toe aan het begin van het item om het begin aan te passen.

en: To prevent %s from being cached, enter them here.
nl: Om te voorkomen dat %s in de cache wordt opgeslagen, voer je deze hier in.

en: To prevent filling up the disk, this setting should be OFF when everything is working.
nl: Als je site goed werkt zou deze instelling UIT moeten staan om te voorkomen dat de schijfopslag vol loopt.

en: To randomize CDN hostname, define multiple hostnames for the same resources.
nl: Om de CDN hostnaam willekeurig te maken, definieer je meerdere hostnamen voor dezelfde gegevensbronnen.

en: To test the cart, visit the <a %s>FAQ</a>.
nl: Ga naar de <a %s>Veelgestelde vragen</a> om de winkelwagen te testen.

en: To use the caching functions you must have a LiteSpeed web server or be using QUIC.cloud CDN.
nl: Om de cachefuncties te gebruiken, moet je een LiteSpeed webserver hebben of QUIC.cloud CDN gebruiken.

en: Tool
nl: Gereedschap

en: Total
nl: Totaal

en: Total Reduction
nl: Totale reductie

en: Total Usage
nl: Totaalgebruik

en: Total images optimized in this month
nl: Totaal aantal afbeeldingen geoptimaliseerd in deze maand

en: Trashed Comments
nl: Naar prullenbak verplaatste reacties

en: Trashed Posts
nl: Berichten in de prullenbak

en: Try GitHub Version
nl: GitHub versie uitproberen

en: Tuning
nl: Fijninstelling

en: Tuning CSS Settings
nl: CSS instellingen aanpassen

en: Tuning Settings
nl: Instellingen verfijnen

en: Turn OFF
nl: Zet UIT

en: Turn ON
nl: Zet AAN

en: Turn ON to cache public pages for logged in users, and serve the Admin Bar and Comment Form via ESI blocks. These two blocks will be uncached unless enabled below.
nl: Schakel IN om openbare pagina's voor ingelogde gebruikers in de cache te plaatsen en de toolbar en het reactieformulier via ESI blokken te bedienen. Deze twee blokken worden uit het cache geheugen verwijderd, tenzij hieronder ingeschakeld.

en: Turn ON to control heartbeat in backend editor.
nl: Zet AAN om de 'heartbeat' te beheren voor de backend editor.

en: Turn ON to control heartbeat on backend.
nl: Zet AAN om heartbeat op de back-end te besturen.

en: Turn ON to control heartbeat on frontend.
nl: Zet AAN om de 'heartbeat' voor de frontend te beheren.

en: Turn On Auto Upgrade
nl: Zet automatisch upgraden aan

en: Turn on OptimaX. This will automatically request your pages OptimaX result via cron job.
nl: Zet OptimaX aan. Hierdoor wordt automatisch het OptimaX resultaat van je pagina opgevraagd via een cron job.

en: Turn this option ON to have LiteSpeed Cache updated automatically, whenever a new version is released. If OFF, update manually as usual.
nl: Zet deze optie AAN om LiteSpeed Cache automatisch te laten updaten, wanneer een nieuwe versie wordt uitgebracht. Indien UIT, update handmatig zoals gebruikelijk.

en: Turn this option ON to show latest news automatically, including hotfixes, new releases, available beta versions, and promotions.
nl: Zet deze optie AAN om automatisch het laatste nieuws te ontvangen, zoals over hotfixes, nieuwe releases, beschikbare beta versies en aanbiedingen.

en: Turn this setting %s if you are using a traditional Content Delivery Network (CDN) or a subdomain for static content with QUIC.cloud CDN.
nl: Zet deze instelling op %s als je een traditioneel Content Delivery Network (CDN) gebruikt of een subdomein voor statische inhoud met QUIC.cloud CDN.

en: Tweet preview
nl: Tweet voorbeeld

en: Tweet this
nl: Tweet dit

en: UCSS Inline
nl: UCSS inline

en: UCSS Inline Excluded Files
nl: UCSS Inline uitgesloten bestanden

en: UCSS Selector Allowlist
nl: UCSS selector lijst toegestaan

en: UCSS URI Excludes
nl: UCSS URI uitsluitingen

en: URI Excludes
nl: URI uitsluitingen

en: URI Paths containing these strings will NOT be cached as public.
nl: URI-paden die deze tekenreeksen bevatten, worden NIET als openbaar in de cache opgeslagen.

en: URL Search
nl: URL zoekopdracht

en: URL list in %s queue waiting for cron
nl: URL lijst in %s wachtrij voor cron

en: Unable to automatically add %1$s as a Domain Alias for main %2$s domain, due to potential CDN conflict.
nl: Kan niet automatisch %1$s toevoegen als domein alias voor hoofddomein %2$s, vanwege potentieel CDN conflict.

en: Unable to automatically add %1$s as a Domain Alias for main %2$s domain.
nl: Kan niet automatisch %1$s toevoegen als domein alias voor hoofddomein %2$s.

en: Unexpected cache rule %2$s found in %1$s file. This rule may cause visitors to see old versions of pages due to the browser caching HTML pages. If you are sure that HTML pages are not being browser cached, this message can be dismissed. (%3$sLearn More%4$s)
nl: Onverwachte cache regel %2$s gevonden in %1$s bestand. Deze regel kan ervoor zorgen dat bezoekers oude versies van pagina's door browser caching HTML pagina's te zien krijgen. Als je er zeker van bent dat HTML pagina's niet door de browser zijn gecached, kan dit bericht worden genegeerd. (%3$s>Lees verder%4$s )

en: Unique CSS
nl: Unieke CSS

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Update %s now
nl: %s nu updaten

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Upgraded successfully.
nl: Succesvol geüpgraded.

en: Usage
nl: Gebruik

en: Usage Statistics: %s
nl: Gebruiksstatistieken: %s

en: Use %1$s in %2$s to indicate this cookie has not been set.
nl: Gebruik %1$s in %2$s om aan te geven dat deze cookie niet gezet is.

en: Use %1$s to bypass UCSS for the pages which page type is %2$s.
nl: Gebruik %1$s om UCSS te omzeilen voor de pagina's waarvan het paginatype %2$s is.

en: Use %1$s to bypass remote image dimension check when %2$s is ON.
nl: Gebruik %1$s om de controle van de afbeeldingafmetingen op afstand te omzeilen wanneer %2$s AAN staat.

en: Use %1$s to generate one single UCSS for the pages which page type is %2$s while other page types still per URL.
nl: Gebruik %1$s om één enkele UCSS te genereren voor de pagina's welk paginatype %2$s is terwijl andere paginatypen nog steeds per URL zijn.

en: Use %s API functionality.
nl: Gebruik %s API functionaliteit.

en: Use CDN Mapping
nl: CDN mapping gebruiken

en: Use Network Admin Setting
nl: Netwerkbeheerinstelling gebruiken

en: Use Optimized Files
nl: Gebruik geoptimaliseerde bestanden

en: Use Original Files
nl: Gebruik de originele bestanden

en: Use Primary Site Configuration
nl: Gebruik de primaire site configuratie

en: Use QUIC.cloud LQIP (Low Quality Image Placeholder) generator service for responsive image previews while loading.
nl: Gebruik QUIC.cloud LQIP (Lage kwaliteit afbeelding plaatshouder) generator dienst voor responsive afbeeldingen voorbeelden tijdens het laden.

en: Use QUIC.cloud online service to generate critical CSS and load remaining CSS asynchronously.
nl: Online service QUIC.cloud gebruiken om kritieke CSS te genereren en overige CSS asynchroon te laden.

en: Use QUIC.cloud online service to generate unique CSS.
nl: QUIC.cloud online dienst gebruiken om unieke CSS te genereren.

en: Use Web Font Loader library to load Google Fonts asynchronously while leaving other CSS intact.
nl: Gebruik de Web Font Loader bibliotheek om asynchroon Google Fonts te laten en overige CSS ongemoeid te laten.

en: Use an official LiteSpeed-designed Preset to configure your site in one click. Try no-risk caching essentials, extreme optimization, or something in between.
nl: Gebruik een officieel door LiteSpeed ontworpen voorinstelling om je site in een klik te configureren. Probeer no-risk caching essentials, extreme optimalisatie, of iets daartussenin.

en: Use external object cache functionality.
nl: Gebruik externe object cache functionaliteit.

en: Use keep-alive connections to speed up cache operations.
nl: Gebruik de keep-alive header om caching te versnellen.

en: Use latest GitHub Dev commit
nl: Gebruik laatste GitHub dev commit

en: Use latest GitHub Dev/Master commit
nl: Laatste GitHub dev/master commit gebruiken

en: Use latest GitHub Master commit
nl: Gebruik de laatste GitHub master commit

en: Use latest WordPress release version
nl: Gebruik de nieuwste WordPress release versie

en: Use original images (unoptimized) on your site
nl: Gebruik de originele (niet geoptimaliseerde) bestanden voor je site

en: Use the format %1$s or %2$s (element is optional).
nl: Gebruik het format %1$s of %2$s (element is optioneel).

en: Use this section to switch plugin versions. To beta test a GitHub commit, enter the commit URL in the field below.
nl: In deze sectie kun je een andere versie van de plugin kiezen. Om een versie vanaf GitHub te testen, moet je hieronder de URL invoeren.

en: Useful for above-the-fold images causing CLS (a Core Web Vitals metric).
nl: Nuttig voor boven-de-vouw afbeeldingen die CLS veroorzaken (een core web vitals metriek).

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Using optimized version of file.
nl: Geoptimaliseerde versie van bestand gebruiken.

en: Value from filter applied
nl: Waarde van toegepaste filter

en: Value range
nl: Waarde bereik

en: Variables %s will be replaced with the configured background color.
nl: De variabele %s wordt vervangen door de ingestelde achtergrondkleur.

en: Variables %s will be replaced with the corresponding image properties.
nl: De variabelen %s worden vervangen door de overeenkomstige eigenschappen van de afbeelding.

en: Vary Cookies
nl: Wisselende cookies

en: Vary Group
nl: Vary groep

en: Vary for Mini Cart
nl: Varieer voor mini winkelwagen

en: View %1$s version %2$s details
nl: %1$s versie %2$s details bekijken

en: View .htaccess
nl: .htaccess bekijken

en: View Site Before Cache
nl: Bekijk site voor cache

en: View Site Before Optimization
nl: Bekijk site vóór optimalisatie

en: Viewport Image
nl: Viewport afbeelding

en: Viewport Image Generation
nl: Viewport afbeelding generatie

en: Viewport Images
nl: Viewport afbeeldingen

en: Viewport Images Cron
nl: Viewport afbeeldingen cron

en: Visit LSCWP support forum
nl: Bezoek het LSCWP ondersteuningsforum

en: Visit the site while logged out.
nl: Bezoek de site terwijl je bent uitgelogd.

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: WARNING: The .htaccess login cookie and Database login cookie do not match.
nl: WAARSCHUWING: De .htaccess login cookie en de database login cookie komen niet overeen.

en: Waiting
nl: Wachtend

en: Waiting to be Crawled
nl: Wachtend op crawl

en: Want to connect with other LiteSpeed users?
nl: Wil je in contact komen met andere LiteSpeed gebruikers?

en: Watch Crawler Status
nl: Bekijk Crawler Status

en: We are good. No table uses MyISAM engine.
nl: Alles OK. Geen enkele tabel gebruikt de MyISAM engine.

en: We are working hard to improve your online service experience. The service will be unavailable while we work. We apologize for any inconvenience.
nl: We doen er alles aan om je online dienst ervaringen te verbeteren. De dienst is niet beschikbaar tijdens onze werkzaamheden. Excuses voor het ongemak.

en: WebP file reduced by %1$s (%2$s)
nl: WebP bestand verkleind met %1$s (%2$s)

en: WebP saved %s
nl: WebP bespaarde %s

en: WebP/AVIF Attribute To Replace
nl: Webp/AVIF attribuut om te vervangen

en: WebP/AVIF For Extra srcset
nl: WebP/AVIF voor extra srcset

en: Welcome to LiteSpeed
nl: Welkom bij LiteSpeed

en: What is a group?
nl: Wat is een groep?

en: What is an image group?
nl: Wat is een afbeeldingsgroep?

en: When a visitor hovers over a page link, preload that page. This will speed up the visit to that link.
nl: Wanneer een bezoeker over een pagina link hovert, laadt je die pagina vooraf. Dit zal het bezoek aan die link versnellen.

en: When disabling the cache, all cached entries for this site will be purged.
nl: Wanneer de cache wordt uitgeschakeld wordt alle cache records voor deze site verwijderd.

en: When enabled, the cache will automatically purge when any plugin, theme or the WordPress core is upgraded.
nl: Indien ingeschakeld, zal de cache automatisch worden opgeschoond wanneer een plugin, thema of de WordPress core wordt geüpgraded.

en: When minifying HTML do not discard comments that match a specified pattern.
nl: Bij het verkleinen van HTML worden commentaarregels die overeenkomen met een gespecificeerd patroon niet verwijderd.

en: When switching formats, please %1$s or %2$s to apply this new choice to previously optimized images.
nl: Wanneer je wisselt tussen formaten, %1$s of %2$s om deze nieuwe keuze toe te passen op eerder geoptimaliseerde afbeeldingen.

en: When this option is turned %s, it will also load Google Fonts asynchronously.
nl: Als deze optie op %s gezet wordt, worden ook Google Fonts asynchroon geladen.

en: When you use Lazy Load, it will delay the loading of all images on a page.
nl: Als je lazy-load gebruikt, vertraag je het laden van alle afbeeldingen op een pagina.

en: Who should use this preset?
nl: Wie moet deze voorinstelling gebruiken?

en: Why are you deactivating the plugin?
nl: Waarom deactiveer je de plugin?

en: Widget Cache TTL
nl: Widget cache TTL

en: Wildcard %1$s supported (match zero or more characters). For example, to match %2$s and %3$s, use %4$s.
nl: Wildcard %1$s wordt ondersteund (match nul of meer tekens). Als je bijvoorbeeld %2$s en %3$s wilt matchen, gebruik je %4$s.

en: Wildcard %s supported.
nl: Wildcard %s wordt ondersteund.

en: With ESI (Edge Side Includes), pages may be served from cache for logged-in users.
nl: Met ESI (Edge Side Includes) kunnen pagina's worden weergegeven vanuit cache voor ingelogde gebruikers.

en: With QUIC.cloud CDN enabled, you may still be seeing cache headers from your local server.
nl: Ook als QUIC.cloud CDN is ingeschakeld, kan het nog zijn dat je cache headers ziet van je eigen webserver.

en: WooCommerce Settings
nl: WooCommerce instellingen

en: WordPress Image Quality Control
nl: Beheer kwaliteit afbeeldingen in WordPress

en: WordPress valid interval is %s seconds.
nl: Een geldige interval in WordPress is %s seconden.

en: Yearly archive
nl: Jaarlijks archief

en: You are currently using services as an anonymous user. To manage your QUIC.cloud options, use the button below to create an account and link to the QUIC.cloud Dashboard.
nl: Je gebruikt de diensten nu als anonieme gebruiker. Om je QUIC.cloud opties te beheren, gebruik je de onderstaande knop om een account aan te maken en te linken naar het QUIC.cloud Dashboard.

en: You can just type part of the domain.
nl: Je kunt ook een deel van de domeinnaam opgeven.

en: You can list the 3rd party vary cookies here.
nl: Je kunt hier een lijst vinden met cookies van derden.

en: You can quickly switch between using original (unoptimized versions) and optimized image files. It will affect all images on your website, both regular and webp versions if available.
nl: Je kunt makkelijk schakelen tussen het gebruik van de originele of de geoptimaliseerde afbeeldingen. Je keuze heeft effect op alle afbeeldingen op je site, ook de WebP versie indien beschikbaar.

en: You can request a maximum of %s images at once.
nl: Je kan maximaal %s afbeeldingen tegelijk aanleveren.

en: You can turn on browser caching in server admin too. %sLearn more about LiteSpeed browser cache settings%s.
nl: Je kunt browser caching ook inschakelen in de server beheer. %sLees verder over LiteSpeed browser cache instellingen%s.

en: You can turn shortcodes into ESI blocks.
nl: Je kunt shortcodes in ESI-blokken veranderen.

en: You can use this code %1$s in %2$s to specify the htaccess file path.
nl: Je kunt deze code %1$s gebruiken in %2$s om het htaccess bestandspad aan te geven.

en: You cannot remove this DNS zone, because it is still in use. Please update the domain's nameservers, then try to delete this zone again, otherwise your site will become inaccessible.
nl: Je kunt deze DNS zone niet verwijderen, omdat deze nog in gebruik is. Update de domein nameservers en probeer dan deze zone weer te verwijderen, anders wordt je site ontoegankelijk.

en: You have images waiting to be pulled. Please wait for the automatic pull to complete, or pull them down manually now.
nl: Je hebt afbeeldingen die wachten om te worden opgehaald. Wacht tot de automatische pull afgerond is, of haal ze nu handmatig naar beneden.

en: You have too many requested images, please try again in a few minutes.
nl: Je hebt te veel afbeeldingen aangevraagd, probeer het over een paar minuten nog eens.

en: You have used all of your daily quota for today.
nl: Je hebt al je dagelijkse quota voor vandaag opgebruikt.

en: You have used all of your quota left for current service this month.
nl: Je hebt deze maand al je quotum voor de huidige dienst opgebruikt.

en: You just unlocked a promotion from QUIC.cloud!
nl: Je hebt zojuist een promotie van QUIC.cloud ontgrendeld!

en: You must be using one of the following products in order to measure Page Load Time:
nl: Je moet een van de volgende producten gebruiken om de laadtijd van de pagina te kunnen meten:

en: You must set %1$s to %2$s before using this feature.
nl: Je moet %1$s instellen op %2$s voordat je deze functie kunt gebruiken.

en: You must set %s before using this feature.
nl: Je moet %s instellen voordat je deze functie gebruikt.

en: You need to activate QC first.
nl: Je moet eerst QC activeren.

en: You need to set the %1$s first. Please use the command %2$s to set.
nl: Je moet eerst de %1$s instellen. Gebruik het commando %2$s om in te stellen.

en: You need to set the %s in Settings first before using the crawler
nl: Je moet de %s eerst instellen in Instellingen voordat je de crawler kunt gebruiken

en: You need to turn %s on and finish all WebP generation to get maximum result.
nl: Je moet %s aanzetten en alle WebP generatie afmaken om maximaal resultaat te krijgen.

en: You need to turn %s on to get maximum result.
nl: Je moet %s aanzetten om maximaal resultaat te krijgen.

en: You will be unable to Revert Optimization once the backups are deleted!
nl: Je kunt de optimalisatie niet terugdraaien zodra de back-ups zijn verwijderd!

en: You will need to finish %s setup to use the online services.
nl: Je moet %s instelling afronden om de online diensten te kunnen gebruiken.

en: Your %1$s quota on %2$s will still be in use.
nl: Je %1$s quotum op %2$s zal nog steeds in gebruik zijn.

en: Your %s Hostname or IP address.
nl: Je %s hostnaam of IP-adres.

en: Your API key / token is used to access %s APIs.
nl: Je API-sleutel/token wordt gebruikt om toegang te krijgen tot %s API's.

en: Your Email address on %s.
nl: Je e-mailadres op %s.

en: Your IP
nl: Je IP-adres

en: Your application is waiting for approval.
nl: Je aanvraag is in behandeling.

en: Your domain has been forbidden from using our services due to a previous policy violation.
nl: Door een eerdere schending van ons beleid is je domein geblokkeerd om van onze diensten gebruik te maken.

en: Your domain_key has been temporarily blocklisted to prevent abuse. You may contact support at QUIC.cloud to learn more.
nl: Je domein_key is tijdelijk geblokkeerd om misbruik te voorkomen. Je kunt contact opnemen met ondersteuning op QUIC.cloud voor meer informatie.

en: Your server IP
nl: Je server IP

en: Your site is connected and ready to use QUIC.cloud Online Services.
nl: Je site is verbonden en klaar om QUIC.cloud Online Services te gebruiken.

en: Your site is connected and using QUIC.cloud Online Services as an <strong>anonymous user</strong>. The CDN function and certain features of optimization services are not available for anonymous users. Link to QUIC.cloud to use the CDN and all available Online Services features.
nl: Je site is verbonden en gebruikt QUIC.cloud Online Services als een <strong>anonieme gebruiker</strong>. De CDN functie en bepaalde functies van optimalisatiediensten zijn niet beschikbaar voor anonieme Gebruikers. Link naar QUIC.cloud om het CDN en alle beschikbare functies van Online Services te gebruiken.

en: Zero, or
nl: Nul, of

en: categories
nl: categorieën

en: e.g. Use %1$s or %2$s.
nl: gebruik bijvoorbeeld %1$s of %2$s.

en: just now
nl: zojuist

en: more
nl: meer

en: no matter where they live.
nl: het maakt niet uit waar ze wonen.

en: provide more information here to assist the LiteSpeed team with debugging.
nl: geef hier meer informatie, die het LiteSpeed team kan helpen bij de foutopsporing.

en: right now
nl: nu

en: running
nl: draait

en: seconds
nl: seconden

en: the auto-detected IP may not be accurate if you have an additional outgoing IP set, or you have multiple IPs configured on your server.
nl: het automatisch gedetecteerde IP kan niet juist zijn als je een extra uitgaand IP ingesteld hebt, of als je meerdere IP's op je server ingesteld hebt.

en: unknown
nl: onbekend
